В продовження моєї теми
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-347571#a707...
Прошу всіх висловлювати в коментарях свої пропозиціїї, можливо зміни до даного Акту.
Пишу сердцем. Думки мені підсказує Бог.
АКТ ЗМІН ТА ВИХОДУ З ПОЛІТИЧНОЇ КРИЗИ БЕЗ КРОВОПРОЛИТТЯ
1. В зв’язку із значним прогресом в розвитку інтернет ресурсів та із-за винекнення актів кровопролиття і насилля в Україні доповнити Конституцію України пунктом наступного змісту: "Надати інтернет референдуму всієї повноти влади що випливає із Всеукраїнського Референдуму проведеного стандартним шляхом, надати Народній Раді та Народникам всіх повноважень наданих Конституцією народним депутатам та Верховній раді".
2. Повернення до Конституції 2004 року.
3. Проведення референдуму по вищевказаних питаннях та дострокових інтернет-виборів президента та Народної Ради 09.05.2014 року.
4. Термінова розробка інтернет підпису (програми яка зчитує паспортні дані підпис та відбиток пальців) та розробка незалежних інтернет ресурсів для збору і підрахунку інтернет голосів виборів.
5. Створення єдиного інтернет штабу активістів, створення єдиного списку виборців, з майбутнім виїздом активістів в регіони віддалені від інтернету та до людей які не користуються інтернетом.
6. Для виключення фальсифікації голосування повинне бути відкритим.
7. Контроль за роботою інтернет штабу та лігітимністю інтернет виборів довірити незалежним міжнародним спостерігачам з усіх країн світу.
Даний метод є дешевим, особливо якщо об’єднати зусилля. Ми зможено привести до влади людей гідних нашої поваги не їз-за популярності, реклами і грошей, а із-за своїх вчинків, політичних програм. До влади може прийти освічена еліта, яка має необхідну політичну, економічну, юридичну, педогогічну освіту і пропозиції виходу України з кризи.Може прийти і робітничий клас,аграрії, якщо ці люди заслужили повагу. Політичну позицію, програму, рейтинг і відзиви про кожного кандидата в Народники можна буде читати і писати відкрито, підтверджувати документами і фактами біографії. Дебати будуть проходити також на даному інтернет ресурсі. Це буде влада оптимістів, націоналістів, людей освічених, обраних народом.
Я вірю, ми можемо змінити своє життя.
Не влада використовує народ в своїх цілях, а народ використовує владу!
Слава Україні!
Пишу сердцем. Думки мені підсказує Бог.
2. Повернення до Конституції 2004 року.
Я вірю, ми можемо змінити своє життя.
Слава Україні!
Результат:
вже голосів:
23 (41.07%)
2. Ні, не підтримую.
18 (32.14%)
3.Подивитись результати, або запропонувати доповнення, зміни.
15 (26.79%)
1. Я підтримую АКТ.
Ответ дляvixana
зараз набіжать антимайданівці і понатискають вам Ні. Не інформативне опитування. Не той ресурс ви обрали :(
а я не антимайдановец и не за майдан,а поставила нет.Менталитет ,мышление и воспитание менять надо а не власть,кто бы ни пришел,все равно одеяло на себя тянуть будут и карманы свои набивать,так чтобы и пра-правнукам хватило золотыми ложками из золотых тарелок кушать.
Ответ для--Елена--
Это придумали люди у которых 1 комп и знаний о нем как у младенца.Вы вообще понимаете,что жизнь в интернете отличается от реальной?Подделать любые результаты для спеца раз плюнуть.
это придумала я лично за 2 часа.у меня есть опыт работы с программным обеспечением и даже участия в его создании.мы новое поколение.давайте думайте тоже,как изменить нашу страну. или Вас все устраивает?
Вот в личку написали.
Здравствуйте,я в бане ,поэтому пишу в личку.Это по поводу вашей темки .
Предлагаю,чтобы политики не имели собственности.Что бы все кто идет в политику не могли иметь бизнес.У них может быть дом,машина и т д,но это пренадлежит государству.Что бы счета их и их близких контролировали соответствующие органы.Это касается всех начиная от президента заканчивая депутатами местных властей.
Второе-предлагаю местное самоуправление
Но,к сожалению боюсь,что это утопия
Второе-предлагаю местное самоуправление
Но,к сожалению боюсь,что это утопия
Ответ дляEllo
2. Повернення до Конституції 2004 року.
ану признайтесь честно,ее хоть кто-то в глаза видел? читал?
там парламент имеет больше полномочий. сейчас, думаю, такое предпочтительней.если народ поддержит за ночь сравню по пунктам все изменения.читала еще в институте.
Ответ дляokabel
Вот в личку написали.
Второе-предлагаю местное самоуправление
Но,к сожалению боюсь,что это утопия
Второе-предлагаю местное самоуправление
Но,к сожалению боюсь,что это утопия
так при таких условиях и в политику никто не захочет
Ответ дляokabel
а куди звертатись? я тільки тут спілкуюсь?
ось тут дуже розумні люди сидять:
Реально! Знаю цей форум років 6 вже..
А тут просто мамочки або торгаші (не ображаю нікого- сама така), люди далекі від політики, зате палець в рота не клади. До того ж в основному східняки, які носяться зі своїм кумиром ялинковичем, як з розбитим яйцем. Тут немає шансів, ІМХО, отримати дійсно варті уваги відповіді.
Реально! Знаю цей форум років 6 вже..
Ответ дляokabel
Вот в личку написали.
Второе-предлагаю местное самоуправление
Но,к сожалению боюсь,что это утопия
Второе-предлагаю местное самоуправление
Но,к сожалению боюсь,что это утопия
в багатьох Зах. країнах люди від влади не можуть мати свого бізнесу (от як в Німеччині, приміром). Тому цілком реально
Ответ дляvladatori
согласна, но как на это повлияет изменение менталитета, мышления и воспитания? я не поняла сути высказывания..
Допустим, я поменяюсь, а они будут продолжать есть золотыми ложками и??...
Ответ дляvixana
ось тут дуже розумні люди сидять:
Реально! Знаю цей форум років 6 вже..
Дякую!