А я кумедна• 25 января 2024

Чому молоді хлопці залицяються до дорослих?

Чому молоді хлопці залицяються до дорослих жінок? Це завжди не щиро, просто однолітки не доступні з якихось причин, тому що дорослі менш вибагливі? Це завжди якась вигода з безвиході чи дійсно хлопцю 27-29 р може щиро подобатись 40 річна жінка? Що тоді йому подобається?
Царівна Жабка• 25 января 2024
Ко мне 20 летний ласты клеил. Я е у сказал, что он мне в сыновья годиться. А он типа ну и что ,ведь ему не 14 противозаконного ничего нет. Я чуть со смеху не умерла. Веселилaсь целый рабочий день когда его видела.

мадам Везувий• 25 января 2024
Ответ дляОно само купилось
та боже...яка різниця хто з ким спить, головне щоб всі висипалися
вот сто процентов
Медсестричка• 25 января 2024
Скорее наоборот, одногодки более доступны
А женщину старше нужно ещё чем-то взять
У меня муж намного младше. Когда у нас начинались отношения, я его спрашивала, зачем я ему, ведь полно девушек. Отвечал, что одногодки и девушки младше никогда не интересовали всерьез. Они глупые, ненадёжные, несерьёзные, с юношескими завихренями в голове.
Лично я не говорю, что это так, но так мне отвечали
автор А я кумедна • 25 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А может, для мужчины просто не важен возраст женщины
До речі, вони так і говорять. Але як таке може бути? Мені самій приємніше дивитись на 19-річну ніж на 40-річну, навіть доглянуту.
автор А я кумедна • 25 января 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Турки чи араби?)) Їм без різниці вік
Ні, інші
Дрібка щастя• 25 января 2024
Я вже тут писала, колезі 37 років, вийшла заміж за хлопця, якому 21, теж разом працювали. Вона не багата, звичайний достаток. Орендують квартиру. Дітей поки немає. По ній недуже видно різницю у віці, особливо здалеку, бо вона дуже худенька і мала ростом.
мадам Везувий• 25 января 2024
Ответ дляА я кумедна
каждый возраст прекрасен по своему
я с вами не согласна в корне
БезникаяЯ• 25 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Є дійсно красуні у 18-19, але далеко не всі.
автор А я кумедна • 25 января 2024
Ответ дляМедсестричка
А женщину старше нужно ещё чем-то взять
Дякую. Дійсно відповідь по темі, інформаційно.

Царівна Жабка• 25 января 2024
Ко мне 20 летний ласты клеил. Я е у сказал, что он мне в сыновья гордиться. А он типа ну и что ,ведь ему не 14 противозаконного ничего нет. Я чуть со смеху не умерла. Веселились целый рабочий когда его видела.
ЗабежАЛОЧКА• 25 января 2024
Ответ длямадам Везувий
ресурсы...
и это не только секс, но и гарант хорошего настроения
Нередко бывает такое, что молоденькая девушка встречается с не очень молодым мужчиной, у которого и денег-то особо нет
мадам Везувий• 25 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
интерес... хотя тут такое не понимают
Riesling• 25 января 2024
Ще й як може закохатись.
Закоханий погляд ні з чим не переплутаєш.
А ті, хто пишуть про мамку і ресурси - в вас взагалі хоч однолітки закохувались? Чи у вас по старинці - після школи зальот, а потім вже товста ні кому не цікава клуша?
Парова машина• 25 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
А чому дівчата молоді зі старпьорами зустрічаються? Такі ж причини - або ресурси, або мамку шукає, або мамку з ресурсами.
Це точно, теж цікаво, знаю одних, їй 17, йому 34
Вже зняли квартиру, живуть разом. Каже її однолітки не цікавлять, дитячий садок.. хоча я знаю що вона може пожалкувати потім про це.
автор А я кумедна • 25 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Напевно шукають чоловіка по типажу батька. Я саме така, це якось зрозуміло. Але щоб чоловік цікавився на порядок старшою жінкою то не розумію, хочеться зрозуміти мотивацію цих хлопців
ЗабежАЛОЧКА• 25 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Может. Для моего бывшего мужа, например, не важен возраст женщины. Я на 5 лет младше него. Женщина, с которой он живет сейчас, на 19 лет старше него
Salsa-24da• 25 января 2024
Молодих кружляти треба.
В 40 простіше домовитися.
Заміж вона навряд чи проситиметься.
Випадково не залетить, а як залетить , то знає що з тим робити.
Ну і тепло , затишно, як у мами під цицею
Salsa-24da• 25 января 2024
Господи!
За шо мені дизлайки.
Невже тутешні мілфи образилися
ЗабежАЛОЧКА• 25 января 2024
Ответ длямадам Везувий
интерес... хотя тут такое не понимают
В одних случаях интерес. В других - комплексы, заниженная самооценка и непопулярность у противоположного пола

булоТАЙминуло• 25 января 2024
Где эти парни водятся? Скажите, я туда пойду😃
автор А я кумедна • 25 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Молодих кружляти треба.
В 40 простіше домовитися.
Заміж вона навряд чи проситиметься.
Ой не знаю. Я така вредна, і дивлюсь на молодь, у них все просто і швидко, а я поки все не перевірю, не розкажуть-покажуть не піду на звичайне побачення, потім ще й ноги будуть боліти після підборів)
Живчик-счастливчик• 25 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Может нравится, из собственного опыта пишу, и не просто нравится, а любить может
Я в вашей стае.
Правда я думала будет просто флирт поэтому вощраст приврала .
Потом был стресс как рассказать
Salsa-24da• 25 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Ага)))
Ну-ну))

Молодь зараз на підборах не ходить.
Це ваші замашки з нульових з підборам 😜
Чемна панночка• 25 января 2024
Мені пояснили так - для них це екзотика, і це точно несерйозно, тобто на разок
Живчик-счастливчик• 25 января 2024
Кстати смотрю по фильмам свежим что женщины всегда старше мужей
Сирожено_пирожено• 25 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Или милфу с плеткой
Первая ласточка инфляции• 25 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Чомусь немає такого відчуття. Я спантеличена лише і не розумію розкладу
Ну, у вас взагалі або в голові намішано або троліте.
автор А я кумедна • 25 января 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Вони скрізь. І в інсті пишуть, і на вулиці... цей взагалі ввечері підійшов, я думала може не роздивився))) Потім зустрічались, то точно ж бачив. Кажу я на багато старша, а він ’це єдина моя проблема, що я не того віку’. Тю блін, його проблема))) Це приколюється чи що. Я вже взагалі нічого не розумію в цьому святі.
Salsa-24da• 25 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Страшне🤣🤣
Живчик-счастливчик• 25 января 2024
Ответ дляRiesling
Ще й як може закохатись.
Сто процентов .
Которые в 35 на 50 выглядят