Запасная спина• 24 января 2024
Слабые шевеления, 23 недели
Второй день очень слабые шевеления, до этого стабильно в одно и тоже время начиная с 20 недель отчётливо слышала как ребенок шевелится. Так и должно быть или начинать паниковать?
Запасная спина
• 24 января 2024
Ответ дляСумка з негодою
Погуляйте на улице, кислорода наберитесь и будет вам ломбада)
Гуляла сегодня, тишина.
Эта_Шикарна)• 24 января 2024
не паникуйте, 2 день это не показатель, может просто сонный малыш или еще что) Не волнуйтесь, наблюдайте, хуже, когда начинает сильно активничать
Запасная спина
• 24 января 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Спасибо, понаблюдаю ещё завтра. У меня сидячая работа, думаю возможно пережимается что-то и не хватает кислорода.
Последний вагон• 24 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Солодке їли? Чайку випийте з гематогенкою і будуть вам нічні танці)
Последний вагон• 24 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Гуляла сегодня, тишина.
Десь до тижнів 24х це вважається нормою не відчувати постійних шевелінь. Бо ще місця багато, плід маленький, в кожного різне кріплення, конституція тіла. Колись в консультаціях давали графік шевелінь. Треба було відмічати скільки разів на день відчуваєш. Зробіть собі якийсь такий календарчик, щоб спостерігати
Запасная спина
• 24 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
У меня есть приложение в телефоне, там есть счетчик шевелений, начну отмечать.
Запасная спина
• 24 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
Нет, сладкое сегодня не ела.
Мама фіфті цента• 24 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Нет, сладкое сегодня не ела.
Все хорошо автор, не переживайте
Последний вагон• 24 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Нет, сладкое сегодня не ела.
Я ж і кажу, з´їжте і будуть танці)
Без Баяна• 24 января 2024
Ой я вам так скажу, ніколи не вгадаєш як сьогодні буде рухатись малюк. Я почала відчувати рухи на 17 тижні, сьогодні 28 тижнів. Скажу так, десь на 22-23 тижні в мене були самі активні такі дні, прям сильно бився, аж почала хвилюватись і слухала серце доплером. Зараз навпаки стало, рухи є але вони якісь наче слабші, хоча думала ж що мають ставати сильніші. Була у лікаря все ок, серцебиття теж ок. Короче залежить це від всього, від пози, від погоди. Ще помітила що є просто активні дні а є дні коли затихає трішки. Якщо ви відчуваєте рухи то значить все ок. Тим паче якщо за день є 2 серії по 10 рухів. Не хвилюйтесь, ще до кінця вагітності скільки такого буде. Бо я хвилювалась що активний тепер хвилююсь що ні, балансу немає 😀
Запасная спина
• 24 января 2024
Ответ дляБез Баяна
Постараюсь не волноваться, спасибо!
Сумка з негодою• 25 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Не надо. Всё хорошо же) Гуляйте больше. У меня иногда неделю слышно её не было. Зато с 30й недели чётко на печени чечётку отбивала каждый день.