Гарачий Чокалад• 25 января 2024
Заздрю,у подруги м.ч.турботливий, яблучко поріжте,шкурку з нього зріже навіть
Прийшла в гості ,сидимо з подругою , він і каву зробив нам. Потім вона каже яблучка хо, а він зразу його помив ,шкурку обрізав,на половинки порізав , навіть кісточки вирізав. Так все турботливо . А моєму кажу , яблуко хо, а він мені перед мордою пакет з ними поставив ,на отвалі все робе.
А у вас турботливі ?
КартаБезКомиссий• 25 января 2024
У меня так муж бывший пыль в глаза бросал на людях, а наедине тиран
Одна_на_всей_планете• 25 января 2024
Дуже. Сидимо з ним всю зиму в Іспанії, вже набридло
А він хвилюється, щоб мені холодно в Україні не було
спальное место• 25 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Не факт що він такий і коли вони одні
А в мене навпаки , наодинці сама турбота, а як хтось є на горизонті все навпаки(
ГейСюда• 25 января 2024
Мой бы сказал, что пошла и взяла, если они есть вообще, и ему еще принесла. А при людях тоже бы скакал.
Відірву та викину• 25 января 2024
Ответ дляспальное место
Мабуть соромиться, мій чоловік любе на людях показати турботу а вдома рідше
Гарачий Чокалад
• 25 января 2024
Ответ дляМасіус
При чому конячка напевно
Ну в мене коняча морда і шо? НЕ маю права на щастя і турботу ? Та подруга дуже схожа на путіна, тільки зачіска каре .
из желе я• 25 января 2024
Колись зустрічалася з таким хлопцем. Спочатку подобалося, а потім став аж бісити цими сюсі-пусі.
Гарачий Чокалад
• 25 января 2024
Ответ дляиз желе я
А мені хо цього сусі пусі!
из желе я• 25 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А мені хо цього сусі пусі!
Воно швидко набридає. Оце згадала, аж пересмикнуло. Але кожному своє...
Щедрик ведрик• 25 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Справа не у зовнішньому вигляді, а у самоповазі
Кастрюлька• 25 января 2024
Так, у мене чоловік турботливий, а ще - підкаблучник. Мені дуже подобається і не набридає. Але він також розумний і працьовитий, любить приносити додому мамонта
Гарачий Чокалад
• 25 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Зовсім не при чому. Вона і палить і матюкається при ньому ,і може такі жіночі інтимні речі казати ,я б не змогла .
Перша скрипка• 25 января 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
++ тоже знаю такой случай.. у коллеги было. НА людях был няшка... а дома избивал. И ей никто не верил, мать ее родная не верила.. там мужчина с детским лицом и широко распахнутыми глазами.... мда, облик обманчивый был очень.
Надежда наш компас• 25 января 2024
В мене такий на людях, в падлюка падлюкою. Не вилазила з операційних поки не зрозуміла що цей чоловік зруйнував мене
Перша скрипка• 25 января 2024
Ответ дляиз желе я
Приторный и слащавый? Мужского в нем было мало? Женский тип мужчины?
Ноунэйм• 25 января 2024
Ответ дляКастрюлька
І мій такий. Я все життя з якимось бандюками ошивалась, а потім зустріла його
из желе я• 25 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Візуально дуже милий, аж занадто - блондин, великі блакитні очі, гарна усмішка. І наче в компанії розумний і дотепний, з чоловічими хобі. Але зі мною наодинці як розмазня ставав, ловив кожне слово.
Тільки не про гроші• 25 января 2024
Ваш молодец, дал выбрать. А подругин купил подгнившие, пришлось чистить.
Дама_с_коготками• 25 января 2024
Я в разводе, бм никогда не заботился особо. Это моя роль была. Я всегда почищу и ему и себе, ну хоть спасибо говорил..
Дама_с_коготками• 25 января 2024
Но если вспомнить как он все делал, то может и хорошо, а то не домоет не дочистит, те яблоки вылезут потом боком)
Поумничка• 25 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну потому и любит её и заботится. Таких девушек вообще многие любят.
Valechka-mk• 25 января 2024
Ну так у вас морда, как сами пишите. Какого д отношения хотите к себе?