З бісиками• 23 января 2024

Меню на 15 человек. Как бы выкрутились вы?

Что было бы на столе у вас? Бюджет ограниченный. 5 тыс.грн. и алкоголь входит в эту сумму. 10 взрослых и 5 подростков
ЯспАкойнаЯ• 23 января 2024
Ответ дляДон Пэдро
Прасцици, а какова Ваша обычная порция? Ведро?
при чем тут обычная порция. у автораПРАЗДНИК и ГОСТИ!!!!! на гостей нужно готовить с ЗАПАСОМ!!!! чтоб всем хватило!!!!!

Звезда в шоке• 23 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Краще уявляйте, як посеред свята посилатимете чоловіка за ковбасою до супермаркету, щоб не так соромно було.
За ліверною.)
Мавка• 23 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
три тарелки шубы будет мало.
надо тарелок пять. это уже два с половиной кила селедки.

так, язгодна, що треба тисяч 10 гривен.
Я тільки на 9й сторінці, проспойлеріть хтось, до 14ї вже дійшли до ’по тарілці шуби на людину’?)
автор З бісиками • 23 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
а остальные женщины?

6 подростков, три мужика лет под сорок.

это 9 штук.

выходит, еще 6 женщин?
Ну да.
БезВзяток• 23 января 2024
дома если - то хватит на все обычное, без хамонов и красной икры.
СвітланкаОК• 23 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Ви боїтеся вмерти з голоду в гостях?
Ні, я боюсь споглядання людського жлобства. Воно-то на форумі весело, а коли такими виявляються реальні знайомі — печаль.
Горда пташка• 23 января 2024
Ответ дляДоктор Хаос
500 сирого мяса/риби це 400 готового
Відбивна 2 крильця і півстейка рибного
За 2-4 годити застолья легко можна зїсти
Ніхто не нажирається нп святі картоплею і хлібом.всі хочуть чогось смачненького
Та навіть 400 грам в чистому вигляді мені забагато. Якщо є картопля і салат, то тим більше.

СвітланкаОК• 23 января 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Де ви читаєте про подарунки? Ваші бажання озвучуєте тут
А що, ви ходите на ДН без подарунка?
Блакитна устриця• 23 января 2024
Ответ дляБез образів
Это сойдёт на обед на работе. А когда люди сидят часа четыре, ну съели втроём пиццу за полчаса,и шо дальше?
Так цель автора - общение ж
Горда пташка• 23 января 2024
Ответ дляБез образів
Молча,под алкоголь и не за один час
Я не можу кілька годин сидіти і їсти. Поїв сидиш, спілкуєшся.
Ліньки гуглить• 23 января 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
На ДР зі своєю їжею й напоями йти? 😂
Прям как в Германии))
автор З бісиками • 23 января 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Авторко, не сприймайте коментарі близько до серця. Половина тут тролі неадекватні, або поржать.
5 тарілок шуби нікому не впали. Це що, тарілка шуби на 3 людини? Може у мене якісь інші уявлення про розмір тарілки...
Але якщо виберете не піци, а таки готувати шось, то простіше і трохи краще буде готувати шось одне, але більше (тобто краще крильця+риба або м´ясо+риба аніж всього але менше). Так і ви менше замахаєтесь і на столі буде краще виглядати.
З варіантів ще вам додам на роздуми: запекти м´ясо або крильця, а рибку засолити і зробити або рулетики з лаваша з сиром і рибою, або бутиків з рибою
Дякую. Я також вже думаю що краще більше по кількості а не по варіації
Дон Пэдро• 23 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А ваша наперсток?
Обычно 350 гр., что бы обожраться и дышать не пускало - 700. Еще ж и пить.
Вы предлагаете курицу на скольких? Вот просто интересно
В шоколаде• 23 января 2024
Наготовить тонну пиццы с разными вкусами, нагетсы куриные и пиво с лимонадом. Остальное - смешно, на 15 человек, за 5 тыс с алкоголем.
СвітланкаОК• 23 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
все ж тки особисто мені краще щедрий стіл зробити, ніж червоніти, що комусь чогось не вистачило.
а мужики напються жерти захочуть. а 6 підлітків - то ваще копець скільки їсти будуть,бо ростуть вони

наприклад підійде підліток до мамки, скаже - мамко, налий соку. она за пачку трусить. соку нема. копец.
100%
Автор скаже: мі нє завісім ат єди, мальчік, папєй вадічкі ізпод крана 😂
Без образів• 23 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Не люблю я таких гостей, ешь постепенно,может я ещё чего принесу,а гость накидался и мешает своими разговорами нормальным гостям.
СвітланкаОК• 23 января 2024
Ответ дляГорда пташка
Ви мужик який п‘є алкоголь чи підліток-хлопчик, який на гормонах змітає все що бачить?
Дон Пэдро• 23 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Если Светулька придет в гости, то там обои беречь надо, не говоря про домашних животных. Как бы не сожрала... Никаких запасов не хватит.
ЯспАкойнаЯ• 23 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
автор, то кол-во продуктов, что ві накидали в корзину - то на праздник для 3 человек. учтите. умножьте все на 5.

я просто не люблю жлобства.

если у вас 15 человек гостей - то соклько кріл надо и колько кусков мяса для них, для каждого? как ві считаете?

СвітланкаОК• 23 января 2024
Ответ дляДон Пэдро
На 5 чоловік курка — норм, якщо є ще інша їжа.
булоТАЙминуло• 23 января 2024
Купіть 3 курки запечіть. Картопля печена. Салат з крабовими чи олів´є (ситний) і салат якийсь зелений.Гпиби в сметані, якісь бутери з ікрімою чи з шпротами. І нарізки, сир+ ковбаса.
Торт зробіть якийсь не дорогий.
Горда пташка• 23 января 2024
Ответ дляБез образів
4 години їсти? На здоров´я.
Подача за звичай закуски, потім гаряче, потім солодке. Чи ви після тортика ще згадуєте, що забули качку з яблуками принести?
БезВзяток• 23 января 2024
картошка - пюре, запеченая
скумбрия запечь
селедка - посолить
шуба, оливье, салат пекинка + огурец
куриные ножки
мини отбивные
можно соления добавить, если свои есть, квашеную капусту и т.д
я бы еще голубцы сделала, блинчики с мясом и грибами
ЯспАкойнаЯ• 23 января 2024
Общество разделилось на две части: те, кто предлагает ЩЕДРО накормить гостей, чтоб гостям было хорошо и чтоб самой от позора не краснеть и на тех, кто одну селедочку на 15 человек предлагает

))))
Звезда в шоке• 23 января 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Торт зробіть якийсь не дорогий.
Удалено администрацией...
Украиночка• 23 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
нагетси це таке гімно, пробачте. ну якїми можна кормити людей? краще мяса купити вже.
Я й написала, щоб напхатися.

З дешевого і смачного - бублики з фаршем, але на 15 людей їх смажити дуже довго буде, я б полінувалася.
Без образів• 23 января 2024
Ответ дляГорда пташка
4 години їсти? На здоров´я.
Встали,потанцевали,песни поорали, поели,опять пошли потанцевали, поговорили, поели.
Чем больше алкоголя,тем интенсивней и дольше потанцевали.))
ЯспАкойнаЯ• 23 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
да, нормально. то есть,нужно 3 курицы. а тож так предлагаю.
булоТАЙминуло• 23 января 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Удалено администрацией...
Такий як ви. Ну якщо ви не вмієте їсти, то це ваші проблеми.
Звезда в шоке• 23 января 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Торт зробіть якийсь не дорогий.
Домашній торт не менше 400 грн вийде. Хіба що шарлотка .)