Корсет_на_шурупах• 27 января 2024
Хто має сковородки Tefal, зайдіть будь ласка
Не впевнена що знайду тут саме тих що придбав саме ці моделі, але спробую
Розглядаю моделі сковорідок Сковорода Tefal Unlimited 28 см (G2550672) , та Сковорода Tefal Unlimited ON 28 см (G25906AZ) , різниця лише в дизайні ручки. Має саме міцніше покриття із сковорідок цього бренду, так вказує виробник, високі борти 6 см при об´ємі 28 см, але дивлюся відгуки наприклад в Comfy майже всі супер задоволені ними, дуже мало хто залишився не задоволений якістю, а в Розетці не задоволених на багато більше,хоча задоволених теж чимало, на Розетці багато хто пише що якості покриття вистачило на 6-8 місяців... Багато хто пише що товар прийшов деформований... От і думаю в чому причина, на Розетці інша якісь чи що?.. Мені на Розетці було б зручніше придбати так як хочу в кредит з оплатою частинами і там можна на 12 місяців, а в Comfy лише на 3 ((. Можливо і тут є хто купував сковородки цієї моделі, як вам вона?
Булку Дай• 27 января 2024
Комфи не публикует негатив. По крайней мере мои два отзыва остались при мне 😁
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
В мене схожа, але не така сама. І буи інші. Всі вони майже однакові ті що подорожче. Не беріть дешеву.
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Скілтки вона коштує?
Зараз по знижці 1899 грн скрізь, ну я так розумію знижки є постійним... Але вона з дорожчих що є в Tefal
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не дешева. Як не крути, але будь яка прослужить максимум 1.5 - 2 роки. Я б взяла за 1000, а через рік-1.5 нову.
Яйцеголовая• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Мля, вот это скидка!
Проще за границей купить и доставку оплатить.
В Розетке куча брака и даже перепрошитые телефоны как новые продаются, может в Комфи тоже, но за Розетку знаю лично. Правда, сковородку всегда вернуть можно и особо не вляпаетесь, это же не техника.
Проще за границей купить и доставку оплатить. В Розетке куча брака и даже перепрошитые телефоны как новые продаются, может в Комфи тоже, но за Розетку знаю лично. Правда, сковородку всегда вернуть можно и особо не вляпаетесь, это же не техника.
Видящие_помогите• 27 января 2024
На Розетке много заказных отзывов. Как +, так и - . А самая лучшая техника и посуда под брендом Розетки. ))
Тетя Фрося• 27 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
А подивіться кіно по ТЕФАЛЬ)ви будете шоковані
На реальних подіях )
Что за фильм? Как называется?
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
В мене інші моделі, але я задоволена.
У мене є дві з дорожчих, одна Вок, як нова за два роки, але я нею користуюся раза 2-3 за місяць... А інша за два роки вже не годиться зовсім ((, прилипає до неї конкретно, дно вигоріло зовсім, навіть червоного кружечка немає...але на ній стажу через день, а то ц частіше...
Про дешеві не кажу нічого так як є маленька, нею буде часто не користуюся, вона дуже легенька і не думаю що якщо нею часто користуватися то вистачить на довго
Просто красавица• 27 января 2024
А вы знаете, что можно заработать написанием отзывов?))
У меня сейчас три сковородки тефаль, две из набора без ручки, съемная и одна обычная сковородка. Без ручки 2 года, с ручкой 3 года и она уже начинает прилипать. Но я ее мою в пмм. А две другие только руками, провожу эксперимент)) Пока они как новые.
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
От і , думаю, взяти за 1200-1300 чи ця все таки буде служити довше...
Області пітьми• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так и есть, меняю раз 2-3 года примерно. Но то что пробовала другое, то вообще кошмар.
Цукрові вишні• 27 января 2024
У мене такі Тефаль, сіра краще засмажує, але з´явилися маленька царина після того, як мій підліток почав нею користуватися
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Вряд ли, покрытие там у всезх одинаковое. Рпзная толщина стенок и дно.
Умничка-помощничка• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У мене одна для млинців. Їй років 5 мабуть, але я користуюсь неї рази 3-4 на рік. Інша за два роки приблизно пригоряє, але в користуванні вона щодня. Для порівняння - є нержавіюча вінзер. От вона вічна, але ж без покриття.
Не заздріть тьоті• 27 января 2024
В Комфі консультант мені саме цю модель розхвалював. типу 6 шарів дна, воно не деформується. Взагалі яких тільки в мене сковорідок не було , то тільки в самих дешманських від перегріву дно деформується. Всі інші нормально себе почували. А ось покриття - особисто в мене 2 роки і все. Покриття починає не працювати - їжа пригорає.
Не заздріть тьоті• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
беріть за 700-1000грн і на 2-3 роки . потім заміните.
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ для4мама
Я б вам радила брати не з тефлоновим покриттям. Дивіться титанове, кераміку.
Я - вбивця сковорідок, тефлон у мене максимум рік живе. А титан і кераміка якісь безсмертні.
Це здається і є титанове, потрібно переглянути ще раз... Але на ній можна навіть металевими приборами користуватися, на моїй також старій, вона не поцарапана, але вигоріла (((
ЭтаваНиМожетБыть• 27 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
На реальних подіях )
Що за кіно
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляПросто красавица
Я в посудомийці їх не мию, боюся що швидко зіпсуються.. але одна все одно вигоріла (((
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ага, тоді добре. Поки про титан ще нічого не дослідили. Але воно і міцне.
В мене марки pepper сковорідки, вже понад два роки є деякі. У пмм постійно мию. Як нові досі.
Вже усіх розмірів собі придбала.