Надежда-8877• 27 января 2024

Кількість зимового взуття

Цікавить, яка у вас кількість пар зимового взуття у повсякденному вжитку?
Бо рекомендують мати 2 пари, щоб взуття відпочивало, просушувалось та якщо трапиться непередбачуване пошкодження.
Якщо не рахувати екстремальні випадкі, гумові чоботи, супер теплі для морозів. А також взуття на вихід.
Результат:
вже голосів: 95
29 (30.53%) 4 та більше
28 (29.47%) дві пари
20 (21.05%) одна пара
18 (18.95%) три пари
ЮлияL• 27 января 2024
Угги, мунбутсы, две пары ботинок, кроссовки, двое сапог на низком ходу и одни на каблуках.
Марина-58d4• 27 января 2024
Чобітки та кросівки, які я ношу і літом 😅
Oksana0612• 27 января 2024
В мене 6 пар. В чоловіка і дітей по 3 пари.
СтрашнаяНаташа• 27 января 2024
Більше чотирьох. Чоботи замша на суху погоду на підборах та без, шкіряні чоботи на підборах та на плоскій підошві, угги, кросівки.
allo4ka21• 27 января 2024
Дві пари - одні на холодну погоду і одні більше демі.
ОленаЯ• 27 января 2024
Навіть не порахую, деякі ні разу не витягла, не одягла. Зими вже місяць лишився
dulenok• 27 января 2024
Угги, замшевые длинные сапоги, замшевые короткие ,кожаные ботинки, теплые кроссовки
Lis87• 27 января 2024
У мене 4, у чоловіка і дітей по 2.
TaFo• 27 января 2024
угги
беженые кроссы на меху
сапоги на каблучке на еврозиму
трекинговые ботинки на пипецкакхолодно
Басина• 27 января 2024
Демі кроси і черевики
Зимові черевики
Горськ• 27 января 2024
Пари 3 в ходу,є ще чоботи,але не ношу.
автор Надежда-8877 • 27 января 2024
Ответ дляTaFo
угги
беженые кроссы на меху
сапоги на каблучке на еврозиму
трекинговые ботинки на пипецкакхолодно
Ось збираюсь купити трекінгові на мембрані. Але щоб були всюдиходи та г.... дави, бо грязюкі та калюж повно, а ще щоб не слизько було.
Басина• 27 января 2024
Любімки
TaFo• 27 января 2024
Ответ дляНадежда-8877
у меня купленные в декатлоне. то шо вам надо. посмотрите этот магазин
Ketia• 27 января 2024
Это на регион проживания надо смотреть У меня одна пара зимних просто на всякий случай - а вдруг морозы будут. Какое там проветривание, в коробке лежат себе и все, на такую погоду кроссовки рулят
Plushaa• 27 января 2024
Именно зимних теплых двое. В качестве нарядных ношу деми, без меха. Таких дофига и трошки.
автор Надежда-8877 • 27 января 2024
Саме теплі, на мінус 15 , трохи пошкодила моль. Це так провітрювала на балконі. Але буду тримати на такі екстремальні випадки .
Шкіряні чоботи шкода носити, в таку каку-бяку під ногами( мабуть молі на закуску буде).Ще є дві пари чобот , нема вже з чим носити, треба спідниця..Інше повикидала в кінці минулого сезону. Залишилась з однією парою кросівок.
Polz• 27 января 2024
anuta 27• 23 февраля 2024
Шт 5-6 есть но я ношу редко в основном хожу в разных кроссовках
nnata• 04 марта 2024
Угги, кож сапоги, ботинки вот купила, еще одни на не сильно холодную хочу купить, жду еще скидки .