Почемучка• 25 января 2024

Хто вже побував в Єворопах, це правда що показують в європейських кіно

Що там жінки 40+ 50 + як і чоловіки
Всі хтось з сивиною, зі зморшками на животі чи на обличчі, вільно знайомляться , займаються сексом, подорожують, ходять в нічні клуби.
Хіба не треба мріяти про онуків коли сивина на чолі?
Заставляличка• 25 января 2024
Какие внуки? Вы что? Мне 44 и да, я седая, но внуки? Тут детям 12 лет еще. И да, встречаемся, сексом занимаемся, путешествуем)))

Домовенок Кузя• 25 января 2024
Що Ви мелете? Що Ви курнули, що Вас так несе?)))
13чудоСВЕТА• 25 января 2024
У мене сивина з 24 років 🤣
Не люблю натовп• 25 января 2024
Я бабулек видела, в татухах и коже, с пивом и сигаретами. Стояли ржали. Веселые такие. Разве им не нужно внуков нянчить?
И, кстати, я седая. Старшему ребенку 13, не нужно мне внуков, я еще про третьего ребенка думаю))
Броніки для Моніки• 25 января 2024
Не знаю никого в Украине, кто мечтал бы о внуках в 40-50 лет
Герцогиня• 25 января 2024
Ні, повзи на кладовище, троляко Де вас, таких неякісних набрали?
Не цілуюсь з бодуна• 25 января 2024
Які внуки? )) Не мрію про внуків поки що взагалі!
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Що не так?
Перегляньте теми - скільки років.
Гарнющі жінки, яскраві - а їх на кладовище відправляють.
А дивлюсь французьке кіно. А там реально міль ще й з зморшками чувака знімає в нічному клубі.
То я й питаю.
Чи дійсно в Європі жінка може бути жінкою з сивою головою, зморшками і ще й бажати коханця?
Тримаю свічку• 25 января 2024
Ответ дляЗаставляличка
В 44 роки і в нас всі жінки активно займаються сексом))) в мої 44 сину було 8 років, сивину красила і зараз крашу, працюю, мандрую, кохаюсь..Тільки не сива і доглянута.

Телячі ніжноСті• 25 января 2024
На Майорка бабушки загорают топлес, абсолютно раскрепощенные, счастливые, улыбаются
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну не те що онуки
Але якщо виглядаєш не фонтан, то годі тобі про хлопця думати
Забобонний фрукт• 25 января 2024
Боже , яке село , який примітив , ото вам і чекати внуків бабі старій сивій 40 річній. В « Європах» побував , тьху
Ацетилсалициловая кислота• 25 января 2024
Ответ дляПочемучка
Що не так?
Перегляньте теми - скільки років.
То я й питаю.
Жінка може бути жінкою де захоче, і коли захоче, якщо вона того бажає.
Аноним_• 25 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Я поки не мрію, мені 48, меншій дитині 14
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Ойойой які ми ніжні. Піди подивись на коменти - скільки років по фото .
Домовенок Кузя• 25 января 2024
Ответ дляПочемучка
Що не так?
Перегляньте теми - скільки років.
То я й питаю.
Господи, у нас тут сусідка в 43 першу дитину народила. Вигляда як зірка))) Всі люди різні. Ніхто особливо не париться - як хочеш - так в живи
Аноним_• 25 января 2024
Ответ дляПочемучка
Що не так?
Перегляньте теми - скільки років.
То я й питаю.
А в Україні, думаєте, не може?
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Блін, та я про стереотипи!
Мастер Пис• 25 января 2024
Да в Европах не скрепно, не то что на болотах, лучше помирать молодым.

Броніки для Моніки• 25 января 2024
Ответ дляПочемучка
Ну не те що онуки
Мне 44, подружкам 35-54) те, которым 40+, замечательно выглядят, одинокие ходят на свидания, о внуках никто не думает.
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
О! Так от що мене вразило в європейському кіно що жінки там дуже далеко не зірки!
А в нас треба бути зіркою.
Простоваля• 25 января 2024
Ответ дляПочемучка
Ну не те що онуки
Сексом занимаются люди очень разной внешности)) не только порнозвезды
Домовенок Кузя• 25 января 2024
Ответ дляПочемучка
А в нас треба бути зіркою.
Не порівнюйте і кіно і життя. Бо то різні речі
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляАноним_
А в Україні, думаєте, не може?
О, про це я і питаю.
Простоваля• 25 января 2024
Ответ дляПочемучка
А в нас треба бути зіркою.
Кому треба?
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Так я ж і питаю в старпості! Як насправді в Єворопах.
Чи потрібні нігті, вії, депіляції , ботокс, гіалуронка, складне фарбування, шейпінг щоб в 45 в нічних клубах хлопців знімати ( чи винаймати?)
автор Почемучка • 25 января 2024
Ответ дляПростоваля
Кому треба?
Суспільству
Намазюкана нішою• 25 января 2024
А я вот не пойму, даже если у женщины в 44 появится внук, почему это как-то должно менять ее жизнь, в том числе и сексуальную? Как это вообще взаимосвязано? Внук это же ребенок ребенка, а не твой ребенок.
Мать драконов• 25 января 2024
А в Украине в 40 уже фсьо?)
У меня в 40 любофф такая, что некогда внуков ждать, еще замуж 2й раз надо выйти. И даже иногда мысль, что родить бы, но наверное пас. Война не в тему.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 января 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Мені 41 і я хочу онука чи онучку. А от дітей більше ні. Просто відчуваю в собі сили і можливості для нього чи неї.