Шопингмонстр• 28 января 2024

От чего самое большое удовольствие?

Вы от чего ловите кайф больше всего
Результат:
вже голосів: 209
55 (26.32%) Сон
41 (19.62%) Еда
40 (19.14%) Покупки
40 (19.14%) Свой вариантик
16 (7.66%) Секс
6 (2.87%) Моё отражение в зеркале
5 (2.39%) Работа
4 (1.91%) Когда смотрю на мужа
2 (0.96%) Уборка
ona3233• 28 января 2024
Ответ дляТак точно!
Кто-то кайфует от уборки?!
Я.

Так точно!• 28 января 2024
Ответ дляona3233
Я.
Ради вас даже ориентацию поменяю и женюсь на вас!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 января 2024
Подорожі
Ламборджини• 28 января 2024
Массаж спины.
Губи з філером• 28 января 2024
Море, конечно.
Менее Более• 28 января 2024
Відповіла ’покупки’ , але не зовсім це маю на увазі.
Кайфую, коли знаю, що є гроші, можу собі бпгато чого дозволити і не переживати за завтрашній день.
Зараз ситуація скрутна, дуже мене гнітить, постійно в напрузі, грошей не вистачає, ще й аналізів треба купу здати, і одяг хоч якийсь на весну купити, на хоч якийсь ремонт вже забила.
Вумна вутка• 28 января 2024
От еды вкусной !
АдеКВАтная• 28 января 2024
От душа когда несколько дней не мылась полностью, когда болеешь и лежишь пластом.
df364tye3• 28 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Сейчас холодно гулять. К тому же прогулки меня не особо радуют
погода не важна ,,, одевайтесь , через полчаса согреетесь ,,, попробуйте пройтись, не о чем , не на кого , не по магазинам ,,, 2,3часа , придите в ванной вылейте, два ведра холодной воды , без головы , тепло оденьтесь и спать ,,,

Прокачую сідниці• 28 января 2024
Парфюм
Барбітта• 28 января 2024
Люблю отримувати посилки з покупками. Для хорошого сексу треба закохатися. Сам по собі секс то не такий вже й кайф. Прибирати ненавиджу, але коли прибрано, то це реально дуже приємно (а такої приємності в мене вже давно не було, бо не вистачає то сил, то часу). Приємно дивитися на досягнення своєї дитини, вона так радіє, то і мені радісно. Зараз намагаюся покращити фігуру, і якщо досягну мети, одягну навесні купальник, і то буде кааайф))
Мусик Пусик• 28 января 2024
От того что поняла то, чего не могла понять раньше - когда ’пазл’ складывается