Оцененная• 25 января 2024
Закривай свій гештальт, набридло- сказав чоловік
Раніше були скандали через переписки з колегами та спілкування в неформальній обстановці.
Він мені постійно розказує то за одну, то за другу колегу. Мене це так бісить, я ревную. Сьогодні по телефону знову розказує, я висказала, не витримала. Він почав кричати, що нічого такого, що закривай гештальт, бо мені набридло це слухати. Я кажу, п мені набридло від тебе слухати про цих дівок, мені боляче, кинула слухавку. Оце думаю, може ще тоді треба було розлучитись і не мучитись, чи у мене з головою не в порядку на фоні ревнощів. Раніше ревнувала дуже рідко.
Оцененная
• 25 января 2024
Ответ дляSo_so
Тогда муж прав.
Наче так, але він переписки тер, брехав, що на обіді з чоловіком колегою пив чай. Потім мені написали з його роботи, що він пʼє з ними, сидить там півдня, постійно купує їм алкоголь, гульня повним ходом. Він потім зізнався мені, що це було, вибачався, обіцяв. Через півроку це повторилося, я ледь не подала на розлучення, але зійшлися і тепер ось так.
Напланетянка• 25 января 2024
Ответ дляОцененная
Я не знаю чи спали і хто з компанії, переписки типу сонце купи мені тото, загляни на каву, на коньяк. Це те, що бачила.
это не нормальное общение для коллег. вы правы.
Файно Замало• 25 января 2024
Ответ дляОбращеница
Идти на работу, найти хобби и ходить в спортзал.
чогось Джолі чи Моніці Белуччі це не допомогло)))
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Що ви пропонуєте? Є конкретні пропозиції що робити?
Не дай боже у мене така ситуація буде - чоловік піде до себе додому. Квартира моя. Я працюю. Грошей вистачить.
А автору я написала. Або сидіти мовчки, бо залишиться гола-боса - у віночку. Або все одно сидіти мовчки, шукати роботу і йти.
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ дляФайно Замало
Але ж вони й не сидять біля мудаків за житло та їжу
Кицюююня• 25 января 2024
Мені одній здається, що чоловік автора почув десь новомодне слово і, не розуміючи правильного значення, вліпив його в розмові з автором?
Оцененная
• 25 января 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Вы не работаете , правильно ? Зависима от него ?
Частково залежна, в цілому вигребу, хоч і важко.
Істеріомама• 25 января 2024
Ответ дляОцененная
Розумію, але я сумніваюсь в своїй адекватності. Як тільки я стабілізуюсь, він починає затримуватись, то розказує, що робив у тієї чи іншої.
Та він козел самий настоящій.
В шоколаде• 25 января 2024
Про колле- мужчин тоже так же рассказывает? Или он работает в женском коллективе?
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ дляКицюююня
Не одній
От отих баб щось почув про ретрити і гештальт та вирішив інтелектом блиснути
Напланетянка• 25 января 2024
Ответ дляКицюююня
Удалено администрацией...
особенно про цилу купу диамантив.
Істеріомама• 25 января 2024
Ответ дляНапланетянка
в чем прав ? в том, что левая деваха его солнцем называет и приглашает вместе побухать ??
Навіть не так, ви трохи напутали. Чоловік автора лівій звонить і називає її сонцем і запрошує на кон´як. По суті фліртує і дає зрозуміти, що він відкритий для стосунків.
Напланетянка• 25 января 2024
Ответ дляІстеріомама
ще краще ! пипець...
Напланетянка• 25 января 2024
Ответ дляІстеріомама
в мене б те сонце вже померкло назавжди.
Істеріомама• 25 января 2024
Ответ дляОцененная
Не виправиться він ніколи. Ви або терпіть, або розлучайтеся. Не буде такого, що з ним і він вас поставить на перше місце.
Бубль Гум)• 25 января 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ревнуют больные люди с комплексами, здоровый , человек не будет ревновать, идите на работу
Кицюююня• 25 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
Не одній
і не принеси автор свою ситуейшн сюди - так би далі і думала, що в неї розумний і начитаний муж
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ну мужу автора новой бабой 🤣
Істеріомама• 25 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
У автора дитинка мала, причому без садочку, я так зрозуміла.
