Просто каралева• 28 января 2024

В США з 2 тис. дол. Їхати?

Кошти на квитки є. Спонсор є. Їхати? Всім дякую. З Донецької області.
Ms. Похвала• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
нам по 50, англійська зі словником, спонсор допоможе орендувати квартиру (позика) на 3 місяці. В Україні офісний працівник.
Ви готові працювати фізично? Якщо так - їхати однозначно. В офісі ви там точно не зможете працювати через мову. Але можете працювати десь на викладці товару в магазині чи прибиранні чи іншій фізичній праці. Оплата буде достойна, порівняно з офісом у Донецькій області. Що ви втрачаєте? Нічого. Повернутися завжди встигнете.
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляВельми шановна
Чешіть ви ) і поскоріш
Мне чесать не надо- я расчесаная
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
Спонсор щось допоможе на перший час?
Ви розумієте, що якщо ви роботу не знайдете за 3 місяці, вам труба?
Я не просто так кажу, я була в США. І я мала таку суму, як і ви. АЛЕ я могла жити у спонсора (родича) скільки треба було. Тоді мені допомогли оформити допомогу, а це тільки на їжу і саме необхідне. І крім цього я могла їсти їжу родичів (старалась так не робити, хотіла бути незалежною).
Оренда житла мінімум 1,5 тис. Ну може десь в небезпечному районі знайдете дешевше.
Якщо впевнені, що на житло заробите, то їдьте. Інакше - ні. Там дуже легко оселитися під теплотрасу. Це дуже важка країна, і в той же час дуже крута і легка, якщо є фінанси і робота!
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
То, что и расходы будут не как в донецкой области - никого не смущает?
gdsN• 28 января 2024
2 тис це вже саме з собою? а не вартість квитка? до речі, скільки десь фактично переїзд вартує?
як шукали спонсора?
Блондинка в Законе• 28 января 2024
Ответ дляВельми шановна
Бо там навіть тих самих бомжів є права І все для комфорту , а ось в рашистів у своїй країні небуло і не буде)
Де в бомжів все для комфорту,на вулиці? І до чого тут рашисти
Ms. Похвала• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
Купівельна спроможність оплати фізичної праці в США все одно вища за оплату праці офісного планктону у Донецькій області.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
беру зразу на зворотню дорогу)
Зачем тогда Вы едите? ))) По программе спонсорства ЮфорЮ Вы не имеете права покидать страну 2 года.
Не смешите людей.
Если Вы берёте билеты на обратную дорогу, то Вы едите просто попку проветрить)
автор Просто каралева • 28 января 2024
Ответ дляgdsN
як шукали спонсора?
з собою, квитки окремо, спонсор родич
gdsN• 28 января 2024
кажуть що ще залежить від того куди їхати. якщо там де без авто ніяк, то ніби важко буде в рази.. хоча якщо дуже прибуткова онлайн-робота в вас, то може і авто швидко купите або переїдете куди пркраще?
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
С учётом аренды?)
Блондинка в Законе• 28 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Житло вони собі все рівно там не куплять
gdsN• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
з собою, квитки окремо, спонсор родич
о, тобто це просто формальний спонсор, а і фактично будете там деякий час жити, ну тобто не буде гемора з пошуком житла з самих перших хвилин прибуття? то це великий плюс!
звісно якщо родич не скаже через тиждень кудись зїзжати.

а якщо не секрет, яке місто, штат?
автор Просто каралева • 28 января 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Спонсор щось допоможе на перший час?
Дякую.
Бокс-орун• 28 января 2024
Ні мови , ні спеціальності , ні грошей , ні здоров’я батрачити - тільки американська мрія
Удачі реалізувати задумане
Love_Love_Love_• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
Що значить « англійська зі словником»?
Яка ще позика?
Машину де ви візьмете?))
автор Просто каралева • 28 января 2024
Ответ дляgdsN

а якщо не секрет, яке місто, штат?
Нью-Йорк
LoveYouOrNot• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
як шукали спонсора?
У нас переліт в одну сторону коштував десь 2 тис. доларів з Німеччини в Бостон. Я + 2 підлітка.
автор Просто каралева • 28 января 2024
Ответ дляБокс-орун
Удачі реалізувати задумане
дякую за щирість!
gdsN• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
Нью-Йорк
супер! звісно якщо є де жити безкоштовно і є амбіціі, і 2 тис дол то без вартості переліту, то чому б не поїхати?!
Лівий Локіть• 28 января 2024
Это очень мало
Ms. Похвала• 28 января 2024
Ответ дляChaterbox
С учётом аренды?)
Звичайно)
Скільки отримує офісний працівник в Донецькій області? 10 тис грн? Хай працюють двоє. Чи вистачить цього на оренду житла і проживання?
А тепер порахуйте як двоє працюючих на фізичній праці у США. Так, легко не буде. Одна зпл повністю буде йти на оренду. Але на іншу модна жити. При цьому ще спробувати отримати бенефіти і вигляді фуд банку, може ще які є. І не забуваємо про майбутнє. Яке майбутнє чекає автора у Донецькій області? Так само тяжко працювати, але без надії на поліпшення рівня свого життя? Як їй виживати на пенсії, і чи буде взагалі та пенсія в Україні?
Блондинка в Законе• 28 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Звичайно)
А в США,житла вони собі там не куплять,де будуть жити через десять років ? Є ж та сама европа,де простіше все набагато
Love_Love_Love_• 28 января 2024
Ответ дляПросто каралева
дякую за щирість!
Ви троль? Ви можете норма відповісти де збираєтесь жити?
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Звичайно)
Так смысл в чем? Что будет тяжело в сша а не в Украине? )
Chaterbox• 28 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тролль конечно
Бокс-орун• 28 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Звичайно)
Не так само тяжко - автор офісний працівник а намічається інший характер праці в 50+

Який страховий стаж має бути в США щоб розраховувати на їх пенсію ? Автор точно встигає ?
Ms. Похвала• 28 января 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Будуть орендувати, стануть в чергу на соціальне житло. Може з часом на пенсію переїдуть у місцевість де житло копійки, але нема роботи.
А де вони житимуть в Україні? Де житимуть люди, у яких житло зруйновано і вони працюють за ті самі 8-10 тисяч?
Love_Love_Love_• 28 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
А як платити ті копійки в місці де нема роботи?
автор Просто каралева • 28 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
орендувати . спонсор допоможе оформити угоду та внесе оплату за перпші три місяці (звичайно, з поверненням).