juliyadorosh• 24 января 2024

Театр ім.Франка, Київ, які місця?

Доброго всім дня! Хочу купити квитки на Кайдашеву сім"ю, які місця найкращі по співвідношенню ціна-якість (син хоче подарувати дідусеві похід у театр, тому бюджет не максимальний). Дивлюсь партер 1-й ряд крайні бокові чи краще взяти за ту ж ціну боковий партер,вищий ряд, але по центру? чи взагалі в іншій частині. Ніколи не була там, тому важко уявити
symbol• 24 января 2024
які встигнете вихопити), перший ряд незручно, краще боковий партер крайні місця, навіть вище проходу

Єдина Країна• 24 января 2024
А де ви дивитесь? Є квитки ? З першого ряду треба дивитись трішки угору , чи буде зручно вашому дідусеві. Боковий партер ну так собі , особисто я б обирала центр. Або ложі бенуар
После шести ни-ни• 24 января 2024
1 ряд крайні бокові не треба.
У Франка з 13 ряду партеру, останнього, також добре видно. Краще вищий ряд.
После шести ни-ни• 24 января 2024
На Кайдашеву великий попит, хороші білети за день продаються, потім кілька днів балкони та боки і все.
автор juliyadorosh • 24 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
ложі бенуар там же наче стільці
Мао_Мяо• 24 января 2024
Партер посредине, никакого 1 ряда
автор juliyadorosh • 24 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
дивлюсь на сайті контрамарка
Мао_Мяо• 24 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
ложі бенуар там же наче стільці
Ложи не берите, там хуже
автор juliyadorosh • 24 января 2024
не додивилась, місць таки нема(((але дякую за відповіді, буду дивитися щось інше

Єдина Країна• 24 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ложи не берите, там хуже
1 ряди ложі гірше , ніж боковий партер ? Вони і на підвищенні і видно звідти гарно . Чим гірше ?
Мао_Мяо• 24 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
Тем что дальше и зачастую сбоку
Єдина Країна• 24 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
дивлюсь на сайті контрамарка
В додатку або на сайті театру дивіться . До кінця березня немає . А далі ще афіші немає . Теж чекаю.
Тра Ля Ля• 24 января 2024
балкон нижній 1 ряд, дуже гарний огляд, навіть для дітей
Gleva• 24 января 2024
А я люблю ложі бенуар, бокові, 5-7, 8-10, перші ряди там, щоправда я не порівнювала з боковими місцями в партері
Єдина Країна• 29 января 2024
Якщо ще актуально , сьогодні зявились квитки на квітень , встигнете- ловіть.
Роздратована шкіра• 30 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
Порадьте як взнати коли відкривається продаж ? Ніяк не можу встигнути квитки взяти
Дивлюсь декілька варіантів вистави за 1,5 місяця , і місць взагалі немає або якщо і є , то поодинокі на самих верхніх балконах
Так хотіла сімʼєю сходити , ну ніяк не можу зловити квитки
При чому буває вчора тільки дивилась , ще не продавали а сьогодні зранку зайшла - вже немає … як так? Там перекупщики бронюють чи що це з тими квитками ???
Єдина Країна• 30 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Кожного дня дивитись . Я вранці вчора зайшла подивитись і в 10.30 ще не було на квітень афіші , а в 18.30 вже на деякі вистави не було квитків . Але на Кайдашеву були непогані варіанти , за пару годин розлетілось все на Марію Стюарт. Вже моніторю , як хоббі) . Вони ще через декілька днів додадуть конотопська відьму , її немає в афіші , так було і на лютий і на березень , додавали пізніше .
Єдина Країна• 30 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ой , це автор на кайдашеву хотіла , ви що дивитись? Ще є хороші місця на цікаві вистави .
Роздратована шкіра• 30 января 2024
Ответ дляЄдина Країна
Я на «Кайдашеву» ходила , хотіла на «Украдене щастя» чи «Безталанну» сходити, вже рік полюю ніяк не виходить зловити квитки
Що порадите цікаве придивитись , з дітьми? (14 і 9)

Єдина Країна• 30 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Украдене щастя є на 19.04 , можна обрати квитки. А так порадити важко . Моя 14 річна обожнює балет , ходимо в Київську оперу на подолі , там багато дитячих денних гарних вистав , ще в Молодому є дитячі вистави . А взагалі були і конотопський і на кайдашевій , все заходить . Плануємо Тартюфа і Лолу у Франка .
автор juliyadorosh • 01 февраля 2024
Дякую всім за добрі поради. Оскільки не хотілося відтягувати взяли квитки на Кайдашеву сім’ю, але в інший театр