Перекус беру завжди• 27 января 2024
Оригінал чи копія?
Продавець запевняє, що оригінал, відгуки тільки позитивні і багато. Але мені не подобається фурнітура всередині. Допоможіть розібратися
Пирожкиня• 27 января 2024
А его подделывают? Честно не знала. Это ж не дорогой сегмент. Как по мне оригинал, но я не знала что существуют копии.
Перекус беру завжди
• 27 января 2024
Ответ дляКарамбОлька
Та і шов якийсь кривий. Чек у продавця є?
Нема, питала вже
Перекус беру завжди
• 27 января 2024
Ответ дляSo_so
А сколько стоит? Видела подобного плана на пиноло, там оригиналы, около 5000.
КарамбОлька• 27 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Навіть Зара на Аліекспресс продається як репліка.
ЕлькиПальки• 27 января 2024
Ответ дляПирожкиня
Оригинал на распродаже сейчас 100€, а копию можно купить за 10-20€
Пирожкиня• 27 января 2024
Ответ дляКарамбОлька
Я Бачила гес копію, але не розумію сенс коли на знижках можливо купити по гарній ціні. Зару не бачила)))) піду подивлюсь)))₽
Кто крайний?• 27 января 2024
Паль дешевая. У лагерфельда нет такого кошелька большого с головой, только маленький. Язычков галимых и дешевых тоже нет, они выглядят по другому
Коник-стрибунець• 27 января 2024
В Стабулі такого добра під ногами на вулицях у кожного торгаша… Як ви таке з рук купуєте? (( Ну замовити ж можна оригінал
Перекус беру завжди
• 27 января 2024
Ответ дляОченьценная
Лагерфельд и оригинал в магазине выглядит не очень
В мене був гаманець цієї фірмі, він був ідеальний. Всі після нього якісь незручні, негарні і т.д. От вирішила себе побалувати
Оченьценная• 27 января 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Так закажите через посредника,точно будете знать что покупаете
Оченьценная• 27 января 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вот оригиналы внутри
Перекус беру завжди
• 27 января 2024
Ответ дляОченьценная
Вот оригиналы внутри
Дякую, я помнила, що в мене всередині замок був з шкіряною смужкою. Одразу звернула на це увагу. Буду моніторити якісь знижки, може на мейсіс будуть знову
Оченьценная• 27 января 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
А сколько он минимально может стоить?
Перекус беру завжди
• 27 января 2024
Ответ дляОченьценная
А сколько он минимально может стоить?
За 3500 можна зловити
Оченьценная• 27 января 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
За 3500 можна зловити
Там где я смотрела так и есть получается
Карапулька• 27 января 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Zalando lounge - там часто бувають, моніторте