Просто каралева• 28 января 2024
В США з 2 тис. дол. Їхати?
Кошти на квитки є. Спонсор є. Їхати? Всім дякую. З Донецької області.
Ответ дляСhanelKa
Так родич зніме вам житло в борг
Ви суму вже знаєте, скільки віддати за оренду?
Ця сума у вас є?
Крім тих 2 тис ?
І ким ви можете працювати без мови ?
Я навіть не знаю. Ви думали куди б могли влаштуватись ?
Як на мене, мало грошей
Я б не рипалась без 20 і роботи
Ця сума у вас є?
Крім тих 2 тис ?
І ким ви можете працювати без мови ?
Як на мене, мало грошей
Я б не рипалась без 20 і роботи
а хіба автор не безкоштовно у родича буде жити? чомусь саме так здалося
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
ні, ще є.просто нема бенефітів. хоча обовязкова мед.страховка багато де ще залишилася безкоштовна для українців
ну а про жрачку - кажуть що всякої їди тут завжди тьма безкоштовної.. звісно, не дієтичне, але і не лише фастфуд.. алке чула що саме на перші часи реально можна про гроші на їжу не думати, якщо взагалі скутий в фінансах..
отакий ще чат десь колись радили
Не дають вже бенефітів?
Пургену мне• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
нам по 50, англійська зі словником, спонсор допоможе орендувати квартиру (позика) на 3 місяці. В Україні офісний працівник.
в 50 точно там немає що робить
Ответ дляLoveYouOrNot
Не працювала, я тільки вникала у життя. Місяців 4.
Там реально все інше, треба вникати і вникати. Але мега цікаво!
Мені країна дуже сподобалась. І яка вона красива - словами не передати!
про фотки -ой)) це прям як з німецького села фотки) не всі цінують красу гір і міні будиночків)
мені нравляться мегаполіси - нью-йорк, лос-анджелес.. ну щоб реально вже якщо переїзжати на чужину, но не в дупу світу, де без автівки ти як в тюрмі, а де багато людей, і висотки.. ну так і швидше мовна адапація, ну і без авто - це економніше по грошам в рази ж
Молчавочка• 28 января 2024
Учитывая то, что вы с мужем и есть кому вам помочь с жильем на первое время, советую пробовать.
Вернуться сможете всегда.
Не знаю никого, кто остался бы без работы, даже без языка. Было бы желание. Особенно там, где есть русско-, украино- язычное комьюнити.
Вернуться сможете всегда.
МЧСница• 28 января 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
У меня родичи с Полтавской обл поперлись. А вам и давно пора
И как оно? Устроились? Есть перспективы? Я с полт обл припёрлась в Европу, за океан страшно, хоть и английский немного знаю. А соседи хотят с детьми выехать в США.
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
Та це екскурсія була в гори (White Mountains), я не жила в горах.
Про велике місто - згідна. Але врахуйте, як виглядають мегаполіси в центрі, і що всі гарні райони знаходяться далеко від центру)
І не всюди можна ходити ногами, це теж врахуйте. Там чітка градація районів.
Ось перша фотка як це в житті (не моя фотка, але так є у всіх крупних міста США). Друга фотка - всі благополучні райони міст, де живуть місцеві, виглядають плюс-мінус так.
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую!
В Канаду ніби можна вертатись, так?
В США важливо мати спонсора, але дуже багато розвелось зараз шахраїв, які продають спонсорство, а по факту кидають(( Тому тут бажано мати хоча б когось знайомого спонсора.
В Канаду ніби можна вертатись, так?
отож, мене попереджали, тому дуже страшно, якщо не знаєш, хто то є дійсно
так, в канаду можна вертатися, якщо віза мульті
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Так родич зніме вам житло в борг
Ця сума у вас є?
Крім тих 2 тис ?
І ким ви можете працювати без мови ?
Як на мене, мало грошей
Я б не рипалась без 20 і роботи
Ця сума у вас є?
