Я не за майдан, я не проти нього. Я з тих в кого болить серце за Україну, за кожного.
Моя пропозиція проста. Обєднатись. Зараз є інтернет. Зараз є серед нас Добро.
Пишемо АКТ ПРИМИРЕННЯ, АКТ ЗМІН, пишемо своїми руками не руками політиків, чи майданівці, не руками регіоналів, чи бютівців, ПИШЕМО МАТЕРИНСЬКИМ СЕРЦЕМ, ПИШЕМО З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ!
Прошу, всіх хто любить посваритись і повисказувати свої політичні погляди і "поплюватись", а також тих в кого "моя хата скраю", обходити сторою мою тему, тут місце для тих хто хоче робити. Втілювати свої мрії і цілі в життя. Пишуть всі кого болить, всі хто хоче допомогти Україні, щоб було не стидно дивитись в очі своїм дітям коли вони будуть підходити до Вас з підручником історії і питати МАМО, А ЩО ТИ РОБИЛА КОЛИ НА ВУЛИЦЯХ ВБИВАЛИ ЛЮДЕЙ?
Мені цікава думка кожного небайдужого, 22:30 винесу на голосування тут акт який ми тут склали разом.
Прошу висловитись і все, надалі не вступати в дискусії чи суперечки.
ГАСЛО ТЕМИ ДІЯТИ, А НЕ СВАРИТИСЬ. ЛЮБИТИ І ПОВАЖАТИ ЗАМІСТЬ ВБИВАТИ!
ДОБРО ПЕРЕМОЖЕ! ДОБРО Є В КОЖНОМУ З НАС!
ЛЮБЛЮ І МОЛЮСЬ ЗА КОЖНОГО З ВАС!
Наталия Попович• 21 февраля 2014
пока не совсем понимаю что он даст
Тем кто на майдане плевать будет на него
Ответ дляTime Out
Ви молодець, але який сенс цього акту?
Що він нам дає?
Створимо, проголосуємо. Будемо висилати куди зможемо. Через соцмережі можна людей обєднувати. На євромайдан вислати. Хочу написати і зробити все що в моїх силах. Не можу більше на все це дивитись.
Наталия Попович• 21 февраля 2014
Ответ дляTime Out
И антимайдану тем более.
а антимайдан при чем? Они там, потому что есть майдан, не будет его и их не будет-это логично.
Ответ дляTime Out
И антимайдану тем более.
Все мы люди. Главная цель поставить достойных политиков у власти, выбрать их с народа.Сейчас в стране возможен бардак. Майдан тоже уже против своих как-бы лидеров.Я хочу вывести то чего действительно хотят люди. Несколькими предложениями.То что всех объединит.Общая цель.
Коли закінчится цей жах? В нас діти в школу не ходять, під прикриттям революції на вулицю повилазило все бидло. Аптеки вивозять наркотичні препарати, бо вже були випадки, коливідморозки вимагали видати їм наркотики. Серед білого дня розбили машину ДАЇ. і ВСЕ ЦЕ ЧЕРЕЗ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. гИНУТЬ ЛЮДИ. у НАС В жИТОМИРІ ІЗ 23 ПОСТРАЖДАЛИХ ПІД ЧАС СУТИЧОК - 22 МІЛІЦІОНЕРИ. Їх стояло чоловік 30 , без зброї, без спецзасобів, а ці підлітки( бо там не було дорослих поважних людей0, просто закиидумали правоохоронців камінням. Хіба це нормально. Невже мета виправдовує такі засоби? Чи усвідомлює правий сектор, що оцей безлад на їх відповідальності? Пам*ятаєте фільм ’Место встречи изменить нельзя’, коли після війни повилазило багато банд, хіба не така ситуація виникає зараз?
Ответ дляAmellu
Админ создал для политики 2 темы, предложите тем, кто там участвует примириться
Сейчас вы создадите тему за объединение, следом захотят создать тему за разъединение на восток и запад... Зачем? Форум родительский, ищите другие ресурсы
и что даст примириться? тут нужен акт, нужны конкретные предложения.