Ms. Android• 25 января 2024
Де краще винаймати квартиру в Шевченківському районі?(місто Київ)
Щоб поряд були супермаркети, кавʼярні, магазинчики якісь, аптеки. Ну все що потрібно для звичайного життя. Звичайній людині. Була мрія жить десь поряд з центром або в самому центрі. Зупинилась на цьому районі міста. Але можливо хтось по рекомендує, де краще зняти житло, крім Саксаганського. Щоб все було під рукою. Дякую всім завчасно за відповіді. Ви мені дуже допоможете.🫶🤍
Шкала Радощів• 25 января 2024
Ми живемо на Нивках, теж Шевченківський район, поки подобається, все, що треба - поруч.
Боневтікла• 25 января 2024
Шевченківський район великий. Візьміть карту гуглівську та подивіться, де зручніше. Усі потрібні вам об´єкти там відображені.
И.О. человека• 25 января 2024
ми до війни жили на м. Лукьянівська, на вул. Білоруська. Мені дуже цей райн подобався, там спокійно, тіхо (не враховуючі сусідок над нами :)))
магазини, кафе, аптеки були, але тц таки собі там( в Променаду ми тільки в Сільпо/Брокард/Юск ходили. І якщо орендувати, тільки новобудови, бо в нас хрущ буд дуже холодний.
Мінус, парків там немає, ми ходили на КПІ прогуливаться або в Бабин Яр.
ЯкаКраля• 25 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
Сейчас ведь не спокойно. Сколько раз уже в завод Артёма пытались попасть.
Н@Диете• 25 января 2024
На нівках дійсно непогано в плані інфраструктури, але ж скільки там за останні роки напхали «мурашників»
Рекламама• 28 января 2024
Люблю Бульварно-Кудрявскую, Павловскую, Златоустовскую. Сама живу на Белорусской в новом доме: сквер Котляревского, всякие кофейни, ТЦ Променада ( все покупаю там) , супермаркет Новус, Сильпо,кому надо- АТБ