Смешнюча• 28 января 2024

Діти з росіі закордоном

В мене хлопчик 3 рочки, ми закордоном, дитина бавиться на дитячому майданчику, ми розмовляємо українською мовою, підходить до нього дівчинка старша років 5-6 і каже - я з росіі давай іграти ( нашо вона мені сказала ту інформацію?) я розумію що то дитина ( батьки її сиділи трохи далі) я нічого тій дитині не сказала, забрала свого і ми пішли з майданчика, як би ви вчинили, дозволили б дітям бавитись чи пішли б?
Як взагалі ви ставитись до тих дітей за кордоном в садках, школах? Спілкуєтесь з батьками тих дітей? Діти між собою?
Айболитная• 28 января 2024
Ответ дляТишком нишком
не знаю, но дети ни при чем
При чому. Це все нація вбивць

Пургену мне• 28 января 2024
Ответ для4мама
Та й буде постійно повторюватись. Бо в них там ’в європах’ ’вайни нєт’
А вы хотели бы чтобы была?🤦‍♀️
мимАпроходила• 28 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
А при чем тут к политике дети... родители, которых уехали 20-30лет назад. Есть, которые уехали с рашки, когда только война началась и не поддерживают этого всего?!
К пАлицике...
Тьфу!
Спасу мир• 28 января 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Как наши поехали в Германию и с немцами говорят , автор вы за границей великая патриотка, зато на укр. мова балакаєте, а я простая смертная живу в Одессе, я на русском говорю и это не означает что вы лучше нас.
До чого мовне питання українців в цій темі? Мова йде про росіян за кордоном.
4мама• 28 января 2024
Ответ дляПургену мне
А вы хотели бы чтобы была?🤦‍♀️
Я би хотіла, щоб хоча б наші люди усвідомлювали що до чого і чому . Але то їх кармічна робота, не моя.
Пургену мне• 28 января 2024
Ответ для4мама
Вот именно. Вы правильно написали. Люди, которые погрязли в ненависти и неадекватности, думаете их карма в порядке?
мимАпроходила• 28 января 2024
Ответ дляПургену мне
Евротолерасток подвезли

Ласую колобками• 28 января 2024
Ответ дляПургену мне
Тобто ненавидіти росіян, українцям немає за що?
Айболитная• 28 января 2024
Я в шоці. Ця нація вбила когось майже в кожній українській сім´ї. Купу людей зробила каліками. Знищує будинки. Позбавила вас всього. А вони ’ ну це ж діти. Вони давно тут’.
Саме ці люди впливають на інформаційну політику в світі, в тих країнах де живуть. Саме вони виходять на пробіги ’ спасібо деду за побєду’ , саме вони виходять на антиукраїнські протести. Саме вони поширюють купу фейків про Україну. Саме вони розповідають як треба вбивати хохлів. І що путін правильно робить. Саме вони несуть те, що не потрібно давати Україні зброю, бо це продовжує війну.
І саме вони також споживають російкий контент, за який росія потім купує ракети. А часто, саме вони скидають на збори в росії на допомогу їх військовим.
Що ще треба щоб росіяни зробили, щоб нарешті дійшло, що вся ця нація виродки і вбивці????? Чому навіть після всього горя ви й досі не позбавилися того відчуття меншовартості????
Я не розумію українців ((((
Inna_ya_krasivaya• 28 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Я Харкова.
Казала дитині , що діти в тому не винні.
https://www.kavkazr.com/a/na-kubani-vlasti-organiz...

