Мона_Лиса• 27 января 2024

Зубна щітка за 260 грн - це розкіш?

На вашу думку
Natalia505• 27 января 2024
Треба обирати за потребами в мене дууже чуттєві ясна і зуби, для мене особисто це дуже непогані щітки. Якщо вам підходить за 260 звичайно це не розкіш.
Меряю от 0• 27 января 2024
Це дурня))розхідний матеріал як спонжи і т.д.не бачу сенсу платити багато.нормальні люди змінюють щітку кожні 3-4 міс
автор Мона_Лиса • 27 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
ну так і цю змінять, в чому проблема?
Дружная семейка• 27 января 2024
Ответ дляУдачная
Нет конечно, если поделить на 3 мес, то по 87 грн в месяц, вообще копейки
делите сразу на 36
Готова до другої• 27 января 2024
Моя за 30
Бла бла бла• 27 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Стоматологи рекомендуют менять насадку щетки каждые 3 месяца для оптимальной очистки
а сколько?
Обычную щётку стоматологи рекомендуют менять раз в месяц.
Всміхайлик• 27 января 2024
Моя стоит примерно столько.
Но я купила давно много по большой скидке. Пользуюсь только этими
автор Мона_Лиса • 27 января 2024
Ответ дляВсміхайлик
Моя стоит примерно столько.
курапрокс?
Всміхайлик• 27 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
курапрокс?
Да, Курапрокс Вельвет
автор Мона_Лиса • 27 января 2024
Ответ дляВсміхайлик
Да, Курапрокс Вельвет
і як, помітили різницю між нею і звичайною ?
Всміхайлик• 27 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
так, вона м´яка, але дуже густа (більше 12 тисяч щетинок), раніше ясна могла роздерти, зараз нічого не рождираю, при цьому все нормально вичищаю.
Але я ще монопучковою користуюся тієї ж фірми
ПолБатона• 27 января 2024
Ответ дляШвабристка
Не розкіш, але марна трата грошей
Це ціна нормальної щітки.
ПолБатона• 27 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
Можна якісно почистит щіткою за 10 грн, але житиме довше та, що дорожче. У курапрокс зовсім інша якість чищення, якщо розуміьи механізм.
автор Мона_Лиса • 27 января 2024
Ответ дляПолБатона
ну у мене не виходить
купила собі нормальну щітку і зуби біліші стали
ПолБатона• 27 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
ну у мене не виходить
Якщо ви можете це собі дозволити, то чому б ні?
Я он купила звукову соні філіпс кеа за 3000 і вважаю, що дешева рибка, погана юшка)
автор Мона_Лиса • 27 января 2024
Ответ дляПолБатона
то що, вам вона не подобається (соні філіпс) і ви вважаєте її дешевою?
ПолБатона• 27 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
Так, це дешева лінійка соні філіпс. А ’цена определяет качество’ в усіх сферах.
автор Мона_Лиса • 27 января 2024
Ответ дляПолБатона
3 тисячі - дешева ?
ПолБатона• 27 января 2024
Ответ дляМона_Лиса
3 тисячі - дешева ?
Так. Якісні щітки 8-10 000
Папобус• 27 января 2024
Ні, я ось чоловіку за новий рік за 7000 подарувала. Це більш схоже на розкіш, хоча як судити, якщо зі звичайною він раз на рік біг на чистку зубів за 1500 грн. то з ультразвуковою. (Самою дешевою) раз на рік і то не біжить, а це вже дорогу можель подарувала, може ще краще буде. А стара за 1500 грн виходить за пів року окупилась.
ПолБатона• 27 января 2024
Ответ дляПапобус
В мене у сина така щітка, вже 6 років. Гігієна відмінна. Вирішила змінити, купила соні філіпс за 3000 і зовсім не те. Тому я за якісну щітку, вона окупить себе.
Швабристка• 27 января 2024
Ответ дляПолБатона
Це ціна нормальної щітки.
А за 100-150 грн буде погана, Ви вважаєте?)
Я користуюся набагато дешевшими, результат чищення гарний, змінюю часто. Все індивідуально і не завжди залежить від ціни
ПолБатона• 27 января 2024
Ответ дляШвабристка
Дивіться моє перше повідомлення. Якщо вам краще міняти часто дешеві щітки, то чому б ні?
Удачная• 28 января 2024
Ответ дляДружная семейка
делите сразу на 36
Та не, я как положено меняю щётку раз в 3 месяца, а вы интересно меняете ее раз в 3 года из за того что неряха или нищеброд, типа экономите на зубных шетках
Удачная• 28 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Вы одной щеткой 3 месяца пользуетесь??
Да, стоматологи так и рекомендуют. А вы щетки как трусы, ежедневно меняете?
Бла бла бла• 28 января 2024
Ответ дляУдачная
Оч остроумно.
Щетки раз в месяц меняю.
ПолБатона• 28 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Какие стоматологи такое рекомендуют?)
Бла бла бла• 28 января 2024
Ответ дляПолБатона
Какие стоматологи такое рекомендуют?)
Нормальные.
ПолБатона• 28 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Нормальные.
Ни один нормальный стоматолог такого не скажет, не выдумывайте)
Бла бла бла• 28 января 2024
Ответ дляПолБатона
Та конечно)))