Мусик Пусик• 26 января 2024

Як поводити себе в цій ситуації.

Є чоловік-друг, з яким ми спілкуємося по суто по телефону. В мене є до нього почуття, він про це знає. Але постійно говорить, що в нас тільки дружні стосунки. В нього є жінка з якою в нього тільки інтим, без зобов´язань, далі вони самі по собі. Постійно каже, що вона не для спільного життя. Я не вірю в такі стосунки. Я в нього запитую, навіщо тобі? Зі мною спілкується кожного дня. Якщо в тебе немає охоти зі мною десь вийти на каву, чи погуляти. З нею він може один раз на рік сходити у кафе, і вона цім не заморочується. Він мені каже , що він тільки зі мною може так говорити по телефону довго і кожного дня. Йому 52, ніколи не був одружений, дітей немає.
З бісиками• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Пропонувала, не хоче, бо вони домовилися, що тільки мати по одному партнеру. А він відноситься, до мене я мене, як до подруги.
просто пипец. дно дна.

Rokko777• 26 января 2024
Красавчик. Зачем бездетному мужчине женщина с 2 чужими детьми? Он это прекрасно понимает. Для физиологии у него есть половой партнёр. Насчёт чисто поговорить не могу понять этого.
З бісиками• 26 января 2024
Ответ дляИнтимная
Автор, ви запитуєте як поводитися?
Як поводитися, щоби що?
Чого Ви хотіли б від цієї ситуації?
ну як чого? щоб взяв її
Слава Українi• 26 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Зачем вам этот старец ,он уже не женится.
Секс два раза в месяц все,что ему от женщин нужно. А с вами с страсти,притирки, разборки.
А автор, вибачаюсь, мОлодец? 45 і 52. Він то їй не зачем, так справа у тому, що автор сексуально не приваблює старця)))
Баба Йога• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
45, шлюбу немає, є 2 дітей.
Це жесть. Мені 44.
Ви себе принижуєте.....
Баба Йога• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Вони не зустрічаються кожного дня , 2 рази на місяць, в це їх влаштовує.
Так віагру часто приймати шкідливо
Баба Йога• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Він ходить до неї в неділю, і ніколи а неї не ночує. Практично кожного вечора, ми з ним розмовляємо. Не може він бути одночасно і там , і тут.
Про що ви з ним розмоляте?) Він хоч забезпечений?))
SERG2107• 26 января 2024
Вітаю, ви написали більш 90 слів про щось та когось, про вас там тільки 6 . Якщо ви питаєте поради чи допомоги, раджу вам починати розповіді, розмови, питання З СЕБЕ. Як вам це все? Де тут про вас?
Слава Українi• 26 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Ви розумієте, який він не є, автору нічого не перепаде: ні стосунків, ні сексу, ні грошей. Він їй сам це сказав. Вона йому пропонувала секс, а він відмовив, бо інша є. Це вже куди гірше, що чоловік дав цим зрозуміти, що на автора в нього пів шостого назавжди.

Слава Українi• 26 января 2024
Йолки, 45 років. А донька ще мені вчора казала:’ мама ти такі яскраво гірчічні кросівки купила, дуже сміливо в 45 років’. Я вже стала подумувати, що і правда тупонула з кросівками. Та я ще нічого))
Эт вернячОк• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Хотів би він вас чхав би на все
Рву и мечу• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Імпотент 200% і придумана історія з бабою
Слава Українi• 26 января 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Хотів би він вас чхав би на все
Та 100% правда. Коли це мужика тримало щось ( хтось), якщо жінка для нього бажана, та ще і сама не проти. А тут фігня, він автора навіть , як жінку не розглядає, не те що сексуальний об´єкт. Ні, автору треба від нього дістанціюватися, а то позорить себе таким приниженням. Це відштовхує .
Эт вернячОк• 26 января 2024
Автор, ну не потрібні йому стосунки, діти, відповідальність. Неодружений чоловік в такому віці, це як кота дворового в квартиру) Чоловік який впродовж життя не звик піклуватися про сім´ю (жінку, дітей) живе для себе. І йому не потрібні ніякі заморочки.
Виключення: ну сильно закохається. І то не факт, що прагматизм не візьме гору.
Квітка Миру• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
45, шлюбу немає, є 2 дітей.
Я б припинила всі стосунки з ним . Сказала,що не маю на нього часу.доречі, навіщо ви витрачаєте час на нього? Сказала б ,що у мене побачення і тд...

