Интересно стало, вот в Польше бушевала война, а как жили в Украине? По срокам Гитлер напал на Польшу в 39 и война для них закончилась только в 45, т.е оккупация 6 лет. К Харькову они подошли только в конце 41 го и оккупация была до 43, т.е 2 года. Такое впечатление что ситуация подобная, просто враг с другой стороны.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 января 2024
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
Ирина Веселуха• 26 января 2024
Ответ дляAllbina
Так в 39 році західна Україна стала частиною срср. І приєднувала червона армія, я думаю Ви розумієте, що вони не з кульками та квітами завойовували територію. А потім прийшли всі стандартні біди, колективізація, радянізація і т.д. тому у цей період там було дуже не солодко. Так, в росії не люблять згадувати, що Гітлер і Сталін були союзниками, як і про договір Молотова-Ріббентропа і як росія вляла в ркупацію країни варшавського блоку. Вони гордо називали це звільненням від нацизму, хоча по факту це було перезавоювпння іншою країною.
💯
Ответ дляLysiiiiii
Удалено администрацией...
Поляки палили села українські. Можете зараз приїхати на Волинь і попитати в людей, що то було. В селі де жила моя бабуся, була сліпа жінка і коли люди тікали від поляків вона відстала. Коли селяни повернулися та сиділа на лаві коло могилок, мертва з виколотими очима. Баба коли це розповідала, як мені було жаль((( і скільки таких історій.
Ответ дляТайТаке
Вы не в себе ? Или лаптеногое?
Еще Шевченко писал про польскую шляхту которые лезли в Украину
)) ви точно не в собі. Вивчайте історію не з однієї сторони. Аналізуйте і думайте далі. Подивіться як зараз пишуть історію.
Питань більше ніж відповідей має бути.
Ответ дляDumky
Я з Івпно Франківська і моя бабця мені також багато розповідала.
english book• 26 января 2024
Ответ дляdiablo12
Залишилося в який час? Це про які території?
Київська область.