Аноним Советчик• 25 января 2024
Вам важливо, щоб чоловік заробляв більше за вас?
Аноним Советчик
• 25 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Важно, чтоб его зп хватало на жизнь.
Ну ви ж можете оцінити свою зарплату і якби потенційно в чоловіка була нижче. Чи цього вистачить на життя, чи ні.
Можна жити і їздити на відпочинок, ходити в ресторани, а можна купувати найдешевші продукти та перебиватися.
Аноним Советчик
• 25 января 2024
Ответ дляOrganic
Зарплата в чоловіка значно нижча моєї,але я вже не памʼятаю,коли варила і що дома робила.Заробіток вимагає часу,я день на роботі з 7-19.На ньому закупки,доставки,він знає яке масло і сир треба,в дитини репетитори,басейн,ліпка і художна.Мого заробітку вистачає на закриття необхідних потреб.По інакшому вже не буде і він по характеру дуже спокійний,більше не заробить.До мами відправлю все зробить,та нема проблем дякувати Богу.
Ну ось за це і було питання теми. Чи жінці так було б комфортно.
Вам комфортно, в сімʼї свій баланс. Дякую за відповідь.
Весняний Марафон• 25 января 2024
Я все життя більше заробляю чоловіка..я його люблю але мене заї… ло конкретно.,
Я роблю ремонти, я купую нерухомість.
Харчування, приватна школа, обслуговування машин - все на ньому.
Але він попав в аварію три дні назад, він не винен і слава Богу з ним все добре. АЛЕ РЕМОНТ НА МЕНІ!! поки страхова там не роздуплиться, а це 2-3 тис дол.,
Я реально задовбалася
Разом 21 рік
Я роблю ремонти, я купую нерухомість.
Я реально задовбалася
Разом 21 рік
Аноним Советчик
• 25 января 2024
Ответ дляКарамбОлька
Наверно, у любого работающего мужчины доход выше моего
КарамбОлька• 25 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
А на що ж живете?
Пенсия по инвалидности + помощь родных
Варена цибуля• 25 января 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Мн5 важно, чтобы он мог содержать свою семью, если я не могу работать.
🙄
Жинси на дитину• 25 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
На нашу жизнь, по нашим запросам должно хватать. Самые дешевые продукты и вещи на вырост это не тот уровень.
Вы спросили важно ли чтоб он зарабатывал больше - не важно. Главное, чтоб семья жила, как мы хотим и его денег на это хватало. А если я буду зарабатывать больше, то чудно.
Сейчас моя зп смешная просто, на такую не выжить и отталкиваться от нее никак не могу.
САМ_ТАКОЙ• 25 января 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Я роблю ремонти, я купую нерухомість.
Я реально задовбалася
Разом 21 рік
Я роблю ремонти, я купую нерухомість.
Я реально задовбалася
Разом 21 рік
В моєї подруги в сімʼї саме так. Вона заробляє гроші, робить ремонти, оплачує відпочинок, ДН дитини, ТО авто, а він робить уроки, готує спагеті і загружає посудомийку… Не зізнається поки, але бачу, що вже її це все підза…..
В них в сімʼї «заміжній» чоловік)))
Весняний Марафон• 25 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В них в сімʼї «заміжній» чоловік)))
Ні, мій працює і не погано заробляє , але більшість все на мені. І ми дома не прибираємо і майже не готуємо. Він оплачує прибиральницю і часто купуємо їжу або замовляємо
Але от іноді реально думаю, може мені самій з донькою буде легше жити? ( господи прости, це тут тільки вам таке сказати можу)
Перша скрипка• 25 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ну так тут питання чи буде вистачати, чи ні, якщо зарплата менша за вашу.
Ні, питання, чи важливо. Ні, мені не важливо, якщо наших спільних коштів буде вистачати на сім´ю
Полонянка SexShop-а!• 25 января 2024
Ні, неважливо, та це й важко в нашій країні) Мені повністю достатньо на хороше життя тих грошей, які заробляю я сама.
Смайликівна• 25 января 2024
Я заробляю більше чоловіка. Мені важливо відчувати себе реалізованою) а скільки він заробляє - другорядне
Чебураха з перцем• 25 января 2024
Мне важно чтобы закрывал наши потребности.... потому что я упахиваться на работе не особо хочу)...но мы встречаемся давно, не живем вместе, но он четко знает сколько надо лично мне и сколько надо на наши общие расходы
Маю натхнення• 25 января 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Це все тимчасове, просто сил вам і терпіння пережити, мій на рік випав з роботи по тяжкій хворобі, я теж чокалась, але витягнула і щасливі всі далі
Работать надо• 25 января 2024
Ні, ми на одному рівні, бувало що мене підвищили і заробляла тис на 5 вище, бувало що йому підвищували і більше було уже в нього.
Для мене норм заробляти самій - частина самореалізації.
А йому, до речі, це важливо, не раз помічала.
Кондуктор трамвая• 25 января 2024
Не хочу шоб більше заробляв, хочу бути головною в сім´ї. Щоб після роботи мені чай і капці в зубах приносив, а вдома порядок і їсти наготовано.
Украиночка• 25 января 2024
Ні, не важливо. Але велика різниця в іншу сторону теж дуже погано. В мене дохід приблизно в 5 разів більше. Я б сказала, в чоловіка взагалі голова не болить про заробляння грошей. І якось він відстороняється від вирішення будь-яких питань. Як буде, так буде.
Весняний Марафон• 25 января 2024
Ответ дляМаю натхнення
Дякую❤️❤️❤️
Потребую апгрейду• 25 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Так тут питання чи для вас було б ок якби на постійній основі чоловік менше заробляв.
Ми з чоловіком одружені 17 років. Не рахуючи мої декрети, я завжди отримувала більшу зарплату. Мені нормально. Правда, на початку нашого спільного життя він їздив по заробіткам і привозив більше грошей, аніж я заробляла. Але тоді в нього бувало то густо то пусто.
ЯсноВидящая• 25 января 2024
Не работаю. Но если б муж зарабатывал меньше меня-изначально это б не было проблемой. А вот потом это стало бы проблемой потому как мужчина должен быть выше по статусу, по зарплате, по уму даже
Налогообложу• 25 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
То у вас вже напевно є чоловік по вашим критеріям)
Їстєстна.
Але так було не одразу.
В першому шлюбі ми спочатку жили на його копійки, а потім я тягнула двох дітей, дім, роботу, ще й в мене гроші на сигарети тягав з кишень.
Більше я так не хочу. Я напахалась - не сподобалось.
Але так було не одразу.
Дама_из_рекламы• 25 января 2024
Мне важно , чтобы муж полностью семью обеспечивал. А я свои деньги могу тратить на себя.
Крихітка на всі• 25 января 2024
Не важно. Но сейчас муж зарабатывает в несколько раз больше меня. Были времена, когда я зарабатывала много, а он мало. Никогда не выбирала мужчин по размеру заработка.