Гарачий Чокалад• 28 января 2024

Питання для визначення віку

Ви в дитинстві носили валенки з калошами? А шапка "півник" була? А синій вовняний спортивний костюм? А чорні кеди з білим кружком?
Можна обрати декілька варіантів.
Результат:
вже голосів: 94
56 (59.57%) Нічого з цього
14 (14.89%) Було все перелічене
11 (11.7%) Шапка
7 (7.45%) Костюм
3 (3.19%) Кеди
3 (3.19%) Свій варіант
Бешене сарі• 28 января 2024
У меня петрушки были, разных цветов и много, любила до безумия
Скромняшка• 28 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
84 р.н.))
А вы откуда родом
Все і одразу• 28 января 2024
Бачила все це на інших, окрім валянок, але в нашій родині того жаху ніхто не носив)
Миллениалка• 28 января 2024
Валенці з калошами - це з іншого часу :) Все решта - так :) Мені 48.
Kаkтус• 28 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Мене цікавлять саме валенки з калошами. Кого не запитаю, ні у кого не було. А у мене були у дитсадковому віці.
Мне 46 - не было 🤷‍♀️
Голена блондинка• 28 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А вовняний костюм - спідниця та кофта синій з білими полосками у когось був?
Вовняний синій костюм зі штанами був у батька. В мене нічого не було. Хоча мені 44 р.
Аноним_1857• 28 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
В мене був/)))) Я 78 року народження.
Кнопус• 28 января 2024
Я 80р.н., нічого з того що ви пишете в мене не було, синій спортивний костюм був у дідуся, а бабуся в селі носила валенки з галошами (казала на валенки, бурки), жила в Донецьку, бабуся в обл.
автор Гарачий Чокалад • 28 января 2024
Ответ дляСкромняшка
А вы откуда родом
Київ).
автор Гарачий Чокалад • 28 января 2024
Ответ дляМожу брикнути
45 рочків або більше?
84 р.н.)
Божа кульбабка• 28 января 2024
Ответ длябибизяна
Все, кроме петушка.
Я все таки девочка.
А у меня ничего ,кроме петушка...я тоже девочка , но может то не тот петушок у меня был белый с ярко розовой и салатовый полоской ,если не ошибаюсь китайский