А я нівроку• Изменено 23 января 2024
А це ШІ чи реально Зе грає?
Типу Зе знову виступає в Кварталі, але грає сам себе - президента України.
Мені здавалося, що допоки він президент, то не може приймати участь в Кварталі, ні?
А я нівроку
• 23 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Описание к ссылке надо.
Ну я не знаю як це можна описати. Це лише вмикати щоб погледіти.
Помилуйте мадам• 23 января 2024
Ответ дляА я нівроку
Щас, розбіглися!
Паратруперсупер• 23 января 2024
Ответ дляА я нівроку
Это правила форума. Словами напечатать, что по ссылке и все.
А я нівроку
• 23 января 2024
Ответ дляДайте подуться
Там же написано «цей номер було створено за допомогою ШІ»
Тепер бачу. Я не дивилася початок, мені казали з якої секунди там Зе виступає, я так і дивилася. І очманіла.
Але тоді ппц просто, бо я аж повелася. Ніколи б не подумала що аж так схоже могло б бути..
А я нівроку
• 23 января 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Так а шо всі ці герої ні сном ні духом.Це все без них...?
Ну я так зрозуміла що лише Зе типу створили за допомогою ШІ.
Але якщо так .. як таке може бути взагалі?
Це завтра будь кого з нас так відтворять що брякає абищо - і нікому за те ніц не буде?
А я нівроку
• 23 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
Теж мрієте відчути як воно - мати мозок в голові?
А я нівроку
• 23 января 2024
Ответ дляФизрукая
Яка тупа тема
Просто створена без урахування розміру вашого IQ, перепрошую.
Физрукая• 24 января 2024
Ответ дляА я нівроку
Свій рівень ви показали, не вибачайтеся