Грабля• 2 часа назад
Хто звертався до психолога чи психотерапевта у дорослому віці?
Порекомендуйте спеціаліста, який працює онлайн, якщо вам це дійсно допомогло. Ні, в мене немає жодного розладу особистості, але хочеться жити, мінізувавши тривожність і не носити камінь на душі
Научительница• 2 часа назад
Мені чат GPT більше подобається. Інформації більше без чужих емоцій та історій.
Бабульція• 2 часа назад
Мене до психіатра відправив терапевт. Пила ліки. Перед цим було багато аналізів. Психолог мені не треба був. Вам поговорити треба, чи є якісь додаткові скарги. Подруга ходить до психолога, їй саме поговорити. Легше так. Але вона там щось 1,5к вартувала ще декілько років тому. Могу спитати, якщо треба
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
У меня было 3 психотерапевта, не психолога. Детская травма, тревожность, навязчивые мысли. Помог чат джпт
Грабля
• 2 часа назад
Ответ дляБабульція
Будь - ласка, тільки якщо приймає дистанційно
Бабульція• 2 часа назад
Ответ дляГрабля
Nano.psy
Інста. Не знаю, наскільки вона гарний спеціаліст. Подруга ходить
Грабля
• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я йому задала це питання, відправив до психолога. Чи треба задавати якісь конкретні питання?
Пьяная вишня• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Помогли?
Грабля
• 2 часа назад
Ответ дляБабульція
Nano.psy
Дякую
Грабля
• 2 часа назад
Ответ дляОтчебучкина
Откуда знаете, что нет розладу?
Думаю, такий тип характеру
МУСЯкомарова• 2 часа назад
Я хотіла записатися онлайн. Але консультація 4000, але той лікар ліки не виписує- ну я так собі подумала нахуа мені такій психіатр
Сокодавка ще та• 1 час назад
Ответ дляБабульція
автор про психолога спрашивал
Бабульція• 8 минут назад
Ответ дляСокодавка ще та
автор про психолога спрашивал
Я дала ей психолога