Підмітайло• 28 января 2024
В новому законопроекті буде мобілізація багатодітних?
Я правильно розумію,хто компетентний в цих питаннях чи знає точно,це в новому законопроекті (додаю фото) відстрочка для цих груп населення,а багатодітних немає,значить їх мобілізуватимуть після прийняття цього законопроекту?
Ответ дляkrola
Ага. А як що до тих у кого діти з тяжкими хворобами? Легше 3 діточок виховати чим 1 з інвалідністю чи з тяжкими захворюваннями ,яким не дають інвалідність. Клепати всі уміють нервотипових діточок.Хоч 3 хоч 4. І все їм пільги.
Є ще варіант - догляд за дитиною з інвалідністю оформити на тата
Ответ дляherba fresca
А вы?
Кто должен бабушку на фронте защищать?
Куда ни плюнь, такие патриоты, но то многодетные, то опекуны, то немощные, то забронированные.
Кто должен бабушку на фронте защищать?
При чем тут я, это ситуация моего кума. И меня очень интересует вопрос, как можно клепать такие законы. Бабушка лежачая, онкобольная, с трахеостомой, инвалид, за ней нужен постоянный уход. Кроме моего кума, других родственников нет. Если его мобилизируют, бабушка останется умирать дома одна? О каком патриотизме здесь вообще может идти речь в такой ситуации?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Для когось це буде стимул народити 3 дитину.
Дуже навіть очевидно,як пов´язано
Ага, а потім тих двох діточок, що були , плюс новонароджену вивезти за кордон. І залишаться ті дітки там жити , а не в Україні. А так двійко були в Україні. Це називається ’ целенаправленное вредительство’
Ответ дляIshoy
Вот мне интересно, я никак ее могу понять, почему постоянно кружатся новости, что можно будет себе купить бронь за 6,10,20,40 тыс грн…не важно за сколько, суть в том, что за деньги. Так вот обьясните мне, кто знает- нам не хватает людей в армии или денег? Потому что если людей - то по логике не должно быть способов откупиться от армии и воевать должны все, а если денег, то почему бы просто не назвать сумму и выпустить всех желающих из страны. А то получается что воевать и умирать должны только бедные, а у остальных индульгенция
Не вистачає нам і людей, і грошей. Але якщо умовний військовий буде отримувати, скажімо, 200 тисяч чистими, то бажаючих воювати стане більше. А ті , хто не хочуть/ не можуть воювати, нехай платять їм зарплатню(умовно). Але це спрацює ,якщо ті гроші не крастимуть, а будуть платити тим, хто на лінії зіткнення воює.
Светлый День• 28 января 2024
Ну будет и ?!? Что это нам даст?
Изначально считала и считаю , что вне кол- ва детей границы должны быть открыты и военные- спец обученные или добровольцы, иначе толку мало
Natal_ka91• 28 января 2024
Ответ дляOlikMP85
Зять,який виїхав з тещею інвалідом нікого не турбує. Липова інвалідність військових теж нікого не турбує. А от багатодітні всім поперек горла. Народіть 3, хто заважає? Отримайте +2 тис до 6 років і безкоштовний проїзд по місту. Які ще пільги в них? Харчування відмінили безкоштовне в школах і садочках, комуналка 50%,тільки якщо малозабезпечені.
А якщо жінка більше не може народити? Це таке, просто по цій логіці мали б і студентів випускати. Але ж ні.
@ альонка@• 28 января 2024
Ответ дляЩира українка
банальна заздрість
Яка нафіг заздрість, дратує і обурює.
Olenka_bum• 28 января 2024
Ответ дляherba fresca
Зачем их тогда из страны выпускают??
Они не вернутся.
А давайте всих закриємо?
Можливо на сьогодні так потрібно, а завтра щось зміниться і їм прийдеться повернутися. Думаю, наші будуть палки в колеса ставить , тим хто поїхав, щоб вони повернулися