Чупа-чупс• 25 января 2024
Спорт бра носять під футболку чи як окремий вид одягу?
Ніколи не ходила в спортзал. Груди великі. От не розумію чи можу просто в спорт бра. Бачила, що з малими грудьми так ходять. Але…
не знаю чи це ок.
Чупа-чупс
• 25 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Идите ...там по разному ходят
Просто бра для мене це як спіднє. Тому не знаю. Але воно и надто плотне під футболку.
Ms. Сама прямота• 25 января 2024
Є такі накидки на ці топи, або майки. Якщо сумніваєтесь - докупіть
Бжоли-бандерівці• 25 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Оденьтесь в футболку...
Чупа-чупс
• 25 января 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
я ношу, мені так зручно.
Малі груди? Просто на великих грудях це трохи не так виглядає. Більш як визиваюче… чи то мені так здається.
З вишневого садка• 25 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
малі груди. Як на великих буде, не знаю. Спробуйте дома походить, пострибать, понахилятись.
Намакушка• 25 января 2024
У меня большая, грудь, поверх спортивного бра всегда майка или футболка. Ну реально, моя грудь выглядит намного более вызывающе, чем у девочек с первым-вторым размером. Зачем людей смущать?)
120-120-120 (не худею)• 25 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Я надеваю футболку,мне так комфортнее
Меломанка Маланка• 25 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Я только с майкой ношу
Меломанка Маланка• 25 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Я уже 6 лет хожу в тренажерку. 90 % тех кто занимается носят с майками футболками.
Фоткаются в тренажерке без футболок
все по ГОСТу!• 25 января 2024
Це не ок. По-перше, вам буде незручно і некомфортно без футболки. По-друге, торкатись голою шкірою тренажер теж дискомфорт, люди ж пітніють
Коплю на груди• 25 января 2024
Автор бра буває як топ, а буває саме як спіднє. Вибирайте, як Вам буде зручно
Kusalochka• 25 января 2024
Если классная фигура и есть что показать то носят просто. Ну и тем, кому не холодно
Майструю крила• 25 января 2024
Ответ дляЧупа-чупс
то чого б не вдіти зверху футболку, якщо вам самим як спіднє?
Ніцнезнаю_томупитаю• 25 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це до речі найкраща причина вдягати футболку, навіть якщо дуже гарне тіло. І рушничок не завжди допомагає