Крім тих 2 тис ?
І ким ви можете працювати без мови ?
Як на мене, мало грошей
Я б не рипалась без 20 і роботи
якщо б ніхто без 20 не рипавсья, всі б сиділи в україні ще ))
хто всі ті, хто заїхав в канаду/америку в 2022-2023 роках майже 400 тис осіб???
всі, мабуть везли з собою валізу з грошима
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
- Їхали ті, хто планував еміграцію і збирав на неї гроші. Особливо повні сім´ї з чоловіками добре розуміють, що вже не повернуться. Адже це такий простий спосіб зараз, навіть грін карту не треба, щоб заїхати, а весь процес дозволу займає від пари днів до місяця! Нам видали дозвіл за 2 чи 3 дні) Але тільки я одна лузерша сама з дітьми, всі інші були парами, вгадайте яким чином)))
- Їхали ті, хто має там близьких родичів (сестра, брат, дядьки, тітки) і там їм світить допомога на перший час.
- Їхали без допомоги родичів, але з грошима, бо платили за спонсорство! Вони явно не бідні платити по 5 тис. за 1 анкету.
Як не крути, люди без грошей їхали в Німеччину, а не США.
Ответ дляАфродитаПетровна
20 тис на двох, трьох то ні про що
Продали машини і поїхали
Валізи з грошима їхали в лютому 22
Жіночка на старому форді у черзі декларувала 190 тис, ото валізка ( сумочка така )
А 20 то пачечка, в кармани і поїхали
Продали машини і поїхали
Валізи з грошима їхали в лютому 22
А 20 то пачечка, в кармани і поїхали
Идууу--уууу блин• 28 января 2024
Ответ дляМЧСница
Они сектанты, свидетели там чего- то. Их церковь вывезла, поселила и что-то там выплачивает еще
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
шось на кшалт? ))
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
зараз в тій групі прочла - тоже якісь заворухи
ну і ще таку групу знайшла
група наче та сама?
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
первая фотка - це філі здаеться
(філадельфія)
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
ну, я в канаду їхала без грошей
роботу знайшла за 2 тижні
їхала сама-саменька
роботу знайшла за 2 тижні
їхала сама-саменька
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
первая фотка - це філі здаеться
(філадельфія)
Це наче Лос Анджелес, але я взяла з інтернету, том не впевнена.
Великі міста в центрі практично все такі, це був для мене трохи шок.
Тому місцеві живуть в таких райончиках на окраїнах міста, типу ЖК з особняками. Там безпечно і бомжі не ошиваються.
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
ну, я в канаду їхала без грошей
роботу знайшла за 2 тижні
їхала сама-саменька
роботу знайшла за 2 тижні
їхала сама-саменька
Сама-саменька то взагалі кайф, ні за кого не відповідаєш, не підстроюєшся.) Ніякого тобі пошуку району, де хороша школа, і т. п... Можна в маленьку квартирку заселитись, або взагалі в недорогу кімнату, на підселення.
Весотехник• 28 января 2024
Авторко, їхати чи ні, маєте вирішити тільки ви. Ваш вибір, ваша відповідальність.
НЙ непогане місто для новачків по u4u, там багато підтримки, допомоги, більше шансів знайти роботу без знання мови.
Це чи не єдине місто, де досить комфортно без авто.
2 тисячі то копійки, але, якщо допоможуть з орендою і оплатою в перший час, це великий плюс.
Якщо чоловік з головою і руками з потрібного місця, рекомендую подумати щодо роботи хендіменом, там необов´язково навіть чекати отримання дозволу на роботу, щоб працювати.
Беріть або як мінімум фоткайте чи скануйте всі сертифікати, грамоти та дипломи, які маєте. В пригоді може стати все.
Якщо маєте якісь спеціальні навички, хоч флориста, хоч грумера, хоч маляра - це теж плюс, бо це шанс нормально заробляти без знання мови.
Поки є час, ВЧІТЬ АНГЛІЙСЬКУ!! Кожен день, обов´язково.
