Триндю-бриндю• 23 января 2024

если после тревоги, то ваш учитель ...

заставляет выходить на тот же текущий урок,
или можно на следующий ?
к примеру, счас начался (условно) урок 8:00,
тревога.
и потом после тревоги она требует чтоб в течении 5 минут все подключились .
Есть ли какие-то нормы ?
Ворую вкусняшки• 23 января 2024
Через час после окончания тревог По правилам вроде.

Луноликая Вика• 23 января 2024
Через годину після закінчення
Крем для арбуза• 23 января 2024
В школе так : (уроки с 8.30 )
если отбой до 7.30-дети идут на 1 урок
Если отбой до 8.30-на 2 урок
Если после 8.31-дистанционка в этот день

Вот сейчас отбой ,значит идут ко 2 уроку
Верочка 100%• 23 января 2024
Прямо вимагає? Чому ви думаєте, що вимагає, а не просто починає урок?
Svetlana-7070• 23 января 2024
Година після.
Файна_зупка• 23 января 2024
На следующий. Ну, то есть, если тревога на первом уроке закончилась, то выходим на второй. Если на втором, то на третий.
Шеллар• 23 января 2024
Вчитель разом із вимогами може крокувати на екскурсію до крейсеру москва.
Останнє про що думаю після такого ранку як цей це про школу. Пропустить дитина нічого страшного.

Файна_зупка• 23 января 2024
Ответ дляШеллар
++++
Но у нас вроде адекватная учитель.
ЧорноброваЯ• 23 января 2024
Выходим на урок по расписанию. Старшая школа.
ЧукИГеки• 23 января 2024
Пише-відбій, чекаю у школі. А далі на розсуд батьків. Мій вже одягнувся і зібрався. Після відбою одразу піде.
Верочка 100%• 23 января 2024
У мене вже не початківці, але вчителі зазвичай в школі, бо друга зміна. Як відбій тривоги, вчитель йде в кабінет, починає урок, діти приходять через кому скільки добиратися протягом уроку. Звісно, нову тему не починають, відпрацьовують старі.
Ручки-Крючки• 23 января 2024
У нас сразу же начинается урок после отбоя. Потому что в убежище никто не ходит. Дистанционка.
Да_Я_ТакаЯ_• 23 января 2024
А сам вчитель вже в школі? Що вимагає
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляШеллар
Таке враження що вчитель прям мріє повчити вашу бубочку і ви йому нереальну послугу робите
Бараболька• 23 января 2024
Певних державних норм немає. У кожного навчального закладу свої.
Є норми, тобто алгоритми дій, затверджені адміністрацією навчального закладу.
В нашій школі діти приходять на заняття через пів години після відбою.
Онлайн виходили через 5 хвилин після відбою, коли було дистанційне навчання.
Якщо хтось не виходив, трагедії не робили з цього, бо дитина могла йти з бомбосховища.
Файна_зупка• 23 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
Вопрос риторический. Откуда вы такие берётесь? Ракетный обстрел, взрывы. Мамки пишут в чат: когда уже в школу?
То есть дети стоят на старте бежать в школу. Вам не жалко своих детей? Вы перекладываете ответственность за детей на школу и чужих людей?
Или вы считаете что учитель должен бежать под ракетами в школу и караулить ваших детей?
автор Триндю-бриндю • 23 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
эта неделя дистанционно.
Учительница требует, чтоб подключались сразу.
Пишет в вайбер, ругается ((
Верочка 100%• 23 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
А ви з укриття пишете чи з дивана?
Верочка 100%• 23 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
эта неделя дистанционно.
Пишет в вайбер, ругается ((
А ви в укритті були? Ну так і поясніть: ми ще не повернулися з укриття.

Файна_зупка• 23 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
А ви з укриття пишете чи з дивана?
С дивана. Но мой ребенок в тревогу сидит возле меня. У меня и мысли нет выгнать его к чужим людям, которые должны за него отвечать в этот момент.
Экспертиза• 23 января 2024
Ось повідомлення щойно від батьків.
Так що не тільки вчителі ....

ДОБРОГО ранку))) Розумію що потрібен час щоб вчителі були на робочому місці, підкажіть о котрій дітки розпочнуть навчання ?
ЧукИГеки• 23 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Мій встав о 7 ранку, уроки на 9 ранку. Ще 40 хв до початку. Тим паче 6 клас, якщо вчителя немає, то почекають. Цілий ранок програв в телефоні. Хай вчиться. Київ.
Верочка 100%• 23 января 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ось повідомлення щойно від батьків.
Так що не тільки вчителі ....

Ну і? Слушне питання. Дитині треба поставити нагадування в телефон, коли заходити на урок, а не сидіти над вайбером в очікуванні запрошення.
ЧукИГеки• 23 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ніяких претензій до вчителів не маю. Це розпорядження школи: заняття після відбою 🤷‍♀️
автор Триндю-бриндю • 23 января 2024
вот у нас учитель тоже уже строчит, что подключились не все !!
пишет ’ усі піключаємось , чекаю на уроці ! ’

а у меня банально еще стресс ....
Экспертиза• 23 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
Я так і уявила всіх сидячих в очікуванні 😆
Файна_зупка• 23 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
После отбоя - да.
Но у нас вот в классе пару мамок, в тревогу на говно исходят, мол почему нельзя детей в школу отпустить. Это если перед началом уроков тревога.
Остальные, слава Богу адекватные. Но вот что движет такими мамками?
Якось так і живу• 23 января 2024
У нас начинается урок по расписанию, бывает такое что тревога затяжная и уроков вообще нет
Верочка 100%• 23 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ну тоді не дудп відповідально з вашої сторони.

А ваша дитина взагалі в школу не ходить?бо ж тоді чужі люди будуть за нього відповідати...
Файна_зупка• 23 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю

а у меня банально еще стресс ....
Не подключайтесь.
У нас некоторые умудряются контрольную сразу проводить. Было уже такое. Дети пришли после отбоя в школу, мандраж, оппа - контрольная!
А перед этим пол ночи ракеты летели, никто не спал.