Корсет_на_шурупах• 27 января 2024
Хто має сковородки Tefal, зайдіть будь ласка
Не впевнена що знайду тут саме тих що придбав саме ці моделі, але спробую
Розглядаю моделі сковорідок Сковорода Tefal Unlimited 28 см (G2550672) , та Сковорода Tefal Unlimited ON 28 см (G25906AZ) , різниця лише в дизайні ручки. Має саме міцніше покриття із сковорідок цього бренду, так вказує виробник, високі борти 6 см при об´ємі 28 см, але дивлюся відгуки наприклад в Comfy майже всі супер задоволені ними, дуже мало хто залишився не задоволений якістю, а в Розетці не задоволених на багато більше,хоча задоволених теж чимало, на Розетці багато хто пише що якості покриття вистачило на 6-8 місяців... Багато хто пише що товар прийшов деформований... От і думаю в чому причина, на Розетці інша якісь чи що?.. Мені на Розетці було б зручніше придбати так як хочу в кредит з оплатою частинами і там можна на 12 місяців, а в Comfy лише на 3 ((. Можливо і тут є хто купував сковородки цієї моделі, як вам вона?
Просто красавица• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я в посудомийці їх не мию, боюся що швидко зіпсуються.. але одна все одно вигоріла (((
Ну вот такую мою три года только в пмм и она еще вполне жива, но яичница без масла сама уже не сползает.
Просто красавица• 27 января 2024
А вот такой набор вообще шикарный, классное качество, два года как новое. И еще ковш такой же купила
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляПросто красавица
Дякую, подивлюся ще такі
Певний період використовувала сковороди Tefal. Самі дешеві не купувала. Були середнього цінового сегменту та одного разу купували таку ( вона дорожча). В користуванні зручна, але мені її на довго не вистачило. Термін використання приблизно рік, потім я її викинула. В мене покриття зіпсувалось. Тобто вона не набагато довше пробула від середнього цінового сегменту. Про цю сковорідку казали, що можна навіть залізні лопатки використовувати - я б не радила цього робити. Але я іноді мила її в посудомийній машині, можливо в цьому причина її швидкого псування, хоча виробник вказує, що це можна робити. В мене взагалі сковорідки Тефаль швидко виходять з ладу, але поки інші , крім Біол, не пробувала.
Твоя подружайка• 27 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Зараз по знижці 1899 грн скрізь, ну я так розумію знижки є постійним... Але вона з дорожчих що є в Tefal
Вы моете руками или в пмм?
Если второе,то через год ей кранты за любые деньги
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Вы моете руками или в пмм?
Руками
Соседушка• 27 января 2024
Візьмуть свою стару сковородку, найкращу і віддайте її на реставрацію в Novaflon. Буде як нова.
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляСоседушка
Цікаво, навіть таке є...
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляDesinka
А Біол як вам?
Корсет_на_шурупах
• 27 января 2024
Ответ дляDesinka
У мене ця яка вижарилася була з покриттям Титан 3Х, перемішувала в ній ложкою, користувалася металевою лопаткою, царапин на ній немає, але видно що дно вижарилося просто, навіть кружечка червоного вже немає...
На цій що придивилася покриття пишуть Титан 6Х... але ж вона значно дорожче
Інші є схожі де покриття просто Титан, на них не знаю чи можна металевими предметами користуватися....
Якщо і на них можна і вигорають все одно всі , то навіщо платити більше ((
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А Біол як вам?
Я Біол купувала сину в гуртожиток ще до війни. Він не забрав, лежала вдома. Поки мені подобається, користуюсь пару місяців, але я її вже в машинці не мию і залізними предметами намагаюсь не користуватись.
Можливо, якщо більш обережно поводитись з Тефаль, їх на довше буде вистачати. Я не дуже в той час берегла. В мене псувалось саме покриття.
В мене зараз Біол на постійному користуванні. Тефаль з ручкою , що знімається ( з набору, що вище фото надсилали) менше використовується. Для млинців в мене також Біол, але вона в мене вже дуже давно, хоч і в машинці іноді мила.
