Ноунэйм• 24 января 2024
На межі (
З останніх сил тримаюся , щоб не опустити руки. Іноді хочеться просто підти в ліс і кричати несамовито ( в той,що поруч неможна зараз)
1) доходу нема вже декілька місяців. Я вже що тільки не робила(((
2) особисте життя також лажа
3) на стресі наїла зайві кілограми. Тримаюся, щоб скинути. Але в такі дні, як сьогодні, починаю заїдати.
Я вже не знаю, що робити. Іноді здається, ну ось, ще трішки і нарешті має ж бути результат того, що роблю. А воно виходить знову " а ніть, не результат, а ще на ступеньку нижче"
Мені здається, що ще трішки і я втрачу всі опори, на яких я ще тримаюся
2) особисте життя також лажа
Шкідлива молекула• 24 января 2024
у вас есть еда? лекарства необходимые? вы одна или с ребкнком? у вас доход от чего? ра бота? свое дело?
Ноунэйм
• 24 января 2024
Кажуть треба тримати фокус на тому, що все вийде. А в мене вже не виходить. Ну , я собі повторюю, що все вийде. Але якщо чесно, то я мало в це вірю.
Ноунэйм
• 24 января 2024
Ответ дляДуняша
Я б радила їхати закордон
А вдома?( Чому це не можливо вдома?
Дуняша• 24 января 2024
Ответ дляНоунэйм
А вдома?( Чому це не можливо вдома?
Поки неможливо, нажаль
Курочка-чубаточка• 24 января 2024
У меня вторая и третья проблемы такие же как и у Вас. Но я не считаю это проблемами совершенно.
Вам остаётся решить только первую проблему.
Бабуся мороз• 24 января 2024
Когда мне хочется кричать я иду в лес и кричу
К вашему перечисленному добавте еще то, что вашему ребенку сломали нос, выбили зубы, у него гематома мозга и тд, у вас будет судовый процес с папой, криминальным авторитетом и неадекватной мамкой, которая любит екшины, театральные действия и тд... , пришлось отказаться от предложения по работе, куда я мечтала попасть 2 года
Мне хочется не кричать, а просто.... Что б всё закончилось
Belle Cherie• 24 января 2024
Ответ дляНоунэйм
фокус потрібно тримати на реалістичних планах, і пробувати їх реалізовувати. Чим гірше стан, тим менші кроки зможе робити.
Не мріяти про нереалістичне, а що у ваших силах.
Секс-Бомба• 24 января 2024
Ответ дляНоунэйм
А вдома?( Чому це не можливо вдома?
Відповім за себе. Я виїхала одна з дитиною. В Україні працювала на мінімалку. Багато в чому собі відмовляла. Майже все купувала в акції, в періоди розпродажі. Зараз нам фінансово в рази легше. Бо европейська мінімалка дозволяє жити більш-менш нормально. Приїздила в Україну, мій колишній директор вважає мене зрадницею, ще й некрасиво мене підставили. При тому, що я погодилася працювати онлайн безкоштовно допоки будуть мені шукати заміну...
Піднімати українську економіку зараз не зможу, бо скоріш вона мене розчавить.
П.С. мені 47 років, і в Европі я можу ще навчатися. А в Україні я вже без 5 хвилин пенсіонерка
Ноунэйм
• 24 января 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Автор скільки вам років? Самі чи ще у вас є хтось на утриманні?
Діти на утриманні. 37
Ноунэйм
• 24 января 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Знаєте, коли воно щось одно, або хоча б по трішки вирішується від докладених зусиль, то так, це просто задача. Але коли воно разом і ти не знаєш вже як вирішити - це викликає паніку і відчай.
Ноунэйм
• 24 января 2024
Ответ дляДон Пэдро
Якщо доходу немає то звідки тоді зайві кілограми?
У мене раніше були норм доходи. Напозичалася. Сестра присилає смачненьке.
Та і хліб не такий і дорогий. На стресі саме його хочеться їсти.
Дон Пэдро• 24 января 2024
Ответ дляНоунэйм
Краще вже бухати тоді
Маргарита и Мастер• 24 января 2024
АВтор, когда полная... потом будет что-то очень хорошее! Проверка на устойчивость.. такое бывает. А у сильных людей то вообще сплошь и рядом...
1 надо покричать лицом в подушку (не носить в себе эмоции) - не вредить себе. ПОкричать хоть каждый день, чтобы не пекло в душе.. Вам еще надо сохраниться здоровой, красивой, ресурсной!
2 принимать ванную с солью, это расслабит тепло и напряжение снимет (курсом рез 10) я серьезно
3 делать зарядку.. чем больше делаете - тем больше будет сил и настроения.. поначалу это кажется ерундой, но надо держать в норме гормоны позитива и тело...
4 есть древнее выражение ’да по вере будет дано вам’ чем в больший позитив верим - то и притянем.. в каждом тоннеле надо видеть свет! Нет света? А Вы его представьте и верьте... он будет! Не сразу, но будет...
Ноунэйм
• 24 января 2024
Ответ дляBelle Cherie
Ну я ж не про віллу на багамах мрію і не про лексус. А просто про результат моєї роботи, щоб нарешті почало в + йти. Про звичайні відносини зі звичайним чоловіком, а не принца наслєдного мрію.
Ну і не схуднути відразу на 20 кг, щоб хоч повільно, але нарешті почало йти в мінус
Куди простіше?
Секс-Бомба• 24 января 2024
Ответ дляДон Пэдро
Краще вже бухати тоді
’Гарна порада’, коли одна виховуєш дитину
Маргарита и Мастер• 24 января 2024
Ответ дляНоунэйм
Куди простіше?
АВтор, сейчас многие о подобном мечтают,, о мире, стабильности, семье и близких рядом... Вы не одна..
Дон Пэдро• 24 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Скільки років дитині?
Маргарита и Мастер• 24 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба
++ Абзац! Народ абы написать...
Ноунэйм
• 24 января 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую 🤗
Я намагаюся вірити . Але якщо посмішку я можу силою волі натягнути на обличчя. Я можу силою волі відганяти погані думки, таки втримати руку від їжі. То , розумієте, ’ все буде добре’ воно якесь штучне виходить. Я в нього не вірю вже(((( повторюю ’ все буде добре. Ось оце точно вийде’ . Але це без віри. Її я не вмію нагнати штучно
Вибачте, я не знаю як це пояснити
Ноунэйм
• 24 января 2024
Ответ дляДон Пэдро
Мені градус завжди допомагає
Чим? Голова болить. Спати хочеться. Проблеми не зникають.
До безпамятстіа не нап´єшся - діти.
Маргарита и Мастер• 24 января 2024
Ответ дляНоунэйм
Дякую 🤗
Вибачте, я не знаю як це пояснити
НАдо:
1 вернуть расслабленность телу (ванные!), сон!
2 вернуть самооценку (поищите в Ютуб медитации приятные) + делать зарядку..
Когда тело в наприежнии и нервы как струны.. мозг уже не слушается.. Уловили суть? Расслабляйте тело...