Teonaa• 23 января 2024

Що на практиці означає вчорашній указ предидента про історичні області

Брянська, ще якісь
Що воно дає? Нічо неясно
Renesmeе 16• 23 января 2024
Ответ дляHB_girl
По відповідям на Порадниці можна сміливо робити зріз по розумових здібностях середньостатистичного українця.
Мені страшно читати відповіді вже другий день, таке враження що матрьошки не розуміють української мови і не можуть ознайомитися із текстом. Вони побачили лише знайомі слова белгород, брянськ і склали в голові цепочку Зеленський+закон+ бєлгород = захопити

Краденые абрикосы• 23 января 2024
Ответ дляTammy21
Дякую вам за цей комент!!! А то у мене таке враження що на божевільному чаюванні Капелюшника сидиш.
может ,чтоб иметь еще один повод для санкций, типа смотрите, как угнетают там украинцев?
Tammy21• 23 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Так. Це може бути що завгодно у дипломат.площині. Я не здивуюся, якщо це готувалося з подачі та під контролем партнерів. Але це точно не про віджати фізично частину території раші (а шкода;)))
Tammy21• 23 января 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Нехай с₴уться)
Zaviriuha• 23 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Я вижу обращение к мировой общественности, выразить озабоченность положением этнических украинцев, надо ли это этническим украинцам, непонятно.
Наверное надеется, что они там начнут майданить?
Ні одна людина яка має хліб, руки, чуть розуму не буде майданити. Кому воно треба? Життя і так коротке та швидкоплинне. Багато хто це зрозумів на прикладі України.
Краденые абрикосы• 23 января 2024
Ответ дляRenesmeе 16
уверена, на их форумах так и преподносится
mymoly• 23 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Дивно, от громадяни рососії мають хліб і таке інше, а ще їх пізд@ков забирають на війну. А звідти у кращому випадку повертаються без рук. Але ж то, нащо ім той майдан. Потім ще нарожають. Це так працює розум?

Zaviriuha• 23 января 2024
Ответ дляmymoly
Вони йдуть заробляти, їм платять вони йдуть як на роботу. Це різні речі.
чаревна• 23 января 2024
Сегодняшний обстрел, можно считать реакцией раши
mymoly• 23 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Ну добре, хай повертаються без рук та ніг. Шо це я про них так переймаюся
mymoly• 23 января 2024
Ответ длячаревна
А обстріл 2го чим можна вважати. А прастите а когда будет мстя за А50 та Іл22, а за термінал в Пітере. А за пороховой завод?
KrupinkaSs• 23 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Достаточно три раза сказать Авада кедавра и взмахнуть палочкой
Ну да,там люди уже мысленно до москвы дошли,труп путина по красной площади таскают, контрибуции и репарации нам уже выплатили
Zaviriuha• 23 января 2024
Ответ дляmymoly
Ви почали за здравіє, а кінчили за упокій. Ви писали про етнічних українців на рашинських територіях, що надія на них, що вони підуть майданити, с я вам відповіла, що не підуть, а ви причепили до розмови рашиків які воюють.
Wendy Rhoades• 23 января 2024
ось що це дає:
--Мята-• 23 января 2024
Ответ дляMarisha1715
Точно, угорщина тоже не против Карпаты возвращать, в начале войны заявлял там кто-то
какие Карпаты вовращать? они что были их?
mymoly• 23 января 2024
Ответ дляZaviriuha
То ви писали. Мені все одно підуть вони на майдан чи ні. Я б хотіла щоб вони всі... ммм щезли. Я просто відповіла на ваш комент, що майдан то плоха і не можно його робити.
Краденые абрикосы• 23 января 2024
Ответ дляZaviriuha
да нет на них никакой надежды,всего лишь предположение о причине указа, майданить вся их страна должна начать,чтоб толк был
ёжовые рукавицы• 23 января 2024
В перший раз повністю підтримую нашого президента. Да буде срач і майдан в расасії.
mymoly• 23 января 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Не буде там майдан. Яєдл!в їм не вистачає

Краденые абрикосы• 23 января 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
а где в указе призыв к этому?
Манула• 23 января 2024
Указ щоби показати світу наскільки роZZія обікрала Україну ...
ёжовые рукавицы• 23 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
а где в указе призыв к этому?
Я це зрозуміла із подтекста
Nat-li• 23 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Майданить? Хаха
Там даже этот типа оппозиционер у них, за которого они подписи собирают, с фамилией надежкин или как-то так))) Цирк на дроті, а не страна. Будут жрать овно, но не рыпнутся в сторону никогда
та самая• 23 января 2024
Ответ дляwer-inn
Создадут комиссию из пары десятков близких родственников, пару лет будут пилить немношко копеечков под работу на ’историчных областях’ и спать в теплых кабинетах. Потом затихнет и никто не вспомнит ни о чем.
То як «Дитяча лікарня майбутнього» Катерини Ющенко, скільки мільйонів на неї пішло і спонсорів і люди скидали купу грошей а лікарні так і нема)) як кажуть без лоха жизнь плоха
mymoly• 23 января 2024
Ответ дляNat-li
Майданить? Хаха
А фамілія така знакова. Надеждін, може просто підсадний
Nat-li• 23 января 2024
Ответ дляmymoly
Да 100% кукла.
Бабкин-Надеждин)))
Kok-a136• 23 января 2024
Удалено администрацией...
mymoly• 23 января 2024
Ответ дляNat-li
Да 100% кукла.
Бабкин-Надеждин)))
Він же виступає за припинення війни. І чому досі не сидить? От де дивно.
Манула• 23 января 2024
Ответ длячаревна
Швидко такі обстріли не готуються, тим паче для обстрілів Z-нацистам не треба ніяких підстав ...
Краденые абрикосы• 23 января 2024
Ответ дляKok-a136
Удалено администрацией...
а кто у нас штатный патриот?