Серьезно,відшийте його. Ви не безкоштовний психотерапевт
Поліпривіт всім• 26 января 2024
Жалко вас автор. И это не дружба. Радость и удовольствие вам не приносит.. это мужик себя богом чувствует. Он вас использует.
Ирэн1983• 26 января 2024
О, боги, я думала вам по 23. Нужны ему эти прицепы в виде баб, в его пятьдесят, потрахался и пошел домой диван давить
Госпожа Белладонна• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
45, шлюбу немає, є 2 дітей.
Когда ему скучно, он и звонит а вы свою жизнь просыраете, с ней на море, ей цветы, а вам лапша
Госпожа Белладонна• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
45, шлюбу немає, є 2 дітей.
И он вам ничего не обещал, а вы что ждёте от этих разговоров

Где тут 0?• 26 января 2024
Ответ дляСлава Українi
На семь лет старше,и да есть разница. Не нужен он ей,у него свои устоявшиеся привычки. В 45 тоже сложно впускать кого-то в свою жизнь.
Кондуктор маршрутки• 26 января 2024
Одну потрх...вает, со второй пзт часами, обе видят в нем мужа, а его все устраивает. Зачем ему обязательства, если его гарем и так всем обеспечивает?
Где тут 0?• 26 января 2024
Это страсти беженцев с немцами что ли?
Леди Репях• 26 января 2024
Балабол, есть такие. Будет еще лет 10 Вам так звонить и говорить по ’душам’.

Прервите общение, сказав, что хотите реальных встреч с ’другом’ и что сидеть дома и болтать просто скучно, когда можно куда-то выйти в свободное время) Если не активизируется - забудьте. Ничего не поменяется.
Вся така шо куди там• 26 января 2024
Он нашел свободные уши,в его возрасте это ценнее чем секс
автор Мусик Пусик • 26 января 2024
А, ще він сказав, що серед інших, він обере мене для життя, але це буде потім. За ці слова, я йому мозок вирвала.
Малинка• 26 января 2024
Он не влюблён
Блискавична• 26 января 2024
Подумайте для себе, наскільки рівноцінний обмін відбувається у ваших з ним стосунках. Чи слухає і він вас і цікавиться вами, чи використовує вас тільки як дзеркало, в яке дивиться, щоб собою полюбуватися.
Гадаю, він живиться від вас: закохана жінка, вся у ньому зацікавлена, він отримує насолоду від оцього вашого бачення його привабливим чоловіком. Можливо, ви в цих відносинах об´єкт, а не суб´єкт? Вас використовують, а не бачать в вас особистість? Що отримуєте ви від цих стосунків? Відчуття своєї потрібності? Можливо, ви заслуговуєте на більше? Це можна реалізувати тільки в інших стосунках, не в цих.
автор Мусик Пусик • 26 января 2024
Ответ дляМалинка
Он не влюблён
В неї теж, його серце вільне. Він навіть в не ночує, заскочив і біжить додому. Її до себе не приводить, хоча живе сам.
автор Мусик Пусик • 26 января 2024
Ответ дляБлискавична
Він цінить мої поради, дає поради мені.
Кондуктор маршрутки• 26 января 2024
Ответ дляМусик Пусик
Він цінить мої поради, дає поради мені.
звиздит он вам в уши, так как они свободны и не более того.