Мой завтрак• 27 января 2024
ЯК ТАК??? На інста й олх продають дешевше ніж з офіц.сайтах?
Розкажіть будь ласка. Хочу придбати де що. В нас вартує 5к на сайті Америки аутлет 6к. Чи це підробка? Мова про брендову сумку.
Бла бла бла• 27 января 2024
Підробки, контрабанда, продаж без сплати податків...Та купа варіантів.
Мой завтрак
• 27 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Контрабанда це вже - вартість пересилки. Якщо ми говоримо проста про купити на сайті, навіть без доставки. То там дорожче. Податки теж вже виникають в нас. Мова про дешевше на старті. Хіба тільки підробка
Бачу_майбутнє• 27 января 2024
Ответ дляМой завтрак
Могли купити з більшою знижкою, з додатковим кодом або на іншому сайті, вартість занизити і податок не платити
Але це про штучний товар, якщо його багато, то швидше підробка
Мой завтрак
• 27 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так запитайте в тому інста магазині про ціноутворення
Так мені й скажуть - ми торгуємо підробками й шукаємо лохів
Бавовнятий Пупс• 27 января 2024
Ответ дляМой завтрак
Ну з таким настроєм, то купуйте з офіційного сайту і будьте спокійні)
Мой завтрак
• 27 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я так й зроблю.
Секс-Бомба• 27 января 2024
не всегда подделка, возможно выкупают на сейлах. Я недавно выкупила на золандо лаунж кроссовки нью беланс, дешевле чем на оф сайте