Жінка з перцем• 28 января 2024
Люди які цинічно дурять і обманюють інших.
Як на вашу думку, чи карає таких життя? Їх чи їх потомків? Чи є бумеранг або розплата?
Цікавий досвід інших людей
Христя в тiстi• 28 января 2024
звісно є, всім повертається вся брехня та обман, перевірено десятки разів, бумеранг існує і ще як.
Нехай щастить• 28 января 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Нет. Они прекрасно живут и ни в чем не раскаиваются.
До поры до времени.
ЕлькиПальки• 28 января 2024
Ответ дляНехай щастить
До поры до времени.
Эта пора - часто иллюзия, мечта обманутых на справедливость. В реале она может так и не наступить.
оксюморон• 28 января 2024
Считаю,что они уже наказанны.знаю нотариуса,отобравшего квартиру у калеки-дочка умерла в дтп,внучка спилась,бьет ее
Розвідка Маші• 28 января 2024
Не карає.Якби щось погане траплялося лише з поганими людьми це було б очевидно й ці погані люди вже б вимерли.А так усяка біда трапляється з усякими,і хорошими і поганими, просто збіг обставин та випадковість
Розвідка Маші• 28 января 2024
Ответ дляоксюморон
А Менгеле, прожив собі життя нормально та спокійно, дожив до старості, і в дтп ніхто не вмер та не спився в нього і не бив його.Чи страшні страждання мільйонів та їх жахливі смерті недостойні покарання, а от нотаріус більший злочинець?В дтп, на вашу думку, потрапляють лише лихі люди і їх нащадки, тобто коли ви бачите-чуєте про дтп то думаєте-так вам і треба, це за діло?Так само й з алкоголіком в сім´ї
оксюморон• 28 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Менгеле изначально убогим родился
Розвідка Маші• 28 января 2024
Ответ дляоксюморон
Менгеле изначально убогим родился
Ну це таке, гра слів.Ні від чого не страждав, займався улюбленою справою, медициною, хоч і в такий збочений спосіб, а після війни жив собі спокійно і в задоволення. Ну аж ніяк не гірше тих людей яких піддав жахливим експериментам жив.
оксюморон• 28 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Это не игра слов,это больной человек,радости как таковой они не испытывают,вся их жизнь просто бредовая идея
Таракашечка• 28 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Абсолютно верно.
Нет никакой поры и времени. Знаю вора, преступника, просто подлого человека. Схемы, махинации, подставы это про него. Очень богат и вхож во многие круги. Живет припеваючи много лет. Состояние только приумножается.
Козачка• 28 января 2024
запомніть, всі хто цінічно обдурює людей, це нарциси, вивчіть їх і вас не зможуть надурити!!!! Бліна, була колись у стоматолога, і я їй довірилась і вона полікувала мені 3 зуби:((( і під пломбою боліло, а як почитала отзиви, то у всіх болить;((( оце да, якщо на здоровʼю дурять, це дуже погано;(((
Бешене сарі• 28 января 2024
Депутаты украинские воруют так цинично и нагло , и богатеют и жиреют с каждым днем
Кицюююня• 28 января 2024
Вселенная не делит на хороших и плохих, балансирует,поэтому может ’прилететь’ и тем и тем
Жінка з перцем
• 28 января 2024
Ответ дляБешене сарі
От про депутатів з минулої епохи було б цікаво почути. Може хтось колись працював з ними і знає
Жінка з перцем
• 29 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це вже покарані люди.
Що ви маєте на увазі?
БезПаспортаНеПродаю• 29 января 2024
Нет никакого бумеранга. Как говорил Хаус - люди получают не то, что заслуживают, а что попало
Ліплю вареники• 29 января 2024
З досвіду бумеранг прилітає, але це трапляється тільки після того як я забиваю на ситуацію і щиро пробачаю ту людину.