Форточка• 26 января 2024
Астральна Натальна Карта. Що це?
Поясніть мені, будь ласка, що це і як працює?
Кидстаффовка• 26 января 2024
По расположению планет на момент вашего рождения можно описать ваш характер, сильные/слабые стороны, над чем надо поработать и тд. У меня правда ничего не совпало, хотя делала и ведическую и европейскую…. Но люди что то видят и верят
ЭмчЭндЭм• 26 января 2024
не астральна, а натальна карта. Якщо робити тільки у професіоналів. Дає можливість передбачувати майбетнє. Колись займалась цим, багато правди в цьому, але це точно не загальна інформація в інтернеті, щоб дійсно отримати інформацію, потрібно роками вивчати нюанси і взаємодію планет.
Форточка
• 26 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Дякую!
А ціна?
Форточка
• 26 января 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую, тобто, як повезе :)
Чи з долею чи з профі.
Кидстаффовка• 26 января 2024
Ответ дляФорточка
Дякую!
А ціна?
Моя двоюродная сестра астролог, она мне делала натальную карту. Ведическую я в интернете раскладывала, увидела, что у меня Марс в Овне в 1 доме. Плюс еще пару спорных моментов и закрыла. Это вообще не про меня точно
Василина Семеніч• 26 января 2024
Ответ дляФорточка
Дякую!
А ціна?
у сестры у кумы подруга есть, в инстаграме есть она, илона зовут, так у нее эта карта в районе 7-10000грн
Форточка
• 26 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
В мене знайома собі замовляла. Я якось слухала в пів уха, але висновок мій був такий, що там все було випитано ДО, бо перед картою вони спілкувалася більше години, а потім такі подробиці по карті. Далі просто не цікавилася.
Форточка
• 26 января 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую, не дешево .....
Василина Семеніч• 26 января 2024
Ответ дляФорточка
Дякую, не дешево .....
да, может есть где и подешевле, но у нее так, много известных личностей к ней обращаются
Угги_в_горошек• 02 февраля 2024
Дуже цікава штука) напишіть мені на акаунт в інстаграм @astrojulees я вам розберу)
Форточка
• 02 февраля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую!
Напишіть, будь ласка, ціну.