Холодная каша• 28 января 2024

Кожного дня витрачаю все до копійки

Вранці заходять гроші на карту, і до вечора їх вже немає. Я не кажу що на непотріб, зовсім ні. Продукти, пальне- це стабільно. А також податки, оренда, комуналка, ну що в цей період попадає. От не розумію як люди можуть відкладати, хотіла карту вдома залишати, так тепер можна з телефона розраховуватись. Фінансової грамотності просто нуль. Нічого не можу заощадити, все потрібно.
РS Гроші заходять на карту кожного ранку, так як я ФОП, і розрахунки по терміналам зараховуються на мою картку. Суми від 1000 до 10 000 у день.
Метелики на душі• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Помидоры 130,огурец 100 Шарон пусть 100 откуда 932, тут одна брехня
Это владимирский рынок представляю что на бессарабском
Така бойова Я• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Да не верите,мандарины 60,грн,гранаты никогда не стоит один 100,не придумывайте
Да что Вы говорите! А я не беру тот хлам, что лежит в супермаркетах порой, а беру красивые и сладкие фрукты на рынке у знакомых, а в супермаркете как возьмёшь, то мандарины кислючие и с кучей косточек, то гранат такой, что аж челюсть сводит, и всё остальное также, а я хочу своему ребёнку вкусное дать, а не фуфло за пол цены, хоть я совсем и не зажиточная, даже можно сказать наоборот, но для ребёнка с самого рождения беру всё самое лучшее, а себе могу и похуже
автор Холодная каша • 29 января 2024
Ответ дляПокращена
Ну так у вас четверо дорослих, з яких троє працюючих.
А розходи на продукти, авто, одяг, комуналку лише на вас?
Ні, комуналку чоловік оплачує. Я продукти і одяг, а то комуналка за магазин, як і оренда
автор Холодная каша • 29 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Користуйтесь готівкою, буде жаба давити багато тратити
Оце точно, з карти ж не видно. Дієва порада. Я ось поїхала ввечорі 870 в одному магазині, 280 в Атб, ще біля дому 210. Так це я сьогодні вихідна, можна сказати промотрнулась на півгодини🤩