Локшина на вухах• 25 января 2024
Ответ дляSo_so
В своим словах. Жила пара, было доверие. Дальше происходит ситуация Х, выясняется, что у мужчины есть отношения на стороне.
У женщины есть 3 пути решения :
1. Доверие разрушено, отношения прекращаются.
2. Мужчина активно демонстрирует своими поступками, что хочет сохранить семью. Пара, например, обращается к семейному психологу или просто происходит ревизия отношений с двух сторон, определяются причины, которые к этому привели, оба партнера меняются.
3. Вариант автора. Женщина понимает, что отношения нужно сохранять ей. Мужчина это принимает. Он при этом может просить прощения, а может не просить. Может убеждать женщину, что ничего такого и не было, а может не убеждать.
Мужчина может даже обвинять женщину, что это её вина. Основное что - мужчина не борется за сохранение семьи действиями и женщина это принимает, так как это более выгодная ситуация для неё.
И вот выбрав вариант 3, автор не успокаивается и хочет мужа из варианта 2. Её возмущает, что он рассказывает про коллег, она ревнует, ссорится с мужем.
И муж абсолютно логично ей говорит - закрой наконец ту историю.
У женщины есть 3 пути решения :
Она и закрыла бы, если он регулярно не подкидывал дровец в потухающий кастрик))) Это не семья, где один самоутверждается за счет унижения другого. Автору нужно смириться с тем, что никаких перемен в муже она не дождется, и или перестать беситься и жить как живется, или уйти.
Первый вариант вполне рабочий - у моей знакомой - муж овердохера зарабатывает, она с дня свадьбы не работает. Он часто по командировкам, там измена на измене, она в курсе, но он приезжает и ее кружит - брюлики, рестораны, шмотки... Она ему шикарный стол накрывает, ждет, встречает, все дела. Если близко не знать их - никогда не скажешь, что он проститутка в штанах, а она такая вот терпила за деньги. Идеальная семья)) Но никто из них не собирается разводиться, все всех устраивает, живут уже лет 25, сына вырастили.
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ дляІстеріомама
І що?
Ви ж привели в приклад Моніку Белуччі та Анджеліну. Вони б не сиділи навіть с новонародженими дітьми біля мудаків
Бубль Гум)• 25 января 2024
Ответ дляФима Собак
Ну то вирішуйте проблеми, киньте нахрєн цього мудака з його бабами. Хай йде під три чорти.
Квартира іво мабуть
МинерАлочка• 25 января 2024
Ответ дляФайно Замало
Ага, прям з горя тепер вішаються вони)))
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ дляБубль Гум)
Квартира іво мабуть
І роботи немає. І заробити ніяк
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ дляМинерАлочка
Бідолашні
Вимушено сиділи біля чоловіків, бо квартири іво
Істеріомама• 25 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
І що?
Ні, то не я. Ви помилились. А сиділи б ті жінки поруч чи ні ніхто з нас не знає. Ми взагалі не знаємо, що там відбувалося, а ви розписуєтеся за них, наче поруч жили.
Манка Я• 25 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
А якщо він не лежить і не зрозуміло чи ляже, а ви вже ревнуєте це норм?
Отразите ситуацию на мужчину. Какой-то мужик завет его жену на кофе, чай, коньячок; другой не может обойтись без ее помощи, третий написывает ей постоянно и т.д. Конечно ему это все понравится!))) Особенно когда она будет ему все рассказывать, что б он ничего там не подумал))) Смешная вы
Жена миллионера• 25 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Ось повірте, набагато простіше піти від чоловіка, який зраджує, ображає, принижує, коли ти маєш роботу, спеціальність, можеш заробити гроші собі на життя. Ніж коли ти нічого не вмієш і нічого не маєш
Манка Я• 25 января 2024
Ответ дляБандитка Сью
підтримую
Ревнощі це якийсь комплекс, травми, невпевненість в собі.
Кохання не має бути рабською, те почуття володіння особою і є тиранія.
Вашего тоже на коньячок приглашают девочки?)))