sansa_stark• 29 января 2024

Чи потрібна спідниця до вишитої сукні/сорочки?

Хочу придбати вишиту сукню від бренду Etnodim. Порадьте, будь ласка, чи потрібно до неї ще спідницю / плахту / щось іще? Чи можна ось так просто носити.
Бабульція• 29 января 2024
Цю можна просто так як сукню носити
Муууумие• 29 января 2024
Платье как платье. Куда еще юбку? Будете как кукла на самоваре
CuteMay• 29 января 2024
Это ж и есть платье. Зачем юбка? 🙄
Ласкове телятко• 29 января 2024
Ну ви ж не на виставку етнічного одягу збираєтесь,а просто носити сукню.Гарна...
Кнопус• 29 января 2024
Ответ дляЛаскове телятко
А якщо на виставку? То все таки потрібна юбка?
Еленка14• 29 января 2024
Ответ дляКнопус
Ні, це ж не спідня сорочка, це сукня. В цьому, як і в багатьох інших сучасних брендах - стилізований під етнічний одяг, з сучасним кроєм, новітніми малюнками, з врахуванням трендів тощо. Це не копія народного одягу.
Кнопус• 29 января 2024
Ответ дляЕленка14
Зрозуміла. Дякую