І пам´ятайте, що все залежить від вас. Не від анонімних порадниць, а саме від вашого бажання і настрою.
В мене вся родина в США, від троюрідних дідусів до моєї доньки, і хочу сказати - якщо є бажання і можливість пахати, розвиватись, вчитись новому - в США не пропадете.
І усе оце ’під мостом опинетесь’ не слухайте. В США під мостами лише ті, хто сам цього хоче. Якщо людина працьовита і не хоче ’на дно’, то завжди отримає допомогу. На крайній випадок, є шелтери, як альтернатива ’під мостом’.
Все вийде, якщо самі схочете цього.
АфродитаПетровна• 28 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
дууууже схоже на філі, буквально тиждень тому дивилася відео про бомжів та накроманів в сша/канаді - здається, саме ця вулиця була
кенсінгтон
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляВесотехник
Все вийде, якщо самі схочете цього.
Людині розказують про реальність, а не рожеві хмаринки. У неї немає ’всієї родини в США’. Максимум - допомога на 3 місяці з договором віддати ті гроші. Якщо вони роботящі, то 100% зароблять за той час.
Але є і інша сторона медалі. Якщо не дай бог, операція термінова, а ще не оформлена страхівка? Це все, труба в чистому виді.
Ви хоч розумієте, що таке цей ’шелтер’? Там тусується така компашка, що і пройти вдень страшно.
Єдина реальна корисна допомога - це інтернаціональні інститути і церкви. Все.
Ответ дляLoveYouOrNot
так так. отак і казали мені, що там де можна багато ходити без авто - там прям купа бомжів, причому не завжди мирних..
ну місцеві - там вже в них сформований уклад, коло знайомств, то можна десь де лише на авто. а коли їхати внікуди, де нема знайомих хто вже міцно там закріпився - то транспортна розвязка і коли багато всього поруч і можна пішки 5-10км пройти - то дуже важливо
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
кенсінгтон
Тому що там в великих містах всюди так, тому вам і схоже. Я про це і кажу... В центрі палатки, в них бомжі і наркомани.
Це фото я знайшла по запиту Лос Анджелес.
А ось вам ще. Там складно все. Але з грошима то все можна оминати дуже успішно.
Весотехник• 28 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну, умовна ’цеглина на голову’ може де і коли завгодно прилетіти, то що, з дому не виходити?
Автор матиме допомогу, це великий плюс.
Заробляти можна з перших днів, програма це дозволяє, дозвіл на роботу роботодавцю можна надати вже після працевлаштування.
Пораду щодо роботи для чоловіка я надала цілком реальну, це дуже затребувано.
Допомоги в НЙ багато, не пропадуть.
По любому краще спробувати використати шанс, ніж в позі страуса боятись ’як би чого не вийшло’.
Автор матиме допомогу, це великий плюс.
Допомоги в НЙ багато, не пропадуть.
Весотехник• 28 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Не всюди так, чи ви в усіх мегаполісах та великих містах були?
В Майамі, наприклад, такого немає в центрі. Там в принципі бомжів не видно, сидять в своєму Ліберті сіті і не вилазять звідти.
В решті місць цілком безпечно.
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляВесотехник
Автор матиме допомогу, це великий плюс.
Допомоги в НЙ багато, не пропадуть.
Автор матиме допомогу, це великий плюс.
Допомоги в НЙ багато, не пропадуть.
Так і про ’міст’ писали не так, як ви то подали. Це якщо конкретно не повезе і конкретно не зможуть працювати, або в якусь конкретну халепу втраплять.
В решті я також підтримала автора, хоч і про умовний ’міст’ писала.
Роботящі і активні можуть пробувати.
Єдине питання - мова. Хоча я бачила працівниць на касах в аеропорту в магазинчиках - без мови, взагалі мовчать, просто показують суму, яку треба заплатити)))) Так що все можливо.
Роботящі і активні можуть пробувати.