diablo12• 26 января 2024

Вторая мировая-распространение

Интересно стало, вот в Польше бушевала война, а как жили в Украине? По срокам Гитлер напал на Польшу в 39 и война для них закончилась только в 45, т.е оккупация 6 лет. К Харькову они подошли только в конце 41 го и оккупация была до 43, т.е 2 года. Такое впечатление что ситуация подобная, просто враг с другой стороны.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 января 2024
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...

автор diablo12 • 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Я б так не стверджувала.
Я бачила історичні документи в Польші і читала історію України.
Враховуючи те, що ми були під СРСР, то взагалі не довіряю нашій історії
Удалено администрацией...
Lysiiiiii• 26 января 2024
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
Дивно що вас не банять за агресію)
Я тут одній піс..ці факю показала - то мене забанили 🤣🤣🤣
Ирина Веселуха• 26 января 2024
Ответ дляAllbina
Так в 39 році західна Україна стала частиною срср. І приєднувала червона армія, я думаю Ви розумієте, що вони не з кульками та квітами завойовували територію. А потім прийшли всі стандартні біди, колективізація, радянізація і т.д. тому у цей період там було дуже не солодко. Так, в росії не люблять згадувати, що Гітлер і Сталін були союзниками, як і про договір Молотова-Ріббентропа і як росія вляла в ркупацію країни варшавського блоку. Вони гордо називали це звільненням від нацизму, хоча по факту це було перезавоювпння іншою країною.
💯
ТайТаке• 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Удалено администрацией...
Вы не в себе ? Или лаптеногое?
Еще Шевченко писал про польскую шляхту которые лезли в Украину
Dumky• 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Удалено администрацией...
Поляки палили села українські. Можете зараз приїхати на Волинь і попитати в людей, що то було. В селі де жила моя бабуся, була сліпа жінка і коли люди тікали від поляків вона відстала. Коли селяни повернулися та сиділа на лаві коло могилок, мертва з виколотими очима. Баба коли це розповідала, як мені було жаль((( і скільки таких історій.
Lysiiiiii• 26 января 2024
Ответ дляТайТаке
Вы не в себе ? Или лаптеногое?
)) ви точно не в собі. Вивчайте історію не з однієї сторони. Аналізуйте і думайте далі. Подивіться як зараз пишуть історію.
Питань більше ніж відповідей має бути.
Lysiiiiii• 26 января 2024
Ответ дляDumky
Я з Івпно Франківська і моя бабця мені також багато розповідала.
ТайТаке• 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Питань більше ніж відповідей має бути.
Да да. Охотно верю в ваше кацапское ипсо и в нещасных польских жидов .

ТайТаке• 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Маьуть полячка бабця ,да?))
Lysiiiiii• 26 января 2024
Ответ дляТайТаке
Маьуть полячка бабця ,да?))
Українка )
ТайТаке• 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Українка )
Украина никогда ни на кого не напалала .
Как бы вам не хотелось натянуть сову на глобус
Dumky• 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
То про що Ви? Дискусії досі ведуться і там поляки також далеко не з янгельськими діями були
Lysiiiiii• 26 января 2024
Ответ дляDumky
Я ж не писала що вони янголи? Чи ви десь побачили що я писала?
Filomena• 26 января 2024
Ответ дляgolublexa3
Я не нашла информации что эти земли принадлежали государству Украина, поэтому и спросила Вас.
Почитайте історію Європи.
Держави Польща теж не існувало. Всі землі входили до австро-угорської імперії.
tetnes• 26 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Дивно що вас не банять за агресію)
Що прям смайлик є? Чи образно?
Lysiiiiii• 26 января 2024
Ответ дляtetnes
Що прям смайлик є? Чи образно?
Образно)
english book• 26 января 2024
Ответ дляdiablo12
Залишилося в який час? Це про які території?
Київська область.