Взагалі Тефаль мені посуд подобається. В мене є ще для запікання в духовці каструлі з антипригарним покриттям. Але я їх не дуже часто використовую.
Соседушка• 28 января 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Цікаво, навіть таке є...
Дуже якісно роблять. Якщо сковорода важка і якісна то те шо треба. Навіть краще ніж нові)))
Тетя Фрося• 28 января 2024
Ответ для4мама
Темні води
Спасибо. Посмотрели вчера. Мои сказали такие страшные фильмы на ночь смотреть нельзя. Но смотрели с интересом, на одном дыхании, даже на кухню не отлучались.
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автор, ви зі своїми пательнями 🤣🤣🤣
Купила собі вчора в Метро, по акції, дивіттся яка смачна ціна.
24 і 26 см.
Покриття керамічне.
24 і 26 см.
Покриття керамічне.
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
Автор, ви зі своїми пательнями 🤣🤣🤣
24 і 26 см.
Покриття керамічне.
24 і 26 см.
Покриття керамічне.
Заразила? )))
У вас там не видно який розмір, я шукала 28 см і кераміку не хочу ((
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Заразила? )))
Ага :)
Я взагалі по цьому всьому маніяк.
24 і 26 см, є ще такі біленькі, 24 і 20 см, також кераміка, недовго у використанні.
А оця рожева 28 см, рік їй, здається також кераміка, pepper, якщо ще є у комфі то пошукаю в історії покупок.
Я взагалі по цьому всьому маніяк.
От, 27 лютого минулого року брала їх, постійно в посудомийці мию. Зелені з титановим покриттям, а ця рожева я так розумію щось керамічне. Це перші сковорідки які я за рік не захотіла викинути. Я оформила ще на них страхівку, можу протягом року їх повернути у будь якому стані і за півціни нову придбати. Але вони реально як нові.
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
Супер! Тільки я вже поспішила і придбала знову Тефаль ((, але ваше повідомлення збережу, можливо моєї мені знову вистачить на рік, тоді ще таку якусь візьму ))
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
Зараз зайду хоч подивлюся їх якщо вони є на цей час
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
Рожева зараз дивлюся є лише 20см, а зелені які хочеш.... Я вже теж її хочу... Подумаю може візьму ще таку про запас....
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
Вони у вас обидві збереглися в хорошому стані? Не липнуть?
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так, таких саме зелених у мене три штуки. Квартира, дача.
Найпершій літом буде чи то 2 чи то 3 роки. Була нею задоволена тому взяла ще цієї марки. Я або з мінімумом олії смажу або взагалі без (наприклад сирники).
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В мене мультиварка, гриль та вафельниці тефаль з цим новим покриттям, що можна мити в пмм, але я поки що там не мила. Регулярно споліскую просто і нема потреби вимивати.
Мультя також вже понад рік інтенсивної експлуатації, наче норм усе.
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
Якраз 20 см недорогі, на пробу можна. Я в таких скрамбл або глазунью роблю.
Та у мене чомусь така маленька наче не ходова
, 28 см то майже кожен день щось готую, 26 так лише колись хтось собі яєчню пожарить чи зажарку на суп зроблю, хоча може б для цього достатньо дійсно було б і 20см...
А от на зелену на 28 см я вже глаз поклала.... Думаю мабуть я все таки візьму її , бо поки моя ця прогорить то я забуду про неї і буду знову шукати яку купити...
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
А вам яка з них більше подобається? Якою ви частіше користується?
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
До речі, а цю зелену мені теж десь хтось показував що у неї така, я думала що це тут хтось, але передивилася коментарі і не бачу.... Це мабуть десь в другій темі у когось, бо бачила теж хтось разом зі мною шукає
, ви її більш ніде не скидали?
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
Ой, я не бачила цей ваш коментар))
Корсет_на_шурупах
• 31 января 2024
Ответ для4мама
У мене титанове в моїх Тефаль, теж пишуть можна в пм мити, але боюся ... Та й одна вже відслужила своє... Мабуть я дуже багато жарила на ній ...