пАлАвинкА• 23 января 2024
Чи можна зробити ключ без ключа?
Чи можна зробити копію ключа не приносячи оригінал? На роботі потрібен дублікат ключа, але у колеги взяти не можу, бо прихожу пізніше, а запасний на вахті не видадуть, бо він потрібен при ЧП або для прибирання. Якщо все ж таки можна, то що використовують для відбитку ключа?
Сорока-ворона• 23 января 2024
Не слышала никогда, что можно без ключа сделать. Тут и с оригиналом не всегда выходит качественно сделать
english book• 23 января 2024
Зробити можна лише за каталожним номером. Але цим займаються тільки зі складними ключами, за немалі гроші.
А вам простіше попросити її зробити вам ключ. У великих ТЦ, або Епіцентрах роблять досить якісно і швидко.
Н@Диете• 23 января 2024
А коллега может свой ключ оставить на вахте, вы придете, возьми е его и сделаете дубликат, а потом так же через вахту передадите обратно? Или коллегу попросите на выходных сделать для вас дубликат.
Рассказница• 23 января 2024
Як ви собі це уявляєте? Ну от реально як ви собі це представляєте? Ви будете пальцем тикати де зазубринки чи як?