Всех в сад• 24 января 2024
Вітаміни для підлітка
Порадьте, будь ласка вітаміни які ви купували дітям для покращення шкіри
Квітка папороті• 24 января 2024
Автор ніяких гарньє не купуйте.
Вітаміни тільки за показами. Д3 зараз тільки і якщо риби не їсть то омега.
Конфиденциальность• 24 января 2024
Омега з вітаміном Д Zinzino, призначав дерматолог, але дієта - обмеження вугоеводів, молочки, гель з бензоїл пероксидом, ретинол і правильне зволоження краще працюють.
Мир Мир Мир!• 24 января 2024
Автор, у підлітковому віці є гормональне налаштування організму, вітаміни тут не допоможуть. Вище вам писали доволі міцний догляд, але можливо вашій дитині така важка артилерія не потрібна. Просто підберіть догляд, та головне щоб він був регулярний.
Гарне очищення по типу шкіри зранку та обовʼязково перед сном
Тонік або як зараз модно казати тонер можна, але не обовʼязково
1-2 рази на тиждень мʼякий скраб або пілінг
Добре працюють креми та гелі з азелаіновою кислотою.
Для початку спробуйте лінійку Eucerin Dermo Pure Skin або La Roche-Posay Effaclar. Якщо у вашого підлітка важка форма акне, то напевно треба до дерматолога
Взагалі то всім підлітка взимку треба віт Д в профілактичній дозі та омегу, це сприяє добрій роботі багатьох процесів в організмі
Всех в сад
• 24 января 2024
Ответ дляLike-995b
Вожу к косметологу и косметика для проблемной кожи, витамины не знаю чтобы помогали
Дякую, але він не піде до косметолога, каже мені все одно як я виглядаю. У нього наче немає бажання взагалі про себе піклуватися. Вважала може вітаміни добавлять сил життєвих
Всех в сад
• 24 января 2024
Ответ дляКвітка папороті
Автор ніяких гарньє не купуйте.
Дякую, він рибу любить. Взагалі їсть добре, і овочі і фрукти. Шкідливі продукти намагаюсь контролювати. Але я ж ходжу на роботу і він підїдає все що знайде
Ответ дляВсех в сад
В мене теж хлопець. Я його заставили піти, бо бачила своїх однокласників , які забили на себе і тепер зі шрамами та буграми на шкірі
Всех в сад
• 24 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Дякую. В том і проблема що він не хоче піклуватись за собою зараз. Я ввечері нагадую про вимивання, сама бігаю з цими гелями за ним. Я засинаю раніше за нього. Думала може хоча вітаміни буде самостійно приймати
Всех в сад
• 24 января 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую з відповідь. Писала вище що відмовляється щось наносити, каже то йому пече на обличчі, то холодить , то жирне. Каже - мені все одно як я виглядаю. А мені не байдуже, будуть потім комплекси. Куплю щось з вітаміном д3. Він майже з дому не виходить
успокойте_Меня• 24 января 2024
Даю Д3, раз в год курс омега, кальция+магний, йод. Поливитамины не даю. Но это не для кожи, а так.