Байрактара• Изменено 28 января 2024
Ледь не плачу, 760 грам жиру з качки
Сьогодні на базарі купувала домашню качку. Уточнила в продавчині, чи це ’мулард’? Так, звісно. Ось розрізаю на частини, дуже багато жиру, м´яса майже немає. Зважила - 760 грам жиру. По 160 грн за кг. На 120 грн в смітник. Ледь не плачу, бо не можу дозволити часто ту качку купувати, хоч і люблю.
От якби вліпила тією тушою качиною по продавчині, як порадниця мороженою куркою...
Отакі у нас люди: не наї..беш, не проживеш.
Байрактара
• 28 января 2024
Ответ дляМне без сахара
а ви куди дивилися, вам її мороженою в пакеті продавали?
То жир же під шкірою
Добра всем!• 28 января 2024
Люблю картошку жареную на гусином жире. Интересно на утином тоже вкусно?
Байрактара
• 28 января 2024
Ответ дляМне без сахара
так його видно
Розкажіть, як правильно обирати
Мне без сахара• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
Розкажіть, як правильно обирати
дивитеся уважно, шкіра повинна бути на мʼясі, де ж.па також шоб не висіло
Жертва интернета• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
То жир же під шкірою
Та перетопите, прекрасно жарить на нем
Мао_Мяо• 28 января 2024
Можем эту тётку проклянуть всей Советчицей и наслать на неё понос или пусть покроется перьями, как утка!
когдадеЦкие• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
Розкажіть, як правильно обирати
ногтем пробують. шкіра повинна бути тонка і м’якенька.
взагалі зараз домашні качки жирні. бо це ті що влітку росли і жиру на зиму запасли багато.
Кидаю курити• 28 января 2024
Ответ дляСанта Барбара
Беру всегда магазинах уточек. Жира нет никогда.
Смешно
ОноВамнадо• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
То жир же під шкірою
шось цікава качка
але так, автор, всі шукають швидкі гроші
я на ринку давно вже не купую
зазвичай, качка так, має багато жиру, який витоплюється, але під шкірою?
зазвичай, його видно - він в районі шиї, гузна. під шкірою - перше чую, або то такі вже жирні качки, що жах, але тоді в звичайних місцях - шия та дупка - мало бути взагалі сальця дуже багато, і його дуже видно відразу
я на ринку давно вже не купую
ОноВамнадо• 28 января 2024
Ответ дляДобра всем!
дя ))
Байрактара
• 28 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Утка - литр жира и голубь мира))
Це точно
ОноВамнадо• 28 января 2024
Ответ дляСанта Барбара
я тоже
жир есть, но меньше
Байрактара
• 28 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Краще жиром
Байрактара
• 28 января 2024
Ответ дляСанта Барбара
Я теж тепер домашніх брати не буду
Закуйовджена життям• 28 января 2024
Так вы сама такая же со своим чуть не плачу. Плача вона не може качку дозволити. Курку еш
Помилуйте мадам• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
Розкажіть, як правильно обирати
В дупу заглянути. Продавчиня могла Вас і не обманути, качка мулард, але добре відокремлена.
Байрактара
• 28 января 2024
Ответ дляОноВамнадо
шось цікава качка
я на ринку давно вже не купую
Вся в жиру, десь 1 см жиру піж шкірою на грудці
ОноВамнадо• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
ну так його ж видно, тим паче, якщо його СТІЛЬКИ
Снідаю авокадо• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
То жир же під шкірою
Ви купили якраз по своєму запросу..,звичайна качка. (а жиру там,то точно.. ) Єдине,що можна зробити- жир заморозити порційно, потім брати яблука,і в цьому жирі перетушувати,і потроху добавляти до картошки-пюре.як підливу.. Смачно
То не буде так обідно,що лохонулись. в слідуючий раз -шукайте мускусну качку.
Виправлялочка• 28 января 2024
Ответ дляОноВамнадо
шось цікава качка
я на ринку давно вже не купую
Удалено администрацией...
Виправлялочка• 28 января 2024
Ответ дляБайрактара
Я теж тепер домашніх брати не буду
Я вчера купила домашние,супер без жира,жёлтые,вкусное мясо