Флюорография гуся• 25 января 2024
Кожен день в один і той час страшенно хочеться спати
і так вже неділі дві. Помітила, що після 15 години раптово навалюється сонливість, не те, щоб щось робити, ходити важко. Хочеться лягти і спати. В принципі, коли вдома, то так і роблю, засинаю дуже швидко, сплю години півтори міцно, потім прокидаюся і все в нормі. Якщо немає змоги лягти і поспати, то переборюю себе, намагаюся щось робити, приблизно через годину-півтори цей стан проходить і теж все в нормі. Наче хтось саме псля 15 год.силу забирає...
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
а перед этим вы едите плотно?
та ні, як правило я вранці нормально снідаю, а потім перекуси аж до вечора
Яжбоматуся• 25 января 2024
Оо, мой муж такой. Но у него всю жизнь так. Может проснуться в 10 утра, поесть, лечь спать, проспать до 5 вечера, потом пару часов что-то поделать и опять спать) завидую ему очень
Пес Патрон• 25 января 2024
Оооо,ви не одна ,я теж 14.30-15.00 просто вирубаюся на роботі,незалежно від того,як спала вночі.Обідаю в 13-00,тому з приймом їжі не повязую.Але цей стан такий,що йому неможливо противитися,просто вирубає.І так останні півроку
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляCopy-Paste
У меня так. Аж до тошноты хочется хотя бы на 15 минут отключиться.
так, іноді і підтошнює, так млосно
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Может, что-то с гормонами щитовидной?
йодомарин пропила куросм, нічого критичного
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляПес Патрон
я вже думаю, може депресія так провляється. Я з містечка під Києвом, яке було розгромлено, я тоді стійко перенесла всі ці події, сама собі дивувалася, що я така стресостійка, а зараз може аукається і організм просить відпочинку
Апофиозная• 25 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
В мене таке і до війни було
Соня-сонятко• 25 января 2024
А меня так валит с ног в 20.00 -21.00 . И ложится рано, боюсь проснусь в 4 утра и не смогу заснуть ) и спать хочется до головокружения . Бывает 2-3 раза в неделю, не могу понять с чем может быть связано 🤷♀️
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляАпофиозная
В мене таке і до війни було
а я завжди активна, оптимістка і веселушка, а зараз прямо рубає мене
ЧупакабраЗеБест• 25 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
у меня такое с детства, и всю жизнь мне высказывали что это просто лень.
ога лень, так вырубает, будто по голове ударили.
Апофиозная• 25 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Я теж активна
В мене таке було і в 20 років
Апофиозная• 25 января 2024
Періодично ставала аналізи на щитоподібну залозу, все в нормі, тому , мабуть, це не пов´язано
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ні, це не лінь, це не контрольоване. Бажання щось робити в мене є, а стан не дозволяє
Файна пані• 25 января 2024
Зашла сюда именно почитать про самочувствие, тоже самое как у вас, поела, посидела, все, не могу и надо хоть минут 40 отключиться, после этого и голова соображает и силы есть, а так настолько тяжело что стоять нет сил даже, дикая слабость. Но у меня это может быть и с 9 до 10 вечера такое, что надо срочно лечь подремать и только потом доделать дела могу, сейчас наверное все же лягу
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляФайна пані
відпочивайте. Я вже лежу))
Файна пані• 25 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
відпочивайте. Я вже лежу))
У меня работа стоит, дел гора, не могу просто себя пересилить
Флюорография гуся
• 25 января 2024
Ответ дляФайна пані
я зрозуміла одне, силувати організм не треба, напевно він сам подає сигнал, що хоче відпочинку. А справи почекають...
Copy-Paste• 25 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Это если дома, а если на работе((