Elfen Lied• 24 января 2024

Невроз. Даю відповіді на запитання.

Відповім на будь-яке запитання про неврози, панічні атаки і тд.
Success2013• 24 января 2024
Ответ дляAlisa_B2011
1. Те, що Вам весело - це вже добре.
2. Ніхто не говорив що саме тут ТРЕБА щось купувати чи продавати.
3. Кідстафф не є площадкою, що спеціалізується на секонді.
4. ’Годен’ чи ’’негоден’ - вигаданий Вами ж ярлик
Гарного дня!
Ух ты Сложно вам в жизни,сочувствую и удачи в лечении.

Alisa_B2011• 24 января 2024
Ответ дляSuccess2013
Навзаєм!
Nastyadem• 24 января 2024
Удалено администрацией...
автор Elfen Lied • 24 января 2024
Ответ дляNastyadem
Удалено администрацией...
Доброго дня. Напишіть мені якось в особисті я скину Вам техніку , яка допомогла мені впоратися з затисками в тілі . Коли у нас високий рівень тривоги, то спазмується все тіло і спина дуже страждає. За антидепресанти Вам скаже лікар, а от я можу сказати, що потрібно підключати терапію.