Десь так, але...• 23 января 2024
Дітки погодки, як впоратись
Дівчата, вітаю! Підкажіть будь ласка в кого дітки погодки, як ви справляєтесь?Чи наймали няню?
Як протікала ваша вагітність?
Дитині 10 міс. я вагітна 2-ю дитиною(2 міс) вагітність незапланована, допомоги як такої немаю, поки працюю, чоловік допомагає після роботи, але дуже хвилююсь чи впораюсь з двома
Поділіться досвідом🙏
Всім дякую♥️
Як протікала ваша вагітність?
Поділіться досвідом🙏
Всім дякую♥️
Десь так, але...
• 23 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
У Вас, точно всё получится ❤️
Вообще странно…что Вы здесь с таким вопросом)))
С чего бы это на Вас боюська напала?
Якщо відверто хочеться і дітям достатньо уваги приділити і роботу не втатити, так як зп гарна, тому хочу послухати людей з досвідом, хто як справлявся і знайти доя себе золоту середину🙏♥️
Брюнетка в Мармеладе• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Працюю дистанційно, і всю вагітність працювала) Але зараз вже важкувато
Чеи1 жах
У вас має бути няня вже зараз
Ваш чолоаік гормально заробляє? Нащо ви на себе стільки всього звалили?
У вас має бути няня вже зараз
Брюнетка в Мармеладе• 23 января 2024
Ответ дляКоролеВешна
Які садочки в 1.5? Або групи розвитку? В цьому віці дитина зазвичай не захоче залишатися десь без мами, це вік, коли тільки-тільки дитина починає домовлятися. Дітину в 1.5 середа спілкування мало хвилює, зазвичай після 2 інші діти зацікавлюють.
І не варто зв´язувати появу нової дитини з тим, що старшу кудись відправляють. Це момент, коли саме старшій дитині потрібна увага. Молодшій достатньо молока і тепла.
Автор, все залежить від того, який темперамент у дітей, особливо в старшого.
Середа спілкквання це калька з російської
середоище спілкування правильно
язззззь!!!• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Честно говоря, я не совсем поняла Вашу скобочку после «Працюю в онлайн школі по саморозвитку( »
Получается Вы не совсем довольны своей работой?
Мне очень странно, что преподнося людям знания о финансах, отношениях, здоровье, говоря о саморазвитии… Вас могут посещать такие необоснованные страхи.
Лялькодзьоб• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Думаю можна поєднувати)
знайома, через півроку як народила другого, вийшла працювати, здебільшого віддалено, няня кожного дня, і адекватний чоловік поряд. Так що, все можливо
Десь так, але...
• 23 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
Всі ми люди і у всіх бувають страхи)
То нормально, тим паче на гормональному фоні)
Дякую за вашу думку)
язззззь!!!• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Всі ми люди і у всіх бувають страхи)
Дякую за вашу думку)
Всего Вам хорошего ❤️
КоролеВешна• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Дівчаточка, дякую всім до особистий досвід і поради🙏♥️
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
Можливо є якісь візочки спеціальні, бо мені крім ерго рюкзака і прогулки нічого на думку не спадає🤗
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
Ніхто не допомогав, з двома завжди гуляла. Возики для двоїх є, на різний вік дітей. Знову ж таки, залежить від того, чи буде в 1.5+ старша дитина сидіти в возику. В мене майже не сиділа вже з 1.5-річного віку. Різниця у дітей 1.8. Отже, гуляла спочатку з молодшим в возику, а зі старшим за руку. Потім молодший перейшов у слінг.
Возик на двох зручніший, якщо старша дитина втомиться.
язззззь!!!• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
Мы гуляли всегда вчетвером. Коляска у каждого ребёнка была своя.
КоролеВешна• 23 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
середоище спілкування правильно
Так, точно. Ще довго ці кальки будуть переслідувати (
НуКаНаКа• 23 января 2024
Ответ дляКоролеВешна
Я не кажу про державні садочки з групами по 30 дітей. В нашому ЖК на першому поверсі міні садок. Дітей до 10, розбиті на дві групи. Можна привести хоть на 1 годину.
Дітки грають, гуляють на вулиці, є розвиваючі заняття.
Моя дитина ходить з 1,8 вже більше року. Майже не хворіє, бо хворих дітей не водять. На сон не залишається, а так просто обожнює
Через три будинки такий же садочок міні формату.
