Дюймовочка• 26 января 2024
Прикольные, у что у вас в хотелках?
Хочу такие кроссовки, но я на метро, будет смешно
Результат:
вже голосів:
64 (74.42%)
Ну позволь уже себе
18 (20.93%)
Ответы
4 (4.65%)
Ищи дешевле
Ответ дляДама_из_рекламы
Розкажіть, як там?
Це таке місто, що в будь-яку пору року можна побачити людей в шубі та шльопанцях на голу ногу) Ми були 3 рази в різні сезони і це весело)
Я не дуже люблю метро, та не часто користуюся, коли є вибір ін.транспорту, але у НЙ можна просто як до арт студій туди спускатися. Різноманіття, мікс всього зі всім. Люблю таке)
Бензопирен• 26 января 2024
Ответ дляОтжигающая
турникет не пропустит в них?
Видимо автор так и считает
Добрая свекровь• 26 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Люди в метро не знають яка ціна у дольчиків, вони їх навіть не індефікують. Купують, якщо вам подобаються, не парьтеся.
Думаете одни нищеброды ездят в метро?
УраганнаЯ• 26 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Думаете одни нищеброды ездят в метро?
Думаю різні люди в метро. Але більшість (і в метро, і поза ним) не знають що це за кроси і яка їх вартість. Доречі до роботи теж дістаюся на метро, живу на Оболоні, офіс в Гулівері, мені зручніше 20 хвилин в метро, ніж на авто по кроках, ніщєбродкою себе не вважаю)))
Попадалочка• 26 января 2024
Ответ длялюбименькая
У мене єдина хотєлка - замінити вже ці зуби всі на імпланти. Все. Інше то фігня.
Це ж така довга процедура і болюча. Тато робив близько року.
Добрая свекровь• 26 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Половина ездит на б.у шных машинах типа Рено итд ,до 15 у.е и они тоже не знают про эти кроссы)
Доктор Хаос• 26 января 2024
Ответ длялюбименькая
З імплантати теж є ньюанси.
Свисток ля-минор• 26 января 2024
Автор, кроме вас никто не знает сколько они стоят и дорого они не выглядят, так что спокойно можете ездить в метро, никто внимания не обратит на них.
Галя із Дарниці• 26 января 2024
В метро столько Луи Виттонов, Гуччи, Прада и прочих брендов...
Что вы в этих кроссовках будете как лох
Морковна• 26 января 2024
Ответ дляДжага-джага
Ну думаю не дороже 15 Айфона с которым каждый пятый в метро
Тоже можно в кредит взять. Проблема то.
Морковна• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Просто побажаю вам побувати у нью-йоркському метро) Це буде офігезне щеплення від подібних питань/страхів)
Лучше в Вене
Добрая свекровь• 26 января 2024
Ответ дляБавовна
Я в метро їжджу з сумками по 400-600$. В чому взагалі взаємозвʼязок?
У наших людей в голове сидит убеждение, что в маршрутку и метро нельзя с айфонами, шубами и дорогими вещами)
Небалувана Галя• 26 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я думаю, наверное они Мега дорогие, и типа смешно что автор в такой дорогой обуви ездит в метро, а не на порше?
А в метро все специалисты ездят)) мне лично пофиг, я смотрю красивые, не красивые, качественные не качаественные.
Свій варік• 26 января 2024
У меня в хотелках идеальная фигура) а обувь-одежду ту, которая мне понравилась, я покупаю спокойно.
Дружная семейка• 26 января 2024
Ответ дляБензопирен
Автору
Боится ,что в метро будут над ней смеяться
Первым делом будет смеяться дежурная, которая стоит возле турникетов
Дружная семейка• 26 января 2024
Автор, не томите людей, откройте уже наконец секрет - причину смеха. Люди волнуются, напряжение нарастает, скоро драка будет
В рот не ложи• 26 января 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Може автор машиніст потягу метро?
У меня друг работает на заводе. Ему мама подарила оригинальные кроксы для работы (нужна подобная обувь на смене). Рабочие (мужики) сказали кучеряво живешь
Твоя подружайка• 26 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Теж так думаю. Але з іншого боку в метро їздять ті, хто не на машині і вони теж з великою імовірністю не знають що це за бренд і скільки вони коштують. Фігня короче. Подобається та є можливість - то купуй і носи.
П. С. Я не на метро, в мене Шкода (не Порш 🙈), що за бренд не знаю.
Апдейт: вже знаю, то D&G.
Дюймовочка
• 26 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну да, дорогие. Но сейчас скидка
Большой секретик• 26 января 2024
Ответ дляДюймовочка
Ну да, дорогие. Но сейчас скидка
Покупайте ,если нравится
Морковна• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Не була там у метро. Що там? Щось специфічне?)
В таких кроссах 80%)
любименькая• 26 января 2024
Ответ дляВера15
Мені б зйомний протез зробити, всього 7500 грн, а в мене немає
Так, зуби зараз капець яке дороге задоволення. У мене ось на днях донька просто видалила зуб мудрості, один зуб за 3500грн, видалила два. Це жах.