ТаПрямТам• 28 января 2024
Кто делал привывки своим котам от бешенства
все остаються живыми после привывки? Мои котики вялые, сонные, но кушают, но без настроения. не мяукает, молчит и смотрит только. это проходит? через сколько?
ТаПрямТам
• 29 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
В котів може бути дуже короткий інкубац.період. А заразною тварина стає десь за тиждень до його закінчення. І сказ у котів і собак практично невиліковний. Не знаю, чи є сироватка з імуноглобулінами для тварин. Що вам вет сказав?
ну укола зробив. і пішли, це не одне і те саме??
Захекалася читать• 29 января 2024
Ответ дляТаПрямТам
Взагалі-то, якщо лікар підозрює, що кіт заражений, дивно, що його додому віддали... Мали б спостерігати в клініці... Сироватка і вакцина - різні за дією препарати. На вакцину організм виробляє антитіла сам і це займає багато часу. У сироватці вже готові антитіла, вона діє швидко, але відносно не довго. Тобто, вона дає підстраховку організму на той час, поки він сам не виробить антитіла.
ТаПрямТам
• 29 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
дякую
Захекалася читать• 29 января 2024
Ответ дляТаПрямТам
дякую
Хай котику пощастить і він буде ще довго живий і здоровий!
ТаПрямТам
• 29 января 2024
Ответ дляЗахекалася читать
дякую, там два котика! Молюся Богу щоб змилував їх. один з них як людина, розуміє про що я балакаю і мене розуміє. слухняний і розумний