Та_все_ок_будет• 28 января 2024

Сайт Zara питання

Підкажіть хто замовляє чи можна замовити якщо аккаунт на чоловіка зареєстрований а картка буде моя ?
автор Та_все_ок_будет • 28 января 2024
псевдонім в тему ))

Саджу все зарання• 28 января 2024
Можна. Син замовляв на свій акаунт, а сплачував моєю карткою.
автор Та_все_ок_будет • 28 января 2024
Супер, дякую)
Жинси на дитину• 28 января 2024
Можно
Педиатор_я• 28 января 2024
А не знаете, шо к нам, когда откроют? И еще, вы заказываете из испанского? А чем? Новой почтой? Спасибо
мимАпроходила• 28 января 2024
Не знаю, как Вы без примерки Зару берёте. Вечная рулетка с размерами
По теме - да, можно.
naxodki_youtube• 28 января 2024
все нормально буде