Парова машина• Изменено 28 января 2024
Єгипет Шарм бухта- на якому пляжі можна зайти по грудь в воду без коралів?
Пологий пісочний пляж
Щоб було не вітряно
Скоро_вчера• 29 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Для чого в кожну тему заходити і це писати?
Може хтось замислиться.
Вічний двигун• 29 января 2024
Ответ дляПарова машина
Мені такого рівня як джаз фонара
Якщо бюджет дозволяє, вибирайте Джаз Фанару, там захід чудовий в море і готель супер, В Наама теж гарний захід, я була там в Новотель, але Новотелю до Джаз Фанари як до неба)) Джаз Файроуз до речі мені теж тоді сподобався, він ще не був Джаз...