Тому не треба цих стереотипних поглядів. Нові часи диктують нові правила. Для працюючих батьків дуже зручно
Грамотний хвіст• 23 января 2024
Господи, та погодки це найкрутіше, що може бути! Я вам серйозно. Все дуже залежить від вашого настрою і від того, як налаштуєте старшу дитину. В мене хлопці, зараз цим чувакам 12 і 13. І я щодень вдячна Богу, що так склались обставини, що тоді ще був отой вагітний гормональний мозок і я не послухалась нікого, не стала чекати трьох річної різниці. Зараз на тверезу голову вдруге той шлях би вже не подолала. Але я щаслива, що тоді в мене не було цих знань.
Стосовно погодок. Я ще за вагітності пояснювала старшому, що там прикольний маленький братик, з ним буде весело, класно. Я завжди давала слухати старшому, як він там ворушиться, розповідала, що робить, якимось таким заговорщицьким тоном. Типу, ну он дивись, байдикує малий крутій, спати не хоче і т.д. Старшому було прикольно. Він часто питав, а що малий там робить, а коли вже він з´явиться, а коли вже доросте. І малий теж, мені здається, відчував старшого. Пам´ятаю, вже збиралась в пологовий, посадила старшого собі на коліна штани вдягати, тут малий як грюкне його в спину. Той аж здригнувся) ой, хто там) Кажу, та брат твій вже гратись з тобою хоче, не терпиться йому.
Народила. Що сказати, перший місяць був вирви око. Малий погано захвачував груди, не спав, верещав, нагодувати не могла, сама вмирала від виснаження. Цілодобово день сумка - годину ціджусь, півгодини з ложечки годую, бо соску взагалі не брав, потім півгодини стовпчиком, перевдягаю, кладу і знову годину ціджусь. І так без перестанку. Не знаю як вижила, я була сама, з чоловіком розійшлись під час вагітності. Як тільки налагодила годування - Боже, я на світ народилась, вночі навіть не прокидалась, малий сам знаходив грудь, два рази цмокне і спить. Графіки обох дітей підлаштувала ідеально, спали обоє одночасно. А в решті - я взагалі стала їм не потрібна. Поки був один старший - не могла і хвилини дихнути спокійно, ме і ме. З´явивсь малий, що тамагочі. Я чай п´ю, великий малому щось своє балакає, по голові гладить, крутиться перед ним, не плач синок каже, соску стромляє. А малому і класно, перед очима щось мелькає, то вже плакати не треба. І великому класно, бо не сам, не нудно. На прогулянку - великий мені вже допомагав і коляску котити, і на підніжці гордо стояв катався, дві коляски точно не тягала. В півтора роки сів на велик триколісний, Зубрьонок такий був, то взагалі догнати не могла.
Так вони і далі жили - поки великого вчила щось, малий сам ліз слідом повторював, в великий гордився, дивись, он і він вміє. Великого вчила писати, таблицю множення, малий поряд відповідав як віршик. Вони одне без одного і зараз не живуть. Не без того, десь зачепляться, але точно без агресії. І великий всеодно приходить і каже, ну що ти з нього візьмеш, ну мале ще) якось так. А малий бідовіший, за старшого брата заступається навіть переді мною. Завжди разом.
Не бійтесь, все у вас вийде!
Не зви чайна• 23 января 2024
Ответ дляЩепотка_совести
А як можна працювати з 10 місячною дитиною без няні? 🤷♀️
легко, 10-місячна ще має 2-3 денних сни, під час яких можна і працювати якщо є бажання або потреба
Броніки для Моніки• 23 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
Да. Он как зашёл в род зал так и не отходил от нас до выписки. Палату оплачивали на двоих. Пришлось нам там неделю просидеть( у меня проблемы были по женски.
А питание было только отдельно только на Вас? Или для мужа тоже? Тоже хотим быть вместе до выписки.
Красавица писяная• 23 января 2024
1) Порада така: наплювати на побут, головне - ваш сон і відпочинок. Краще пропустити прогулянку, краще дати дитині в руки планшет, краще нагодувати дітей вчорашнім чи купленим, краще пробивати собі хід по квартирі через срачі, аніж невиспана мама.
2) Попередьте чоловіка і налаштуйте, що це А) важко, а тому він має максимально допомогти, б) тимчасово. Приблизно 2 роки і ви будете королевою: у дітей однакові графіки, одні інтереси, сидять разом граються, вам їх розважати не потрібно.
3) Не соромтеся залучати всіх, кого можна. Хай приходить ненависна свекпуха і готує їсти, заляпуючи все навколо (через 2 роки відмиєте). Хай передає несмачні котлети з дому. Все піде на користь.
4) в перші місяці після народження надавайте перевагу старшій дитині. Малий закричав: спочатку пояснюєте і домовляєтеся зі старшим, що ми зараз разом підемо і разом погодуємо/покупаємо/ поміняємо памперс. І лише потім спокійно разом йдете до малого. Добре подарувати великого пупса старшій дитині, щоб вона могла все те саме робити з лялькою для інтересу.
