муха в кедах• 25 января 2024

Фобія дитячого садка і хвороб. Допоможіть порадою

Я з дитиною за кордоном. Медицина дно. Хворі на кожному кроці. Всі кашляють в магазинах, автобусах… просто хворі всі. І їм це нормально. Діти теж всі хворі.. кожен другий кашляє та соплить.. моя дитина в тому році перехворіла дуже сильно запаленням легень , в лікарні. ( до його слухали кожні 2 дні місцеві лікарі, в все норм).. я почала дуже боятися любих респіраторних хвороб….. просто до того, що панічна атака .. істерика… я боюся кожного хто кашляє… не можу віддати дитину у садок із за цього …. Сама не знаю як впоратися…. Допоможіть якимись вправами, порадами хоть чимось . Дякую
Доставучая• 25 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
Заспокойтеся, ніяке життя ви дитині не руйнуєте. Я б і в дитячі кімнати не водила. Якщо дитина часто хворіє, то спілкування з дітьми в парках і на майданчиках цілком достатньо. Моя також часто хворіла з лікарнями і пневмоніями, обійшлась без садка взагалі, в 1-2 класі вже менше хворіла, вивозила на 2 місяця на море кожне літо, зараз 17 років має, нежіть 2 рази за рік тільки, без кашлю і температури
А ребенок ходил на кружки ,в театры ..?..

автор муха в кедах • 25 января 2024
Ответ дляДоставучая
Я думаю это просто нормальная реакция на сложную болезнь ребенка (( а весь этот год у вас ребенок вообще не болел?
Хворів температура висока 3 дні і поліпи . Від цього кашляв зранку, я чут не посивіла вже. Знову ці лікарі нічого небачили. Поїхала додому, лікар наш за 2 хвилини - аденоіди. Лікували пройшло трохи
КохайтесьЧорнобровi• 25 января 2024
Розумію,ми минулий рік не просихали з хвороб,цього чуть легше,але пишу і чую пчихає,в садку каранин бо скарлатина,але діти які були з хворим у контакті останні 2 дні можуть ходити в сад,не вся група на карантині,а тепер увага тривога по 3 рази в день і діти які є носіями і були в контакті йдуть в укриття і заражають інших,тому і в нас не легше,а то й гірше.Ми поки дома,але з понеділка школа у старшого і там з укриття тоже всі біди додому,я вже це відслідкувала чітко,останній раз грип а приніс,перед канікулами.Якщо є можливість то не ходіть,але якщо треба на роботу,нам ще трохи поміг превенар,все таки легше переносять
Анонимба• 25 января 2024
Сделайте Превенар и забудьте про болячки, уж точно не будет осложнений. Ещё ваксигрипп каждый сезон. Антипрививочников прошу без комментариев.
Кондуктор трамвая• 25 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я теж старалась укріпити імунітет і вітаміни пили і на море були, допомогло тільки трошки регулярні заняття плаванням.Але в садочок ми так і не змогли ходити.
Для сучасних дітей потреби в садочку нема (це, як правило, для батьків, якщо робота та без варіантів); якщо дозвілля дитини насичене (прогулянки, гуртки, режим, розвиток), то відсутність садочка ажніяк не впливає, ні на школу, ні на майбутнє:-)
Панна Кота• 25 января 2024
Ответ дляАнонимба
Ну я сделала Превенар ребенку. А толку. И после него тоже есть осложнения от орви. Превенар не во всем панацея, к сожалению, или не для всех детей.
Впораюсь зі всим• 25 января 2024
Ответ дляАнонимба
Так а что тут комментировать- достаточно точный перевод посмотреть слова прививка ( заражение) думаю ни одна мама ребенка со слабым иммунитетом не рискнёт.
Анонимба• 25 января 2024
Ответ дляПанна Кота
Нам всем очень эффективно. Я про хронический гайморит забыла, а то боялась самого простого насморка
Секс-Бомба• 25 января 2024
навіть якщо не водити в садок то заразитися можна в автобусі, магазині, в ліфті, на майданчику. ви ж не плануєте безвилазно сидіти вдома.
оминати хвороби це не про здоровʼя, діти хворіють і це нормально, так вони набувають імунітет і вчаться справлятися з вірусами.

зазвичай ті, кого не водили в садочок через хвороби, потім ще більше хворіють в школі.
укріплюйте імунітет, не катайте і не ховайте дитину від соціуму. вчасно вживайте необхідних заходів при початку хвороби.

Впораюсь зі всим• 26 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба

Сама страшна порада для мами, дитина якої хворіє часто і з ускладненнями.Які заходи, якщо дитина одразу після ОРВ отримує бронхит, гайморит, ларенготрахеіт або пневмонію...який ще може бути садочок після цього , щоб добивати дитину ще і ще ускладненнями?В автобусі такі агресивні віруси не чіпляються як в садку це вже перевірено.Навіть після дитячих гуртків все норм.На майданчику свіже повітря, а в садку зачинено в одній кімнаті 20-25 дітей з вірусами- відчуваєте різницю?
ЧукИГеки• 26 января 2024
Ответ дляДоставучая
За 2 года до школы на занятия общеразвивающие, где мало детей в группе, 5-7
Впораюсь зі всим• 26 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
Даже не представляю себе в Германии таки занятия