27 января в 19:58

Кількість зимового взуття

Цікавить, яка у вас кількість пар зимового взуття у повсякденному вжитку?
Бо рекомендують мати 2 пари, щоб взуття відпочивало, просушувалось та якщо трапиться непередбачуване пошкодження.
Якщо не рахувати екстремальні випадкі, гумові чоботи, супер теплі для морозів. А також взуття на вихід.
Результат:
вже голосів: 95
29 (30.53%) 4 та більше
28 (29.47%) дві пари
20 (21.05%) одна пара
18 (18.95%) три пари
ЮлияL 27 января в 20:00
Угги, мунбутсы, две пары ботинок, кроссовки, двое сапог на низком ходу и одни на каблуках.
1 1
Марина-58d4 27 января в 20:00
Чобітки та кросівки, які я ношу і літом 😅
1 2
Oksana0612 27 января в 20:03
В мене 6 пар. В чоловіка і дітей по 3 пари.
СтрашнаяНаташа 27 января в 20:03
Більше чотирьох. Чоботи замша на суху погоду на підборах та без, шкіряні чоботи на підборах та на плоскій підошві, угги, кросівки.
allo4ka21 27 января в 20:04
Дві пари - одні на холодну погоду і одні більше демі.
ОленаЯ 27 января в 20:04
Навіть не порахую, деякі ні разу не витягла, не одягла. Зими вже місяць лишився
dulenok 27 января в 20:04
Угги, замшевые длинные сапоги, замшевые короткие ,кожаные ботинки, теплые кроссовки
Lis87 27 января в 20:06
У мене 4, у чоловіка і дітей по 2.
TaFo 27 января в 20:08
угги
беженые кроссы на меху
сапоги на каблучке на еврозиму
трекинговые ботинки на пипецкакхолодно
Басина 27 января в 20:12
Демі кроси і черевики
Зимові черевики
Горськ 27 января в 20:13
Пари 3 в ходу,є ще чоботи,але не ношу.
автор Надежда-8877 27 января в 20:14
Ответ дляTaFo
угги
беженые кроссы на меху
сапоги на каблучке на еврозиму
трекинговые ботинки на пипецкакхолодно
Ось збираюсь купити трекінгові на мембрані. Але щоб були всюдиходи та г.... дави, бо грязюкі та калюж повно, а ще щоб не слизько було.
Басина 27 января в 20:15
Любімки
TaFo 27 января в 20:18
Ответ дляНадежда-8877
Ось збираюсь купити трекінгові на мембрані. Але щоб були всюдиходи та г.... дави, бо грязюкі та калюж повно, а ще щоб не слизько було.
у меня купленные в декатлоне. то шо вам надо. посмотрите этот магазин
Ketia 27 января в 20:33
Это на регион проживания надо смотреть У меня одна пара зимних просто на всякий случай - а вдруг морозы будут. Какое там проветривание, в коробке лежат себе и все, на такую погоду кроссовки рулят
Plushaa 27 января в 20:51
Именно зимних теплых двое. В качестве нарядных ношу деми, без меха. Таких дофига и трошки.
автор Надежда-8877 27 января в 21:00
Саме теплі, на мінус 15 , трохи пошкодила моль. Це так провітрювала на балконі. Але буду тримати на такі екстремальні випадки .
Шкіряні чоботи шкода носити, в таку каку-бяку під ногами( мабуть молі на закуску буде).Ще є дві пари чобот , нема вже з чим носити, треба спідниця..Інше повикидала в кінці минулого сезону. Залишилась з однією парою кросівок.
Polz 27 января в 21:31
anuta 27 23 февраля в 20:51
Шт 5-6 есть но я ношу редко в основном хожу в разных кроссовках
nnata 04 марта в 17:54
Угги, кож сапоги, ботинки вот купила, еще одни на не сильно холодную хочу купить, жду еще скидки .