І не відганяйте старшу дитину від молодшої, вчіть правильно комунікувати: от дивися, якщо дати пальчик, він її схопить. От дивися: якщо брязкати брязкальцем, він буде дивитися. Ну, колись пальцем старший в око потикає, колись руку придавить - не без того. Але це не так страшно, як аьсолютно відокремлені діти, між якими треба розриватися.
Все можна, все вийде, але налаштуйтеся на роботу.
ТебеОноНадось• 23 января 2024
В моїх різниця 1.9 , нормально. Краще звісно мати допомогу якщо не щодня то хоч іноді. А так чоловік після роботи, з дітьми. З другою дитиною повезло, спала не плакала, ні коліків ні зубки нічого не турбувало зовсім. То хоч виспалася)))
Важко було до 3х років меншої
ТебеОноНадось• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
В мене була коляска для погодків.
Грамотний хвіст• 23 января 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Абсолютно точно, дітей з першого дня не можна відокремлювати, виокремлювати. Точно не можна силоміць заставляти старшого, нав´язувати нові обов´язки, умови. Але тут важливо побудувати стосунки за допомогою якоїсь гри. Ой, ну що, знов плаче, що будем робити? О, дивись, він тобі посміхнувся! Дивись яка в нього маленька ніжка, оце ж і ти таким самим був. Що, знову їсти хоче, де ж його пляшка? А дивись як він ротиком прикольно цмокає. Йдемо гуляти, а що ж ми на нього вдягати будемо? Давай ти одну шкарпетку, а я другу. Шапочку ж ще треба вдягти, щоб мозок не заморозити) ну, так, ти вже крутий, сам вдягаєшся/ходиш/їси, як думаєш, це мале чудо теж навчиться? І т.д. Виходить, що ви зі старшим граєте в ляльки) це класно
ЗновЗдоров• 23 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
А підкажіть як з двома гуляли?
Хтось допомагав чи по черзі?
Складно зібрати двох в холодну пору року. Меншого вдягненого доводилось класти на балконі, або відкривати балкон в кімнаті настіж, поки в іншій кімнаті вдягала старшу. Гуляли недалеко біля будинку, в нас великий майданчик. Візочки-люльки є з підніжкою щоб не тягти старшого за руку. В прогулянковому візочку коли менший вже сидів гарно розкладала спинку в положенні лежачи і позаду садила старшу при потребі.
ТебеОноНадось• 23 января 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Грубо говоря один ребенок - положил -лежит, посадил - сидит играется, надо куда-то идти - взял его с собой и пошел. С двумя так не получается. Первый год вообще не могла их вдвоем дольше чем на 5 минут оставить в комнате - то в кроватку к младшей лезет, то игрушки забирает, то буковки резиновые с игрушечного телефона отковыривала и кормила младшую...Разница ровно 1,5 года. Стало легче годам к 8-9.
Ого. Что-то дорого вам тяжело было
Сосиска_Втесте• 23 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
Вчетвером? Кто четвертый?
Сосиска_Втесте• 23 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Не бійтесь, все у вас вийде!
Как дальше ваша личная жизнь сложилась, если не секрет?)
Грамотний хвіст• 23 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
В мене все добре, заміж більше не вийшла, якось не до того. Чоловіки були чисто для себе і на моїх умовах, але в особисте нікого не пускаю. Важко, але я сама собі хазяйка. Все потихеньку виходить. Сім´я для галочки мені не потрібна. Штани я собі і поза домом знайду за потреби. А хлопців вчу, що вибір має бути свідомим і відповідальність за цей вибір - це не пустий звук. Сказати ’я втомився’, бо проблеми, бо непорозуміння, бо дитина спати не дала - це дитячі соплі недолюдини. Якось так.
Сосиска_Втесте• 23 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
дякую, що відповіли :)
Десь так, але...
• 23 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Я захоплююсь Вами!
Яка ви мудра та позитивна людина!
Щиро бажаю Вам та діткам міцного здоров‘я і гарної долі♥️
Яка ви мудра та позитивна людина!
язззззь!!!• 23 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
В палате был хороший холодильник. Мы питались самостоятельно.
язззззь!!!• 23 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Вчетвером? Кто четвертый?
Я, муж и двое сыновей погодок.
Броніки для Моніки• 23 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
Если муж не отходил от Вас никуда Вы брали с собой готовое или как? Мы в городе одни, привезти что-то из еды будет некому, хочу заранее продумать этот момент.
язззззь!!!• 23 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
У нас родители, тогда рядом были)
Я не знаю какие правила сейчас. Нашим пацанам уже 10 и 11.