Позитивна• 27 января 2024
Свекруха вважає, що я мало заробляю
З чоловіком разом два роки. Він сам із родини з достатком, я з простої звичайної. Батько помер, тому в мене лише мама, яка живе в селі. Я працюю на роботі + ще підробляю написанням студентських робіт, в середньому виходить +/- 30-35 тис. Чоловік працює в лікарні, заробляє, як молодий лікар 15. Але і чоловік і свекруха постійно кажуть, що я мало заробляю, я лише біднішаю. Мені потрібно відкрити власний бізнес, як свекруха, лише тоді я зможу багато заробляти. Чоловік разом із свекрухою постійно мене порівнюють зі своїми знайомими, що більше заробляють. Так, дівчина старшого сина свекрухи працює на керівній посаді, її родичка працює віддалено бухгалтером та заробляє більше, відповідно свекруха каже, що мені теж потрібно стати бухгалтером ( я педагог за освітою та бухгалтерія це не моє). Навіть її якась знайома підробляє також тим, що пише студентські роботи, то свекруха каже, що заробляє набагато більше ніж я, а її чоловік ніде не працює. Через такі порівняння я постійно рахую себе невдахою, що не може нормально заробити. І дуже образливе те, що чоловік також так рахує. Як вести себе в такій ситуації?
Заикальница• 27 января 2024
Скажіть, що забезпечувати сім´ю завдання чоловіка, якщо не подобається їм робота Ваша, то Ви можете не працювати, зайнятись домом і собою)
Угги в горошек• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Теж так рахує(
Вот пусть и откроет свой бизнес: клинику или хотя бы кабинет. Что на жопе ровно сидит доктор?
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляРання пташка
Автор якщо ви не троль то скажіть свекрусі що берете приклад з неї.
Бо якщо вона має вплив на сина то буде біда. Якщо мамО просто звиздить то сприймайте як фоновий шум.
Вона має вплив на чоловіка, і великий. Так, як чоловік не багато заробляє, то вона йому допомагає фінансово.
Рання пташка• 27 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Я НЕ РОЗУМІЮ НАвіщо ви їй розказуєте про зп.
Скоріше за все розповів не автор а чоловік.
Ну так хай чоловік і спробує заробляти гроші
Пухнасті штани• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Теж так рахує(
Тоді погані справи( як тут порадили-валити треба, до в декреті буде жах.
Бабка-байкерша• 27 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Вночі в неї шлюбний обовʼязок, треба квіточку ублажать, тому не варіант.
Мама плохого не посоветует
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ для12 галюцинаций
Почему на вас так влияют слова чужой тетки? Проблем больше не т в жизни, чтобы свекруху слушать?
Тому, що вона вплив на чоловіка має. До того ж каже це практично кожее день.
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
ви живете у свекрів?
я б відсторонилась, якщо це не обгрунтовані зауваження, вона просто тисне на вашу самооцінку і пробує взяти верх. Арбузерка одним словом.
Ні, але свекруха хоче нам купити квартиру.
Пухнасті штани• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
А ви самі чоловіком задоволені, тим як він себе веде, скільки заробляє?
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляparele
Свекруха ладно. А вот муф Ваш с какого перепуга ей подпевает?
Вона для нього авторитет.
Престидижитатор• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Ви питали в неї, чого синок так мало заробляє?
Бабка-байкерша• 27 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Какая разница, мама купит скоро квартиру.
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляЦикавенная
А откуда она знает сколько?
Чоловік сказав
Рання пташка• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
А ви при чому?
Робіть хитріше! Грошей не має! Вкладайте рівно стільки скільки й чоловік а решту собі на рахунок або в кубишку. На всі питання - я не рокфеллер і всі гроші витрачаю а твоїх не вистачає!
Хай чоловік і мамО спробують гроші заробляти а не притензії мати
Пухнасті штани• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
І напише дарствену на синка. Ви ніяким боком.
Голова колгоспу• 27 января 2024
Вы:’Ой,да, посчастливилось Кате/Оле/Маше/Лене встретить мужчину, который её обеспечивает и даёт возможность не работать. Вот ведь настоящие мужики бывают’
Пухнасті штани• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Чоловік сказав
Ну як я і сказала, жаліється мамці
Позитивна
• 27 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Я не розповідаю, це чоловік.
Заикальница• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Не вам, а своєму синові ймовірно, або собі і пустить вас жити поки будете чемні. Дорослішайте.
Швидка Настя• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Не Вам, а сыну. Разницы не улавливаете ?
Цикавенная• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Чоловік сказав
Ну пусть помогают вам открыть бизнес, раз такие умные
Чаклунка-ведунка• 27 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ой-йой, біда у Вас!
Чоловік - мамінькін синок. Ще й носом Вас товчуть обоє (((
Вам або тікати від цієї сімейки, або чоловіка перетягувати на свій бік. Там промивка мізків працює добре.
Голосую ’за’ двома руками, ногами і навіть хвостом із сусідньої теми про анальну пробку!)
Рання пташка• 27 января 2024
Ответ дляПозитивна
Обіцянки цяцянки.
Я б не велася на таку конфету бо купити квартиру не означає що ви автор там будете господиня.
Тумба-юмба• 27 января 2024
якщо купить квартиру, будете залежні і буде ще більше напосідати на вас(( І так, якщо дарственну, то ви будете жити у чужій квартирі виходить.