ага, невинны. С детства в пилотке и с пистолетом
мимАпроходила• 28 января 2024
Ответ дляАйболитная
Я не розумію українців ((((
це не українці пишуть, це кацапоголові
Ласую колобками• 28 января 2024
Ответ длямимАпроходила
це не українці пишуть, це кацапоголові
Я щиро на це сподіваюся..
Бо вірити, що це українці, які втекли від війни в Європу, і звідти розпочідають про хороших руських, дуже не хочеться..
Экспертиза• 28 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Як люди, які росіяни, але живуть закордоном постійно, можуть вплинути на владу рашки?
Ви не знаєте позицію тих людей щодо війни. Я з Миколаєва, ненавиджу кацапів, але розумію, що то утопія.
Я теж з Миколаєва, всі ’прелести русского мира’ відчула на собі, у 2022 не виїжджала з міста. Тому мені байдуже яка позиція щодо війни у тих ’людей’. Я їх всіх за людей не вважаю і розбиратися в сортах лайна не збираюся.
Айболитная• 28 января 2024
Ответ длямимАпроходила
це не українці пишуть, це кацапоголові
Так( мабуть ви праві. Знищення українців століттями, заселення кацапами , трансляція на 80% ефіру кацапською мовою та їх контенту не проходить даремно
Айболитная• 28 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Я щиро на це сподіваюся..
Я коли таке чую у мене виникає злість і відчай(((
мимАпроходила• 28 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Я щиро на це сподіваюся..
Це теж кацапоголові. Які топлять за рашку, але тікають в гейєвропи
Айболитная• 28 января 2024
Ответ длямимАпроходила
Какіразніци які користуються паспортом України і тікають в загниваючу Європу та до пендосів. І чомусь не хочуть в росію. Таку любиму та бажану
4мама• 28 января 2024
Ответ дляПургену мне
140 міліонів дегенератів, які самі зросли та своїх дітей зрощують у ненависті та неадекватності горітимуть у пеклі вічно.
4мама• 28 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Я щиро на це сподіваюся..
Є такі. Нажаль.

Муркошечка• 28 января 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Так, ті росіяни, з якими я стикалася за кордоном, зазвичай попереджали, що вони з росії й питали, чи це не проблема.
Діти 5-ти років? Чи може все ж таки дорослі?
Мстящий за Зайца• 28 января 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я в Німеччині. Їхала громадським транспортом, вперше купила квиток. Чую, сидять «наші», дві жінки божих одуванчики, розмовляють російською, але я одразу не зрозуміла, подумала, що біженці з тих регіонів, де переважає російська мова. Звернулась до них за допомогою, щоб пояснили, як користуватись квитком, одна з кислою міною видала: «мы не знаем!». Після її відповіді всі питання відпали
А вообще это могли быть и наши, которые приняли вас за россиянку
Муркошечка• 28 января 2024
Ответ дляРаздражевская
Ну сказала,це ж дитина якій п´ять років,ви ж не знаєте,чому так? Моде перед цим питали в неї звідки вона
Ну, ок. Автор же не накинулася на неї, не ображала. Просто забрала свою дитину і пішла. Має повне право
Булькаю• 28 января 2024
Ми теж за кордоном.
І у молодшого ( 6 років) і у старшого ( 14 років), на мовних курсах є по одній дитині з Раши. Якось у малого, стоять діти а колі в кожний розказує з якого вони міста. Викрикують один перед одним - я з Харкова, а я з Запоріжжя, я з Миколаєва і т д. Дівчина одна каже а я з Росії, зависла тиша, а вона голосна викрикнула - Слава Україні.
У старшого теж, хлопець який з рашки в при знайомстві сам сказал, що родина вже 4 роки за кордоном, так як не підтримують не режим Путіна,ні його вторгнення а Україну.
Я не забороняю їм спілкуватись. Серед самих українців багато зрадників, тому таки все залежить від людини.
Несемо світло разом• 28 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
мои дети в Болгарии летом познакомились с мальчиком пусть будет Егором(говорит по русски с неявным акцентом москальским),несколько дней игрались и тут мою бабушку подмыло спросить откуда он и он долго вспоминал откуда он,потом вспомнил и говорит ’из Чехии!,я чех!’оказывается они с родителями к тому времени уже минимум как год жили в Чехии и он там ходил в школу.дети младшешкольники,о россии никто не вспоминал.
Шикаю і викаю• 28 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
Бо неможливо з людини вивести москаля, де б він не жив.
Булькаю• 28 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ті, хто зараз воює та вбиває українців, теж колись були дітьми
А їх діди разом перемогу виборювали.
Муркошечка• 28 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Взращивать в детях зерно ненависти неправильно , я бы дала ребенку поиграть
Яке взращування зерна ненависті? Просто забрала дитину і пішла
Булькаю• 28 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Та навіть ті,хто живе в раші, як можуть вплинути?
Ми на свою владу сильно впливаємо?
Айболитная• 28 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Мої діти знають із-за кого їм довелося стоячи виїжджати на початку війни. Вони знають із-за кого нам довелося жити не вдома. Вони знають із-за кого зараз доводиться спати часто в ванній чи в метро.
Мені додатково навіть пояснювати не потрібно . Вони й без цього знають що кацапня вся лайно
Жирафовое варьенье• 28 января 2024
Око за око колись має закінчитися не дивлячись на те, хто його почав кому виймати...