28 января в 14:03

12 співробітників ООН причетні до атаки ХАМАС на Ізраїль

ООН проведе термінове розслідування ймовірної причетності своїх співробітників до нападу ХАМАС на Ізраїль

Винних збираються звільнити і передати правоохоронцям.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш ініціює перевірку інформації про участь окремих співробітників Агентства ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт на Близькому Сході (UNRWA) у нападі ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня 2023 року.

Про це заявив журналістам речник Генсека Стефан Дюжаррік, передає Укрінформ.

“Генеральний секретар у жаху від цієї новини… Буде проведено термінову і всебічну незалежну перевірку UNRWA”, – сказав він.

За словами речника, Гутерреш у п’ятницю попросив генерального комісар UNRWA Філіпа Лаццаріні провести розслідування, щоб будь-який співробітник, який брав участь чи сприяв нападам 7 жовтня, був негайно звільнений і переданий правоохоронцям для можливого кримінального переслідування.

Напередодні UNRWA заявило, що отримало від Ізраїлю докази ймовірної причетності 12 співробітників до атаки терористичного угруповання ХАМАС на Ізраїлю у жовтні 2023 року. В Агентстві ухвалили негайно розірвати контракти з цими співробітниками та розпочати розслідування.
Агентство ООН для допомоги палестинським біженцям було засноване у 1949 році й діє в секторі Гази, на Західному березі річки Йордан, а також у Йорданії, Лівані та Сирії. Після жовтня 2023-го UNRWA надало свої об’єкти по всій Газі для цивільних, які тікали від наступу ізраїльських сил.
1 3 3 5
автор L-i-s-a-92af 28 января в 14:03
У суботу, 27 січня, Велика Британія, Італія, Нідерланди та Фінляндія, Сполучені Штати, Австралія і Канади призупинили фінансування агентства на період розслідування.
9 1
автор L-i-s-a-92af 28 января в 14:07
Раніше UNRWA визнало, що кілька його співробітників нібито брали участь у нападі 7 жовтня 2023 року, і оголосило, що звільнить цих співробітників.
Крім того, під час війни Ізраїлю та ХАМАС у 2023 році один із заручників сказав після звільнення, що його утримували в будинку вчителя UNRWA. Агентство заявило, що знає про претензії та проводить їх розслідування. Повідомлялося, що вчителі та інший освітній персонал UNRWA вихваляли тероризм ХАМАС у соціальних мережах, називаючи це «незабутнім чудовим ранком» і «чудовим видовищем»
Best hit Bonanza 28 января в 14:17
Громкое дело. Их уже уволили и остановили денежные потоки
NYC 28 января в 14:18
Об этом начали говорить, когда страны прекратили финансирование. До этого все все знали.
Кому нужна эта ООН? Бесполезная организация
автор L-i-s-a-92af 28 января в 15:09
Ответ дляBest hit Bonanza
Громкое дело. Их уже уволили и остановили денежные потоки
Это не просто громкое дело,а очередное доказательство никчемности такой организации,как ООН( и Красный Крест туда же).
Их нужно немедленно и кардинально реформировать,и наче эту организацию ждет судьба Лиги наций,т.е. она полностью прекратит свое существование не способная ни на что влиять.
1 6
Best hit Bonanza 28 января в 15:20
Ответ дляL-i-s-a-92af
Это не просто громкое дело,а очередное доказательство никчемности такой организации,как ООН( и Красный Крест туда же).
Их нужно немедленно и кардинально реформировать,и наче эту организацию ждет судьба Лиги наций,т.е. она полностью прекратит свое существование не способная ни на что влиять.
Ну это уже политические ура-оклики. Не более
Bad.girl 28 января в 16:39
Давно треба прикрити. Ця організація просто джерело польової інформації для всіх зацікавлених. І все. Допомога її хіба що в евакуації своїх співробітників.