Крихітка на всі• 25 января 2024
Як не зриватись на дитині? Почуття провини.
З боку я дуже турботлива мама. Але лише я знаю як сильно можу кричати і зриватись на дитині. Основний каталізатор це офігєвший чоловік, який все звалив на мене (побут, дитину, школу, гуртки) під прикриттям того, що в нього дуже відповідальна робота, посада. Щодня приходить після 20 год і якісь дорікання, то не приготовила їсти, то брудно, то якійсь запахи в кваитирі, то мало заробляю.Як правило, я з ним влаштовую дебати, однак на дитину злість не переношу. А сьогодні, він так зацепив мене.Це капець. Каже, що в тебе за робота, по 4 години працюєш, ти повинна не на 9 год йти, а завела дитину в школу і відразу на 8.20 на роботу. З тим щоб більше заробити. Я працюю сама на себе, бігаю в школу, туди- сюди, робота шалено відповідальна, а цей скот мене дорікає що я мало заробляю, бо мало в офісі сиджу. І тут дитина під руку верещить: давай прибирай в кімнаті, тут тварини напісяли в кутку, це жах. Як тут не зірватись. Він дорікає, мала на мене весь час кричить, щось вимагає. Дурдом псіхушка. Як не зриватись? Як білка в колесі живу, і всім все не так. Саме образливо, що дитина бачить ці розборки і ще й сама мені пред´являє. Що буде, коли їй 14-16 буде? Вона мене за ганчірку буде сприймати. Крик душі, дякую, що послухали.Добраніч.
Love_Love_Love_• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Не виходить ставити границі. Він щодня криє матом і дорікає.
А що за тваринка? Чия, хто її приніс в дім?
Ходіть на роботу на довше, чоловік нехай частково бере на себе дім і дитину
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляЧупокабра
смотри, папа пришел - иди с ним погуляй
Папа приходить, коли їй спати треба. І завжди проганяє Вона вже це знає і не підходить перша.
Чупокабра• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
ооо, как знакомо...
я устал и маты, одни маты
Чарівна патика• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Бо з ним легше тягти дитину. Розірвання шлюбу йому руки розв´яже, а на мої плечі положить.
Ну тобто ви спускаєте в унітаз своє життя (і життя своєї дитини) просто щоб не поступатись чоловіку? Оте саме: назло кондуктору піду пішки? Не буде чоловіка, не буде дорікань, дитина буде рости в спокійній обстановці. Щодо ’ на плечі положить’ то у вас уже на плечах все лежить, і двоє сидять а буде тільке одне і мінус здоровенний шмат побуту. Нащо ви продовжуєте гризти той кактус?
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А ще мені тітка чоловіка класна така жіночка поради якось давала, значить, приходить чоловік з роботи, а ти лежить голова болить, котику зроби чай. Я так спеціально ніколи не робила. Може вам спробувати?
Він проігнорує. Навіть коли по справжньому хворію, то не вірить.
На привозе• 26 января 2024
Авторе, а навіщо вам такий чоловік? Що в ньому хорошого є? Суб´єктивно, якщо б на мене при дитині матами заговорив чоловік, це був би єдиний і останній раз. Ну от чесно, як треба не те що не любити, а просто не поважати людину, щоб крити її матами.